Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Rust_Cohle Cavani to był kocur w Napoli ;)
2
@Pawlusek Ferran póki co wiele nie wnosi. Ja bym się pokusił o De Jonga. Ma dobrą skuteczność ostatnio, a Adama dobre centry. Sensowne połączenie.
0
@HERORICH2 Kogo byś widział za Cholo? Pytanie czy jeden słaby sezon to powód to zmiany trenera. Choć może atmosfera jest nie do odratowania.
0
@Kamilos84 Dla niego Messi to Maradona.
0
@kuz Angel Correa niezły grajek swoją drogą. Pomyśleć, że nie jest pewniakiem do pierwszego składu Simeone.
0
@karol130197 Z jednej strony dobrze dla Barcy. Z drugiej szkoda mi Simeone - Atletico to był średniak przed jego przybyciem. Zbudował 3 ekipę w Hiszpanii i podwójnego finalistę ligi mistrzów. Można nie lubić tego stylu, ale wyniki w Atletico osiągnął fenomenalne. Niesamowicie mu się gra obronna posypała.
3
@Sysia11 Gdyby nie jego gole to nie pojechaliśmy na cześć imprezę gdzie były mecze z tymi topowymi ekipami. Z resztą - zobaczymy kto będzie tyle strzelał jak Lewy zakończy karierę :)
0
@Jacu327 Korwin już od dawna gada co chce. Mają stały elektorat,.który ma gdzieś jego wystrzały. To tak jak fanatycy PiSu czy Platformy - niezależnie od okoliczności mają ich głos.
1
@Sau_Ron Za małolata miałem jedna koszulkę Juve z 10 na plecach :)
1
@JarekS Podstawa wiedzy o świecie - nie oglądać wiadomości, chyba żeby porównać z tym co się w innych źródłach wyczytalo. Niestety teraz lepiej śledzić jakieś uznane profile zagraniczne na tt niż oglądać to gówno w tv. Na YT też się znajdzie kilka ciekawych kanałów. Część osób pewnie też nie śledzi bo szkoda nerwów no i nie wszyscy mają czas. Czasem praca, rodzina i nie ma kiedy śledzić wydarzeń na świecie. Ja obecnie średnio się orientuję z właśnie tych względów.
3
Życzę mu, żeby w końcu zaczął się harmonijnie rozwijać i wygryzł Alvesa ze składu w lidze.
1
@Sau_Ron Mafia, Gothic 2, PES 5 Black@White, FIFA 2002
2
@Rust_Cohle Leci głos na Watahę. Świetnie mi się oglądało. Razem z Pitbullem najlepszy polski serial jaki oglądałem. Czarnobyl też rewelacja. Cała grupa fenomenalna. Proszę o oznaczenie jak będą wyniki.
1
Para Pique Garcia. Oby Eric po treningach w tym tygodniu był już w lepszej dyspozycji. Przed kontuzją grał coraz pewniej.
0
Wiadomo kiedy będzie podpisana umowa ze Spotify? Jakieś przeszkody? Oficjalne potwierdzenie miało być chyba na początku tygodnia.
0
@CatalanDream Niczego nie pokazał. Straty, czasem nawet problemy z przyjęciem piłki. Cały czas rzuca na lewe skrzydło do następcy Alby ;)
0
Amigosi trenują w dzień wolny? Przecież oni grają bo są kumplami Xaviego ;)
0
@JoseArkadioMorales Wg mnie Real awansuje bez większych problemów.
0
@Lionel_Messi10 Wiem wiem, napisali to chyba ze względu na prawo pierwokupu tego drugiego zawodnika, który występuje na tej pozycji.
0
Pamiętam wyeliminowanie przez Liverpool, który zagrał szalony finał z Deportivo Alaves. Javi Moreno grał pierwsze skrzypce w ekipie z Hiszpanii.
1
@Lionel_Messi10 No i z artykułu wynika, że na środku obrony też może grać xD
0
@olciak22 Jak będzie się czuł najlepiej w roli dyrektora sportowego mimo, że nie ma żadnego doświadczenia to też ma wrócić?
0
@drozdi Oblak jest przecież bez formy w tym sezonie.
0
@Huck Skoro jest taki beznadziejny, czemu był filarem reprezentacji Hiszpanii na Euro?
1
@Sulimo Poważnie? Myślałem, że w jakiejś mocnej europejskiej ekipie będzie grał.
0
@AlexDark00 Czy Kessie to jest defensywny pomocnik?
0
@Huck Kiedy Nico grał na pozycji Busquetsa? Poproszę przykłady. De Jong owszem, ale w Ajaxie był z kims w parze.
0
@potrojnakorona Czy Nico to profil Busquetsa? Wg mnie on gra wyżej. Choć fajnie jakby ktoś go tam spróbował. Ciekaw też jestem jakby odnalazł się Garcia, który potrafi się ustawiać, ale nie ma warunków na SO.
1
@kiper09 To tak jak Alba. Nie mają zmienników - takie są efekty.
0
@Pilka_jest_okragla Szykuj pupę. Taki klasyk z Pazdanem i Ronaldo się przypomniał.