Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Abominacja Rodzina, znajomi i jakieś przywiązanie do ziemi. Tu czuję się jak u siebie. Jak podróżowałem to zawsze chciałem wracać. Pewnie bym się przyzwyczaił do życia w innym kraju, ale nie czułbym, że to mój dom. Choć rozumiem, że ktoś może tego przywiązania nie czuć.
1
@mientusek1407 Ktoś powiedział że będzie reglamentacja to się ludzie rzucili. Tak jak na jedzenie i papier toaletowy podczas pandemii bo miało nie być.
1
@Janiama No i co taką bronią mają zrobić? Iść na ciężki sprzęt? Bardzo mi szkoda obywateli Ukrainy.
0
@Bobo25 Przypominam, że mundial jest w Katarze. Podczas budowy infrastruktury śmierć poniosły tysiące pracowników budowlanych. Może inny rodzaj śmierci, ale liczba spora i ludzi szkoda. Czy ktoś się tam tym przejmuje?
0
@P33ck Ma to też ciemne strony. Możesz wyglądać szczupło, jeść syf i nabawić się np cukrzycy choć nie będzie widać po sylwetce. Sam jestem ektomorfikiem.
0
@Destroyer_of_Worlds Pis rządzi ponieważ cala opozycja jest żałosna. Ekipa karakana ma już stalowy elektorat, a przygłupy z opozycji nie potrafią zbudować niczego sensownego.
0
@Joe_Barbaro Ja tak. Niech się Atletico męczy na dwóch frontach.
0
@ACRAB95 Kilka sezonów wstecz był w pierwszej piątce najlepszych bramkarzy świata.
1
@P33ck Niech sobie nawet wygrają ligę mistrzów. Efektem tego niech będzie brak top4. My w 4, Atletico awans do następnej edycji jako zwycięzca. Byłoby super, ale nierealne.
0
@pacior95 Nie wiem co gorsze - hohland czy halland. Na pewno oba błędnie napisane. Hochland albo Haaland.
0
@Gall Co masz na myśli z Puyolem?
0
@msmsms No jak najbardziej można go tam spróbować. Ferran póki wraca do formy i nie może też grać wszystkiego od deski do deski. Gaviego szkoda na skrzydle. Fati nie wiadomo kiedy wróci i na jak długo. Warto sprawdzić Memphisa z lepszymi partnerami.
1
@Azi Niestety chyba wszędzie tak jest. Nowy klient ma lepiej niż stały. Tak samo zmieniając pracę dostaniesz większą kasę u nowego pracodawcy niż obecny da podwyżki. Oczywiście nie zawsze tak jest, ale niestety w większości przypadków.
0
@P33ck Za Del Piero i Nedveda całkiem ładnie grali :)
0
@OsamaDembele Tak, podobno jest obrażony na Brazylijczyka. Alves zamiast od razu strzelac w starciu z Atletico powinien być poszukać lepiej ustawionych kolegów podaniem.
0
@maroon Zobaczymy. Póki co 1 gol w 3 spotkaniach.
1
@Momals11 Kiedyś rzeczywiście mógłbym tak pomyśleć. Biegiem lat uważam, ze ryzykowanie życia w imię decyzji polityków jest głupie. Bardzo szanuję ludzi, którzy walczyli za ojczyznę i oddali za nia życie, ale z drugiej strony rozumiem tych, którzy nie chcą oddawać najwyższej wartości w imię obrony granic, które zostały nam przypisane w wyniku urodzenia w danym kraju.
0
Jak myślicie, Villareal dziś ma szanse z Juve? Drużyna z Włoch nie jest jakaś super mocarna, a podopieczni Unaia Emeryego potrafią zagrać bardzo dobre mecze z silnymi ekipami.
3
@OsamaDembele Alves będzie miał ciężko strzelić z trybun, ale szanuję optymizm
0
Pamiętam, że oprócz piłki nożnej za dzieciaka uwielbiałem oglądać programy przyrodnicze. Wszystko zaczęło się od tego Pana https://www.onet.pl/film/onetfilm/steve-irwin-kim-byl-lowca-krokodyli-ostatnie-chwile/217gkhe,681c1dfa Niesamowita charyzma i sposób mówienia o zwierzętach całkowicie mnie wciągnął. Do tego stopnia, że chciałem zostać przyrodnikiem :) Już 16 lat minęło od jego symbolicznej śmierci. Jak ten czas szybko ucieka...
0
@JarekS Tak, Araujo nie jest jedyny. Z resztą po operacji ręki od razu wrócił do składu. Kilka kontuzji miał z powodu zbyt wczesnego powrotu na murawę. Smutne.
0
@QUNJ Ok, może tak - zależy co rozumiesz pod słowem top. Dla mnie topowa drużyna w LM gra o zwycięstwo. My dochodziliśmy daleko, ale w najważniejszych momentach doznaliśmy klęsk. Także byliśmy jednak półeczkę niżej niż najlepsze ekipy w Europie. W lidze byliśmy bardzo mocni - pełna zgoda. Z Messim byliśmy silniejsi, ale chodzi mi o to, że nawet taki geniusz jak Leo bez silnej ekipy sam nic nie ugra. Nie umniejszam jego umiejętnościom. Po prostu fakty są takie, że możesz mieć Messiego i dostawać baty. To gra zespołowa.
0
@Borneo Z Bilbao mamy u siebie.
0
@JarekS Ryzykowanie w sprawie Araujo - masz tu na myśli brak odpoczynku i eksploatację ponad normę czy jeszcze jakiś temat od kuchni - czyli przekładanie jakiegoś nwymaganwgo zabiegu?
0
@JarekS A jak widzisz przyszłość Fatiego? Brak operacji może wypisać go z poważnej piłki? Mam źle przeczucia.
3
@kamilo0066 My juz z Messim wypadliśmy z topu. Bo te pogromy w lidze mistrzów - 0:3 z Romą, 0:4 z Liverpoolem czy 2:8 z Bayernem zdarzyły się już z Leo. Także nie byliśmy w topie w LM od kilku sezonów.
1
@BART97 Jest zawodnikiem :)
0
@SkN Na eleven komentatorzy lubią cytować tweety januszy z internetu. Takie czasy.
0
Człowiek nawet nie wiedział, że Rivaldo Junior gra jako napastnik w Cracovii xD
0
@robimen12345 Przecież przegrali z Mallorca 2;3.