0

@Uukasz_93 No to wybrał dobry moment na wkupienie się w łaski kibiców.

0

Nie wiem czemu lubię Oliviera Giround. Gość nie jest jakimś niesamowitym snajperem, ale jest mega przydatny dla swoich ekip. Nieprzypadkowo był filarem reprezentacji Francji.

0

Jaka w ogóle ma kontzuje? Nie było newsa na ten temat.

0

@Chudini123 Ostatnio był artykuł, że chyba wybiegnie nawet w 1 składzie.

0

@Luciano99 Od wypitego alkoholu wiele rzeczy zależy ;)

0

@maniak33333 Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia. Czy jakoś tak to szło.

2

@jacob345 propaganda musi lecieć :D

2

@FCBurnley Chcesz powiedzieć, że młodzi zawodnicy jak Pedri, Araujo, Fati,.Nico czy Gavi nie mają warunków do rozwoju? Chyba nie było lepszego czasu dla młodych niż teraz. Mniejsza presja, łatwo o miejsce w składzie. Co innego walka o trofea - ale to akurat nie jest związane z rozwojem.

0

"Rivaldo, ponieważ był idolem Palmeiras i był lewonożny, tak jak jak." Jaki jak? :)

0

@Matheo123 Ludzie pół życia się dorabiają tracąc zdrowie i siły Drugie pół życia hajs wydają na to, co utracili - debilizm

2

@blue_shark Gdzie mu tam do takiego Mercurego. Choć sam lubiłem słuchać LP.

4

@AllBundy Ogólnie nawet jak zaśniesz, to sen po alkoholu jest dużo dużo gorszy niż na trzeźwo. Nie jest taki głęboki i się tak dobrze nie zregenrujesz.

4

@FioletoweOczy A ja widzę oczami wyobraźni męczenie buły i bramkowy remis.

3

@IronSanHybrid Haha, dobre :D

0

A Memphis jest w końcu zdrowy czy dalej kontuzjowany? Dziwny jest jego status.

2

@Rust_Cohle A jeśli to nie rozstrzygnie, to jeszcze przyrodzenie trenerów.

3

@Michael24 Sasina. Igrzyska by się nie odbyly.

1

@Deviler Zagrali frajersko w obronie, Neymar wiele by nie odmienił. Chyba, że mieliśmy wtedy jakiś super mental.

2

@lukaszbarca15 Psy kochają bezinteresownie? No chyba jednak są wierne temu co im daje jeść, dach nad głową i uczucie.

4

@jakub1906 Niewypały transferowe też mu się zdarzają. W City trochę wydali zanim obrona zaczęła wyglądać. W Barcy Zlatan plus Czygrynski to było łącznie jakieś 100mln + Eto'o

1

@VegetaPolska Kwiatek kupiony tylko po to, żeby lepiej wypaść jest bez sensu. Spotykacie się, bo chcecie spędzić razem czas. Nie traktuj jej, jakby była ważniejsza i nie dawaj prezentu z tej okazji. Okoliczności do podarowania bukietu na pewno jeszcze będą :) to tak ode mnie z własnego doświadczenia.

0

@arcziFCB już zedytowane, brzmi prawidłowo

5

@arcziFCB Chyba chodziło o zmienienie limitu. No faktycznie, sens nie do końca ten sam.

0

@Fido66 W ogóle to co wyprawiał w dwumeczu z Chelsea. Nieraz 4-5 graczy nie potrafiło zabrać mu piłki.

18

@KacperVEB no to zaraz pojedynek powodem szczepienie vs powodem koronawirus. Oczywiście wszystko w ramach swoich teorii bez wiedzy o dokumentacji medycznej Daviesa.

1

@Fido66 Dla mnie również

1

@Gall oj szkoda. Największy czarodziej i technik jakiego widziałem.

3

@VamosRakieta Do tego Suarez zarabiał dużo więcej i nie zgodziłby się raczej na rolę rezerwowego. Dowodem są jego fochy w Atletico gdzie potrafi puścić całą wiązankę w stronę Cholo, kiedy ten zdejmuje go z murawy.

1

@Gall Jak był w szczycie formy, to był bardziej zjawiskowy od Messiego czy Neymara. Szkoda, że tak krótko. Nie zmienia to faktu, że wygrał wszystko co chciał.

5

@Greenalley Myślisz, że gdyby Lewandowskiego trenował taki Riijkaard to też by się tak zachowywał? Są piłkarze jak Lewy i jak Ronaldinho. Tak jak różni są ludzie. Trener ma wpływ na zawodnika, ale sugerowanie, że Riijkaard dopwadzil do upadku Ronniego to spore wyolbrzymienie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?