1

@Fido66 Dla mnie również

1

@Gall oj szkoda. Największy czarodziej i technik jakiego widziałem.

3

@VamosRakieta Do tego Suarez zarabiał dużo więcej i nie zgodziłby się raczej na rolę rezerwowego. Dowodem są jego fochy w Atletico gdzie potrafi puścić całą wiązankę w stronę Cholo, kiedy ten zdejmuje go z murawy.

1

@Gall Jak był w szczycie formy, to był bardziej zjawiskowy od Messiego czy Neymara. Szkoda, że tak krótko. Nie zmienia to faktu, że wygrał wszystko co chciał.

5

@Greenalley Myślisz, że gdyby Lewandowskiego trenował taki Riijkaard to też by się tak zachowywał? Są piłkarze jak Lewy i jak Ronaldinho. Tak jak różni są ludzie. Trener ma wpływ na zawodnika, ale sugerowanie, że Riijkaard dopwadzil do upadku Ronniego to spore wyolbrzymienie.

0

@Persyfl Jakie afery? Nie jestem na bieżąco. Napisalbys coś w dużym uproszczeniu?

0

@Naturopata Umtiti na bank odejdzie po podpisaniu nowego kontraktu w połączeniu z operacją.

0

"Dziś zajmujemy się Aubą i jesteśmy nim podekscytowani. Jego debiutem, żeby strzelał gole." Wszystko jasne.

8

@Maker0 Eric jest kontuzjowany.

0

@barteq W reprezentacji jakoś daje radę.

0

@Krtg Nie mam nic przeciwko, że ktoś ma. Ja raczej sobie nie zrobię. Tym bardziej widząc, jakie beznadziejne mają niektórzy znajomi. Kilka lat temu chciałem robić jakiś patriotyczny xD Na szczęście tego nie zrobiłem. Niektórzy mają wręcz piękne i im pasują, ale rzadko takowe widzę.

1

@ElTomas Teraz muszą zacząć zaczynać

0

@ACRAB95 Ktoś tyle oferował?

0

@hayek Zgadza się. Choć teraz w lidze grając bez szału odstają od reszty. Przy odpowiednich wzmocnieniach, na które ich stać mogą wrócić do ścisłej czołówki LM.

0

@dzagos Nie oglądałem w swoim tv od kilku lat. Niestety czasem jest w tle u rodziny, ale wtedy po prostu udaję, że tego nie widzę.

0

@DonAndrzejos To będzie glowny sponsor? Brzmi spoko.

1

@hayek w zeszłym sezonie nawet na ligę francuską nie wystarczyło. Natomiast bez kwoty odstępnego to genialny transfer, nie czarujmy się.

1

@axegrinder Mam wrażenie, że już z Napoli odpadniemy.

0

Obstawiam remis i oddalenie się od top4. Atletico będzie murować.

0

@scotti Keita, Yaya Toure, Abidal, Fati, Eto'o. Serio, to kolor skóry jest ich problemem? Myślałem, że chodzi o charakter/umiejętności.

0

@monsterrize Na pewno by się nie pojawił tylko wygrał proces o pobicie na terenie obiektów klubowych. Dostałoby mega odszkodowanie, a klub dostałby piękna łatkę :) Ma to sens. Nawet jakby prawnicy działali cuda to byłby smród na kilometr. Zobacz co się dzieje z Greenwoodem. Gość jest pozamiatany, a nic mu jeszcze nie udowodniono. Sponsorzy też czuliby smród. Takie kryminalne metody to może gdzieś w B klasie.

1

@CuleLbn Pewnie nawet sam Norweg nie jest pewny w 100% co zrobi. Może jednak pójdzie do Anglii? Czas pokaże.

3

@tomek8756 pożegnalny ;) Nie wiem czy jest takie słowo jak pożegnajacy

1

Niech gra, jeśli akurat będzie taka potrzeba. Jeśli będzie z kogo ustawić 11 to nie. Nie widzę sensu w decyzjach skrajnych. Opłacamy gościa za grube miliony, trzeba z niego korzystać. Nie będzie widać zaangażowania lub formy - ławka lub trybuny. Uniemożliwienie mu gry bez względu na wszystko da kolejnym piłkarzom do myślenia, że w Barcelonie nie respektuje się podpisanych umów. Nie lubię Dembele, ale pewnych standardów powinno się jednak przestrzegać. Tym bardziej, jeśli aspiruje się do reprezentowania idei "Mes que un club", która niestety poszła w odstawkę

0

@Kondziubarca No to imprezowicz. Alkoholik nie wytrzyma dnia bez kieliszka. Rozumiem jednak co masz na myśli. Nie interesowałem się jego karierą.

0

@Kondziubarca Suarez jest w dramatycznej formie. Nie daje totalnie nic. Także bez różnicy.

0

@KrwawiaceoczyVEB No ciekaw jestem.

0

@Ghotti O widzisz, czyli nie tak kolorowo.

0

@Arkon A to nie doczytałem. Choć 5 mln to prawie za darmo :)

0

@monsterrize Jakbyś go przekopał, to na pewno rozwiązałby kontrakt i oddał swoje miliony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?