Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pilka_jest_okragla Jeśli jakimś cudem kontuzje będę go omijać to jest to według mnie pierwszy lewoskrzydłowy.
1
@AmigoBlancos Ajax, Manchester United, Juve i Chelsea. Niespoedzinaek nie przewiduję.
0
@P33ck Dokładnie, plus dalsza gra na dwóch frontach może ułatwić gubienie pktow w lidze.
1
@BART97 Hehe tak factos :)
0
@Krzychuuuu14 tak, Roberto wymieniłem bo zarabia duzo. Antoine już chyba jest opłacany przez Atletico.
0
@KrystianR Spokojnie, będzie git. Jak na takie rzekomo słabe granie ma dobre liczby. Teraz ma partnerów na wyższym poziomie niż w 1 części sezonu (w ataku). Nie ma co go skreślać.
1
@BART97 No ok, ale w takim razie nie jest fakt. Tylko przypuszczenie - całkiem możliwe, że prawdziwe. Natomiast bez dowodów nie jest to fakt.
0
@ini_barca Z listy płac spadnie prawdopodobnie Coutinho i Dembele. Do tego całkiem możliwe że Roberto, który zarabia ponoć więcej niż Salah. Także spokojnie.
0
@BART97 Odnośnie tego "kilka razy więcej" - skąd bierzesz do tego liczy, skoro piszesz o faktach? Bo liczby propagandy ukraińskiej można włożyć między bajki. Wypuszczają te newsy jak nasze gazety w 39. Wszystko żeby budować morale.
0
@KrystianR A kto się odnalazł w tamtym Manu? Nawet Di Maria się odbił.
1
@Greenalley Pensja na pewno u obu wzrośnie po sezonie. O ile podpiszą.
0
@kuz A jak często ogłasza się ten limit? Nie będzie nowego na początek sezonu? Ten kolejny będzie kluczowy.
0
@jeyx77x Fati wszedł i chyba nie mając nawet 17 lat strzelił głową w debiucie. W reprezentacji też już troszkę strzelał.
2
@kuz A jaki był poprzednio?
1
@Piernik Do kiedy ma kontrakt, że Liverpool chciałby go sprzedać?
1
@lampa16 2 miejsce bralbym w ciemno. Jakby jeszcze się udało zremisować/wygrać z Realem i wygrać ligę Europy to uznam sezon za bardzo udany
0
@LS Też robiłem na tej stronie. Wybrałem rozliczanie z małżonką i trzeba podać PESEL, i przychód za 2020 i ten za zeszły rok. I właśnie wtedy mi nie przechodzi. Przychód za 2020 na pewno mamy dobry bo spisuję ze starego PITa. Może jutro już normalnie będzie działać ;)
0
@BarcaKings965212 Vinicius ma w sumie pierwszy sezon, w którym tak strzela. No i od razu fajnie liczby. Widać, że coś zaskoczyło mu w głowie albo jakoś podziałał Ancelotti.
0
@kodi77 Na szczęście żaden z nich nie wróci.
0
@LS Przy weryfikacji małżonka przy wspólnym rozliczaniu i przy logowaniu podając przychody za rok 2020 i 2021. Przychód za rok 2020 jest ok, ale wpisując przychód za 2021 chce w rzeczywistości dochód. Moze to tylko u mnie i u żony, w zeszłym roku wszystko ładnie przeszło.
0
Próbowałem dziś rozliczyć PIT na stronie rządowej. W pytaniu o Przychód za 2021 nie przeszło na moim koncie. Później próbowałem z żony (bo rozliczamy się razem) - to samo. Oczywiście się okazało, że w pytaniu o Przychody za 2021 trzeba wpisać... Dochód. W podglądzie PITow na obu kontach wszystko jest uzupełnione prawidłowo. Nie wiem czy inni też tak mają, ale przez to muszę rozliczać jutro - bo po 3 próbach jest blokada bezpieczeństwa. Dla mnie to nie do pomyślenia żeby rządowa strona do rozliczania PITow miała takiego wielbłąda.
0
@agrad0 Śledzisz ligę portugalską? Jak się prezentuje? Semedo też się wydawał ponoć świetny w Portugalii, a u nas słabizna.
0
@FCMichalo Marne szanse żeby Leo dogonił Ronaldo.
1
@Barca2022 A część sympatyków każdy news w ciemno uznaje za prawdę.
0
@Pokoj No właśnie pamiętam go z Euro i nawet niezły tam był. Choć teraz ma chyba pierwszy sezon kiedy strzeli ponad 20 bramek w lidze. Ciekawy gość. Do tego wysoki.
0
@theOneAndOnlyKing Tak, też wielkie gwiazdy :)
0
Ktoś śledzi Bundeslige i grę Patricka Schicka? Taki nieoczywisty kandydat.
0
@doc Dopiero Bayern to był krwawy nokaut.
1
@xavi890 Grając słabiej w niektórych meczach gra na wysoki kontrakt w innej drużynie? Jeśli ktoś go obserwuje to na pewno nie tylko w ważnych spotkaniach.
0
@waletpl No nieźle nazwiska trzeba przyznać.