Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr ciężko stwierdzić, wszystko robię prawą a podcieram się lewą
0
@tom9001 Akurat chyba nie narzekał na zarobki skoro tutaj grał tyle lat. Chyba, że to śmieszkowie :P
0
@ObiwanKenobi Poczytaj sobie komentarze na tej stronie. Jak ttos ma takie, a nie inne barwy partyjne to już dla wielu gwarant bycia prawakiem-lewakiem.
0
@JimMorrisonFCB Granie na tej stronie spowodowało jego lądowanie na ławce.
6
@Compadre Rakitic, Pedro, Alves. Część kibiców często śmiało się z Rakitica że wóz z węglem i za wysokie progi. Pedro nie robił z siebie gwiazdy, a robił super robotę. A Alves - chyba wszyscy wiedzą jak idą poszukiwania jego zastępcy.
1
@zodiak_10 Niedoceniany? Ma status Boga w tym klubie xD
1
@ObiwanKenobi może palmę coś głupiego, ale tolerancja jest zależna od jednostki, nie od barw partyjnych. Można być w lewicy i się na takiego kreować i nie być, a można się kreować na konserwatystę i dupczyć żony współpracowników w takim ordo luris.
1
@Mr8lack Z Interem też wygrał. Pep nie wygrał z Bayernem czy City. Choć oczywiście Jose teraz jest kilka półek niżej niż Pep.
0
@ranger3120 DaCosta Tv miał odcinek o ilości białka potrzebnej do rozwoju mięśni. Podawał badania i goście, którzy mieli 2 lub więcej na kg to nie przyswajali. Przyrosty były chyba już od 0.9 g na kg masy ciała.
1
@Momals11 Był zawodnikiem, grał to chyba nieprecyzyjne stwierdzenie.
1
@HypeR Co to zmienia? Jeśli go Xavi ustawia na środku, to ma grać jak 9. Co w ogóle daje fałszywa 9? Ktoś kto tam gra z musu, a nią nie jest, jak Fabregas swego czasu?
3
@Compadre Braterstwo broni, Byliśmy żołnierzami, Zaginiony batalion, 9 kompania, Przełęcz ocalonych, Pola śmierci, Imperium Słońca, Łowca jeleni
0
@Pablit Cały sztab nad nim pracuje, więc raczej już uwzględnili tę kwestię.
0
@Kinginiesta Mylisz chyba Libertarian z Konfederacją. Konfederacja chyba nie ma jasnego stanowiska bo frakcje wolnościowców i narodowców się sporo różnią.
0
@Pablit Neymar jak przychodził do Barcy był jak badyl. Nie łapał kontuzji mięśniowych. Na to nie ma reguły - dużą rolę pewnie odrywają geny. Taki Ronaldinho wiadomo jak się prowadził, a nie narzekał na urazy.
0
@NicoGonzalez No wzięło się stąd, że ta kontuzja ma duze ryzyko nawrotu bez zabiegu. Po rekonstrukcji ACL ryzyko kolejnej takiej kontuzji nawet przy idealnym prowadzeniu jest większe niż u osoby, która ACL nie zerwała. Z resztą jako normę powinno się uznawać w profesjonalnym klubie sportowym, że zawodnik prowadzi sie nienagannie. Po co w ogóle byłby konieczny zabieg, jeśli dobre prowadzenie się redukuje ryzyko do zera? To nierealne. Nikt nie brałby w ogóle opcji zabiegu pod uwagę bo zawsze jest jakieś ryzyko komplikacji po zabiegu.
1
@Survier Też odniosłem takie wrażenie, a mocno się o niego obawiałem.
0
@Sysia11 No i co w związku z tym? Ile ludzi obejrzy skoki, a ile piłkę nożną? Poza tym ile jest skoczków narciarskich w skali świata, a ile piłkarzy.
2
@Worny Tak, te rozmycia tła robią robotę.
2
@NicoGonzalez Myślę, że te obliczenia już zakładają, że Fati prowadzi się nienagannie.
0
@Snajper10 Był artykuł o tym na stronie. Podobno ma 30% szans na nawrót bez zabiegu.
0
@Medium Pewnie się odnajdzie, ale dopiero gra pierwszy mecz...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dwóch skrzydłowych ci bez napastnika? Średnio to widzę.
0
@Don Lucas Czas na jubileuszowe podsumowanie. Jak zacząłeś kibicować, ulubieni zawodnicy w tym okresie, ulubiony gol, najbardziej pamiętliwe momenty?
0
@BorzyKrzys Soundtrack też był niezły.
0
@IronSanHybrid Nie sprzedałby się bo z komentarzy można wnioskować, że większość na streamach i zebranie o linki xD
2
@LionelM95 Czaję, nie lubię freak fightow więc i to nie dla mnie.
0
@MontelQ Ok, czyli nic ciekawego jak dla mnie. Z sztukami walki nic wspólnego. Jak ktoś lubi jego sprawa, nie moje klimaty.
0
Czym się różni to high league od fame mma? Pytam, bo widzę duże poruszenie, a nie siedzę w temacie.