0

@doc A on nie oblał testów medycznych ostatnio we Włoszech?

1

@Mr8lack Wiedza plemienna. Mailem współlokatora,.który używał jeszcze słowa maniura. Wg niego było pozytywne...

0

@Donio Rozegranie liczy meczów miało znaczenie z tego co pisali. Aczkolwiek jak widać nawet Samu się nie udało wyrejestrować.

4

@JonSnow Szlauf, szmula? Muszę sobie zamówić słownik patusowo-polski.

0

@Kazragore Niby jak chcesz wyrejestrować piłkarza z ważnym kontraktem? Tutaj muszą być określone warunki jak z Matheusem Fernandezem. Z resztą i tamta sprawa znajdzie finał w sądzie.

2

@Commando No tak, lepiej go oddać za darmo w lecie niż negocjować ;)

0

@AlwaysBlaugrana Trzeba im pokazać filmiki z golem przeciwko Tottenhsmowi czy Chelsea w LM :D

3

@Messibestplayerintheworld Pomorze to jest np Gdańskie.

0

@Dawidfcb1998 Dawne dzieje. Teraz się bujał po lidze brazylijskiej.

5

@monsterrize Brakuje takich tęgich umysłów w biurach Barcelony. Dzięki nim klub byłby u szczytów sportowych, finansowych no i przede wszystkim organizacyjnych.

2

@doc To już chyba Luuk jest lepszy.

0

@Wychowanek Wenger jest często wyśmiewany, a Pep idealizowany. Nie widzę sensu ich zestawiania. Poza tym ciężko z Bayernem nie wygrywać mistrzostw Niemiec, a i skład City pozwala na dominację w lidze. Arsenal był rozkupowany z gwiazd i często stawiało się na żółtodziobów.

11

"Zawsze mówię, że Adama, który nie uczy się z dnia na dzień to Adama stracony". WTF xD

0

@lndyki Niezła cena jeśli wypali.

8

@FC1899Barca Ich obietnice są niezmienne od lat. Zawsze w debatach jest jeden uniwersalny postulat- więcej pieniędzy na wszystko. Oczywiście bez zagłębiania się w takie szczegóły, skąd te wieksze nakłady wziąć. Raz jak oglądałem debatę przedwyborczą to było wręcz żałosne. Każda z partii przebijała w wymiaginiwanych kwotach swoich przedmówców. Co jeden to był lepszy z kwotami z 4 liter.

0

@KibicBarcy84 Transfery za ponad 100 baniek były niewypałami. Coutinho, Dembele i Anoine. Także nie tyle " nie zawsze" co nigdy nie były gwarancją jakości.

1

@lndyki Doszedł do finału LM. Ubóstwiany przez wszystkich i idealizowany Pep trenując Bayern czy City z wielkimi budżetami i gwiazdami też tylko raz zaszedł do finału. Nikt natomiast Wengera nie wskazywał jako najlepszego trenera świata. Także można powiedzieć, że Pep poza Barceloną też w Europie nic nie osiągnął.

0

@dan27pro Moim zdaniem już wcześniej coś pękło. Tym bardziej, że 3:0 z Liverpoolem to był bardzo szczęśliwy wynik.The Reds mogli ze 2 bramki minimum wcisnąć. My jeszcze też. A sypać zaczęło się już wcześniej na wyjazdach. Dostawaliśmy oklep w miarę regularnie. 0:4 z PSG, 0:3 z Juve, 0:3 z Romą. To nie były przypadki.

1

@koksik2700 Piłka komercyjna by upadła. Nie byłoby wielkich transferów, agenci byliby niepotrzebni. Byłoby kilka mocnych zespołów ze stolic i większych miast.

0

@dan27pro Bolesne to były w rewanżu :)

0

@AbelKabel Bo Ty tak powiesz? Co to w ogóle jest średni top. To jest piłkarz klasy europejskiej. Nie gwiazda, ale na takie czasy dobry ruch. Pokaż w obecnym składzie drugiego gracza, który zagwarantuje liczby Memphisa. No chyba że będziesz teraz podawać nazwiska, których u nas nie ma, co byłoby totalnie bez sensu.

0

@FCBurnley Inne ligi się rozwijają bez Ronaldo i Messiego. Także da się. Tylko to pewnie wymaga zmian na poziomie całej ligi, a nie tylko poszczególnych członków.

0

@Persyfl Możesz rozwinąć wątek? Masz na myśli o kierowanie grupą w więzieniu czy już na wolności są jakieś podejrzenia? Bo o ile w wielkie przemiany ludzi nie wierzę, to jednak czasy mocno się zmienily. Teraz grupy przestępcze nie działają tak jak kiedyś.

2

@Pawel13sz Oj pamiętam jak rozstrzelał Chelsea w superpucharze Europy.

2

@Khajio za bardzo się oliwką wysmarował

1

@Deviler Nawalke zweryfikował mundial. Dopóki do imprez piłkarze byli przygotowani w klubach było ok. Jak przyszedł mundial z długim zgrupowaniem wyglądaliśmy żałośnie.

1

@AbelKabel Grajac bardzo średnio i mając kontuzje to wciąż najlepszy strzelec zespołu. W lidze 16 spotkań - 8 goli i 2 asysty. Nieźle liczby, jak na krytykę jaka go spotyka. Problem jest taki, że nie miał zmiennika. Na początku gral.bardzo dobrze, potem z kolejnymi meczami stracił świeżośc. Jeśli dobrze wykorzystać jego umiejętności, to pewnie mógłby mieć dwucyfrowe goli i asyst w lidze. Brakuje mu 13 trafień, żeby zostać najlepszym strzelcem reprezentacji Holandii w historii. Wyprzedził już takich gości jak Denis Bergkamp czy Ruud Van Niestelrooy. Tych panów chyba nie trzeba przedstawiać. Przy dwóch trafieniach zrówna się z Patrickiem Kluivertem,.który jest na 3 miejscu. Jak na średniaka - całkiem nieźle liczby. Gość przyszedł bez odstępnego i nie za jakąś kosmiczną wypłatę. Dobry ruch - nawet jeśli pójdzie na sprzedaż to Barca zarobi.

0

Stosował dietę warszawskich koksow. Jedz co chcesz, wyglądaj jak chcesz. Natural - nie ma bata xD Wierzę, że nigdy nawet nie ćwiczył na silce :D

0

Nie śledzę ligi angielskiej, nie wiem co sądzić o Traore. Czekam na to co powie Ekspert Ćwiakała. Wtedy już będzie coś wiadomo ;)

1

@Batys Dokładnie. Dobrze, jakby też nie grał od deski do deski po powrocie bo takie są później skutki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?