0

@MesQueUnClub_87 No i co to da? Posadzi się innego słupa.

1

@sylweste.r Taki ktoś jak Halland nie istnieje, więc raczej nie wypali.

3

@avanes Ja widziałem chłopa w aptece, który chciał 3 dawkę szczepionki bo może na afty pomoże xD

0

@Zoker No i sporo kontuzji coś łapie ostatnio.

0

@david89 Jakby miały czas się zregenerować to pewnie miałyby łatwiej.

2

@Kengo Wielkie gratulacje. Oby nawyki pozostały i zdrówko było na 5 :) pozdrawiam!

0

@Bykunn Ja mam problem z piciem wody. Czasem mam dni, że wypije 3 szklanki herbaty i to wszystko.

1

@ciema No to sobie trzeba uświadomić, że teraz widzimy wszystko z boku. Także nie możemy czuć co się czuje pod obcym butem.

1

@Kondziubarca Ćwiakała to prawilny ziomuś.

2

@ciema Czemu dopiero teraz? Dopiero wojna na Ukrainie Ci to uświadomiła czy po prostu się nie interesowales ich życiorysami?

3

@kkbarca Nie widziałem przez ostatnie lata żali na La Rambli jak to wszyscy klepią po plecach Putina. Teraz każdy się budzi i pisze wielkie wnioski jak to Europa zaspała.

0

@PJ777 akurat on chyba zarabia malutko ;)

1

@MontelQ Liero... Pamiętam jak kumpel z.klasy przyniosł na dyskietce. Chwila kopiowania i można było grać... To i deluxe ski jump to rewelacyjne gry mimo, że grafika była totalną pikseloza.

0

@PatrychoO On ma taką ksywę? Pierwsze słyszę.

0

@PatrychoO Aubula?

0

@prokofiew Weź to ogranij ziomeczku. Podaj swoje propozycje, na pewno zmiotą Putina z planszy.

0

@masik86 Tak ich cisli, że doszło do pogromu 1:0. Podejrzewam, że PSG nawet do finału nie dojdzie o ile w ogóle wyeliminują Real.

2

@radlew Kto to jest Puigi?

0

@Yoshi94 Gdzie Dybali do Ferrana pod kątem ustawiania się, szybkości i wychodzenia do piłek czy gry w pressingu. Według mnie to taka uboga wersja Messiego. Ma super ułożoną lewą nogę i w sumie chyba tyle. Depay to już prędzej. Tym bardziej taki grajek niepotrzebny skoro mamy Holendra.

2

@Pustelnik Czapkę drobnych xD Ja wiem, że finansowo oferta Realu będzie gorsza, ale bez jaj. Poza tym może gość chce grać jako niekwestionowana gwiazda projektu i do tego żyć w Madrycie? PSG oferuje tylko szmal bo sportowo i prestiżem gdzie PSG do Realu. Paryżanie raz zagrali w finale LM i tyle.

0

@masq Odejmij Puiga i Roberto, przyjmij potencjalne dwie kontuzje. Do tego np gra na 3 frontach od nowego sezonu. Serio jest to niemal kompletna formacja?

0

@Yoshi94 Gdzie by grał Dybala? Ani to pomocnik, ani napastnik.

0

@Peciak Nie dopisałem że chodzi o realne opcje xD

0

@Suzu Mamy raptem 4 pomocników - w tym Busquets i dzieciaki. Brozovic to chyba profil zbliżony do zmiennika Busquetsa.

0

Kogo chcielibyście zobaczyć w ramach wolnych transferów? Moje top 4: Andreas Christensen, Cesar Azpilicueta, Marcelo Brozovic i Franck Kessie. Dowolność losowa. Według mnie każdy by się przydał.

0

@1899Seba1899 Za Morate wydawali dziesiątki milionów - czy coś z tego wynika? Za ile kasy przyszedł Coutinho czy Groezzman? Co ma kwota transferu do tego.

0

@tbas Co ukradli? Oportuniści bez skrupułów ok, ale czemu złodzieje?

1

@Kgorecki2500 Pisowskie medium taka wtopa? Ruskie onuce? xD

0

@Azacca Za Enrique była uzależniona od genialnego trio :)

2

@tomek8756 Lepiej jakby ktoś wskoczył w ich miejsce to Lipsk też musiałby z kimś pograć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?