Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MesQueUnClub_87 No i co to da? Posadzi się innego słupa.
1
@sylweste.r Taki ktoś jak Halland nie istnieje, więc raczej nie wypali.
3
@avanes Ja widziałem chłopa w aptece, który chciał 3 dawkę szczepionki bo może na afty pomoże xD
0
@Zoker No i sporo kontuzji coś łapie ostatnio.
0
@david89 Jakby miały czas się zregenerować to pewnie miałyby łatwiej.
2
@Kengo Wielkie gratulacje. Oby nawyki pozostały i zdrówko było na 5 :) pozdrawiam!
0
@Bykunn Ja mam problem z piciem wody. Czasem mam dni, że wypije 3 szklanki herbaty i to wszystko.
1
@ciema No to sobie trzeba uświadomić, że teraz widzimy wszystko z boku. Także nie możemy czuć co się czuje pod obcym butem.
1
@Kondziubarca Ćwiakała to prawilny ziomuś.
2
@ciema Czemu dopiero teraz? Dopiero wojna na Ukrainie Ci to uświadomiła czy po prostu się nie interesowales ich życiorysami?
3
@kkbarca Nie widziałem przez ostatnie lata żali na La Rambli jak to wszyscy klepią po plecach Putina. Teraz każdy się budzi i pisze wielkie wnioski jak to Europa zaspała.
0
@PJ777 akurat on chyba zarabia malutko ;)
1
@MontelQ Liero... Pamiętam jak kumpel z.klasy przyniosł na dyskietce. Chwila kopiowania i można było grać... To i deluxe ski jump to rewelacyjne gry mimo, że grafika była totalną pikseloza.
0
@PatrychoO On ma taką ksywę? Pierwsze słyszę.
0
@PatrychoO Aubula?
0
@prokofiew Weź to ogranij ziomeczku. Podaj swoje propozycje, na pewno zmiotą Putina z planszy.
0
@masik86 Tak ich cisli, że doszło do pogromu 1:0. Podejrzewam, że PSG nawet do finału nie dojdzie o ile w ogóle wyeliminują Real.
2
@radlew Kto to jest Puigi?
0
@Yoshi94 Gdzie Dybali do Ferrana pod kątem ustawiania się, szybkości i wychodzenia do piłek czy gry w pressingu. Według mnie to taka uboga wersja Messiego. Ma super ułożoną lewą nogę i w sumie chyba tyle. Depay to już prędzej. Tym bardziej taki grajek niepotrzebny skoro mamy Holendra.
2
@Pustelnik Czapkę drobnych xD Ja wiem, że finansowo oferta Realu będzie gorsza, ale bez jaj. Poza tym może gość chce grać jako niekwestionowana gwiazda projektu i do tego żyć w Madrycie? PSG oferuje tylko szmal bo sportowo i prestiżem gdzie PSG do Realu. Paryżanie raz zagrali w finale LM i tyle.
0
@masq Odejmij Puiga i Roberto, przyjmij potencjalne dwie kontuzje. Do tego np gra na 3 frontach od nowego sezonu. Serio jest to niemal kompletna formacja?
0
@Yoshi94 Gdzie by grał Dybala? Ani to pomocnik, ani napastnik.
0
@Peciak Nie dopisałem że chodzi o realne opcje xD
0
@Suzu Mamy raptem 4 pomocników - w tym Busquets i dzieciaki. Brozovic to chyba profil zbliżony do zmiennika Busquetsa.
0
Kogo chcielibyście zobaczyć w ramach wolnych transferów? Moje top 4: Andreas Christensen, Cesar Azpilicueta, Marcelo Brozovic i Franck Kessie. Dowolność losowa. Według mnie każdy by się przydał.
0
@1899Seba1899 Za Morate wydawali dziesiątki milionów - czy coś z tego wynika? Za ile kasy przyszedł Coutinho czy Groezzman? Co ma kwota transferu do tego.
0
@tbas Co ukradli? Oportuniści bez skrupułów ok, ale czemu złodzieje?
1
@Kgorecki2500 Pisowskie medium taka wtopa? Ruskie onuce? xD
0
@Azacca Za Enrique była uzależniona od genialnego trio :)
2
@tomek8756 Lepiej jakby ktoś wskoczył w ich miejsce to Lipsk też musiałby z kimś pograć.