Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Uukasz_93 No to wybrał dobry moment na wkupienie się w łaski kibiców.
0
Nie wiem czemu lubię Oliviera Giround. Gość nie jest jakimś niesamowitym snajperem, ale jest mega przydatny dla swoich ekip. Nieprzypadkowo był filarem reprezentacji Francji.
0
Jaka w ogóle ma kontzuje? Nie było newsa na ten temat.
0
@Chudini123 Ostatnio był artykuł, że chyba wybiegnie nawet w 1 składzie.
0
@Luciano99 Od wypitego alkoholu wiele rzeczy zależy ;)
0
@maniak33333 Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia. Czy jakoś tak to szło.
2
@jacob345 propaganda musi lecieć :D
2
@FCBurnley Chcesz powiedzieć, że młodzi zawodnicy jak Pedri, Araujo, Fati,.Nico czy Gavi nie mają warunków do rozwoju? Chyba nie było lepszego czasu dla młodych niż teraz. Mniejsza presja, łatwo o miejsce w składzie. Co innego walka o trofea - ale to akurat nie jest związane z rozwojem.
0
"Rivaldo, ponieważ był idolem Palmeiras i był lewonożny, tak jak jak." Jaki jak? :)
0
@Matheo123 Ludzie pół życia się dorabiają tracąc zdrowie i siły Drugie pół życia hajs wydają na to, co utracili - debilizm
2
@blue_shark Gdzie mu tam do takiego Mercurego. Choć sam lubiłem słuchać LP.
4
@AllBundy Ogólnie nawet jak zaśniesz, to sen po alkoholu jest dużo dużo gorszy niż na trzeźwo. Nie jest taki głęboki i się tak dobrze nie zregenrujesz.
4
@FioletoweOczy A ja widzę oczami wyobraźni męczenie buły i bramkowy remis.
3
@IronSanHybrid Haha, dobre :D
0
A Memphis jest w końcu zdrowy czy dalej kontuzjowany? Dziwny jest jego status.
2
@Rust_Cohle A jeśli to nie rozstrzygnie, to jeszcze przyrodzenie trenerów.
3
@Michael24 Sasina. Igrzyska by się nie odbyly.
1
@Deviler Zagrali frajersko w obronie, Neymar wiele by nie odmienił. Chyba, że mieliśmy wtedy jakiś super mental.
2
@lukaszbarca15 Psy kochają bezinteresownie? No chyba jednak są wierne temu co im daje jeść, dach nad głową i uczucie.
4
@jakub1906 Niewypały transferowe też mu się zdarzają. W City trochę wydali zanim obrona zaczęła wyglądać. W Barcy Zlatan plus Czygrynski to było łącznie jakieś 100mln + Eto'o
1
@VegetaPolska Kwiatek kupiony tylko po to, żeby lepiej wypaść jest bez sensu. Spotykacie się, bo chcecie spędzić razem czas. Nie traktuj jej, jakby była ważniejsza i nie dawaj prezentu z tej okazji. Okoliczności do podarowania bukietu na pewno jeszcze będą :) to tak ode mnie z własnego doświadczenia.
0
@arcziFCB już zedytowane, brzmi prawidłowo
5
@arcziFCB Chyba chodziło o zmienienie limitu. No faktycznie, sens nie do końca ten sam.
0
@Fido66 W ogóle to co wyprawiał w dwumeczu z Chelsea. Nieraz 4-5 graczy nie potrafiło zabrać mu piłki.
18
@KacperVEB no to zaraz pojedynek powodem szczepienie vs powodem koronawirus. Oczywiście wszystko w ramach swoich teorii bez wiedzy o dokumentacji medycznej Daviesa.
1
@Fido66 Dla mnie również
1
@Gall oj szkoda. Największy czarodziej i technik jakiego widziałem.
3
@VamosRakieta Do tego Suarez zarabiał dużo więcej i nie zgodziłby się raczej na rolę rezerwowego. Dowodem są jego fochy w Atletico gdzie potrafi puścić całą wiązankę w stronę Cholo, kiedy ten zdejmuje go z murawy.
1
@Gall Jak był w szczycie formy, to był bardziej zjawiskowy od Messiego czy Neymara. Szkoda, że tak krótko. Nie zmienia to faktu, że wygrał wszystko co chciał.
5
@Greenalley Myślisz, że gdyby Lewandowskiego trenował taki Riijkaard to też by się tak zachowywał? Są piłkarze jak Lewy i jak Ronaldinho. Tak jak różni są ludzie. Trener ma wpływ na zawodnika, ale sugerowanie, że Riijkaard dopwadzil do upadku Ronniego to spore wyolbrzymienie.