0

@BART97 Braterstwo broni, Łowca Jeleni i Pola śmieci - o wojnie, Więzień nienawiści - o rasizmie i zgubnym kierowniu się nienawiścią, Uśpieni - motyw wykorzystywania seksualnego dzieci w ośrodkach resocjalizacyjnych

0

@JimMorrisonFCB Mi również. W pewnym sensie też troszkę inny bo główny bohater jest mocno wyróżniającą się postacią.

6

@maciekofcb Zawsze można zarobić na transferze.

0

@Zoker Byłby męczennikiem w Rosji. To wzmocniłoby reżim - zły zachód zabija wspaniałego wodza Rosji.

0

@arcziFCB No to chyba do 18 + dodatkowe 18 za pozwoleniem. Od 18 brzmi jakby przy mniejszej liczbie było to nielegalne.

0

@Triv44 No czyli nie wymiata, a jest w zestawieniu.

1

@Bykunn No tutaj pełna zgoda. Ryba psuje się od głowy.

1

@Sau_Ron Zawód nie zawiedzenie ;)

2

@Kgorecki2500 Czyli np 12 miesięcy to nielegal czy jak?

1

@jark3 Araujo póki co jest piłkarzem o ogromnym potencjale. Andreas jest gotowym produktem sprawdzonym w Europie i Anglii.

0

@FC1899Barca Massi w tym sezonie też obecnie w PSG aż tak nie wymiata.

1

@Hubsao Co za różnica? W Londynie i tak wiedzą, że odchodzi.

0

@Bykunn To masz 19 wypowiedzi na ile księży w Polsce? Nie mówię, że problemu nie ma - oczywiście że jest. Natomiast chodzi mi o skalę. Ta nie jest taka wielka jak się ją kreuje.

4

@BarcaKings965212 Tak jak PSG z Mbappe, Messim i Neymarem niszczy wszystkich w LM?

0

@BART97 Salamon nigdy nie grał w takim wymagającym zespole. Podejrzewam, że jakby miał rozgrywać w Barcelonie z tak wysoko ustawioną linia obrony to już by mu się tak fajnie nie rozgrywało ;)

0

@Gaz Fajnie jakby jeszcze Ter Stegen się odbudował.

1

@FC1899Barca Jeśli on wygląda jakby miał 5 kg nadwagi,.to Traore ma jeszcze więcej xD Depay to jest taki byczek, nie tłuścioch.

0

@Jackazz "W obwodzie jest jeszcze Gavi, który grywa jako fałszywy skrzydłowy." Chyba jakiś dziennikarz z La Rambli bo nie rozróżnia odwodu od obwodu xD

0

@Bykunn Kurde chodzę co tydzień do kościoła i jakoś nie słyszałem nigdy w kazaniu o czymś takim. Nie mówię, że tego nie ma, ale pisanie "bez problemu" jednak zakrzywia skalę tego problemu. A sorki raz byłem świadkiem - jakiś stary ksiądz mówił o LGBT. Efekt był taki że sporo ludzi wyszło z kościoła.

1

@KrwawiaceoczyVEB Dla nas chyba najlepszy remis.

6

@ShawnC Serio, myślisz że to śmieszne?

0

@Coutinho007 Rozumiem krytykę, ale Karious? Niepoważna teza.

2

@Janiama Ja mam wrażenie, że Barcelona od zawsze prezentuje się słabo z murujacymi rywalami. Nawet za Pepa tak było.

1

@stepkovski Ale powinien powoli wracać do gry. Dostawać coraz więcej minut. Po takich kontuzjach mięśniowych łatwo o nawrót jak się przesadzi. Fati się o tym boleśnie przekonuje.

8

@Krycha1899 Akurat Luuk z ławki i na wrzutki jest ok. Tani i dobry w powietrzu. Trzeba mieć takiego gościa jak z gry nie wchodzi i trzeba obrzucić lagami przeciwnika.

2

@Tomix_83 Dostał chyba jakieś minuty z Bilbao w pucharze króla.

0

@arasz1819 Szczerze mówiąc to nie wiem jak było z dostępem do informacji w Rosji więc tak tylko gdybam.

0

"że nie będzie łatwo zgromadzić tę kwotę." Czy nie powinno być"nie będzie łatwo zgromadzić tej kwoty?" Bo przy zdaniu twierdzącym będzie łatwo zgromadzić kwotę brzmi ok, ale przy zaprzeczeniu tak średnio.

1

@Kusco15 No pczesci trzeba się zgodzić - niestety sankcje uderzą również w nas. Nie mówię, że ma ich nie być, ale niestety fakty pozostaną faktami.

1

@MarioVeB! Coutinho 7 mecz: 3 gole i 3 asysty. Oby Aston Villa go wykupiła :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?