Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@adukla Co to ma do rzeczy? Wiesz ile waży, że sugerujesz nadwagę? Suarez ile lat grał i też się śmiali, że gruby. Poza tym Dembele wygląda jakby nie miał lodowki pod nosem i ciągle jest kontuzjowany.
1
@GeneralXavi Tutaj był jedyny artykuł na temat rozwiązań. https://www.fcbarca.com/103422-media-ansu-fati-podejmie-jutro-decyzje-czy-poddac-sie-operacji.html Z niego wynika, że lepszy zabieg. Mam nadzieję, że mimo wszystko Ansu zaskoczy wszystkich bo ja nie ukrywam, że już coraz mnie wierzę w pomyślny koniec tego epizodu z kontuzjami.
1
@Naturopata Życzę mu tego z całego serca. Natomiast prawdopodobieństwo nawrotu bez zabiegu jest duże. Co z tego że wróci kilka tyg wcześniej nie jest tego warte w mojej ocenie. Obym się pomylił, ale ja odpuszczam już swoje wielkie nadzieje. Myślałem, że to będzie lider na lata. Przykro mi z powodu jego problemów. Nie robię sobie nadziei bo za każdym razem jak wracał i strzelał to znów wracała nadzieja i szybko rodził się kolejny problem.
0
@mesulete No, powinien mieć nogi ze stali i oszukać prawa fizyki przy faulu Mandiego. Każdy inny by ustał.
0
@JarekS W sumie nieaktualne bo rzekomo Ansu nie chce zabiegu. Szkoda.
0
@Cwaniak4 Akurat o tym co sądzą fachowcy na temat operacji był artykuł. Porównanie 19 letniego skrzydłowego bazującego na zupełnie innych parametrach niż powoli kończący karierę stoper jest mało trafne w mojej ocenie. Tym bardziej, że problem Pique jest zupełnie inny niż Ansu.
0
@Naturopata Czemu tak uważasz? Na wstępie po kontuzji bez operacji ma 30% szans, że kontuzja będzie miała nawroty
4
@Hubsao Kolana się już nie kroi :) Artroskopia jest bardzo mało inwazyjna. Operacja jest przez małe dziurki. Pierwsza operacja miała na celu uratowanie całej łąkotki. Niestety się nie udało, ale założenie było dobre. Druga artroskopia to było w zasadzie sprawdzenie co się dzieje. Jak już się okazało, że zszycie się nie przyjęło to została dopiero wtedy wycięta część łąkotki. Także lekarz chciał pierwotnie uratować wszystko. Lista piłkarzy, których operował. Guardiolą, Xavim czy Eto'o świadczy o tym, że gość zna się na tym. Także ta rosyjska ruletka to mega przejaskrawienie w mojej opinii.
1
Szkoda, jestem wielkim fanem. To raczej się nie może dobrze skończyć. Jeden faul zniszczył mu karierę.
0
@NoziX1 Zależy od metody. Są metody z alcem od.dawcy to się chwilę po zabiegu chodzi. Ja miałem z mięśni stg. Pełna przebudowa tkanek trwa nawet do 2 lat. Wiele też zależy od rehabilitacji, poziomu mięśni przed zabiegiem itp.
0
@JarekS Czy piłkarz z Twojego klubu po operacji u Lempainena wrócił już do gry? Jest lepiej z jego zdrowiem czy kontuzje nadal go męczą? Zastanawiam się jaka jest szansa, że po operacji Ansu będzie znów grał na wysokim poziomie. Jeśli nie podda się zabiegowi to niestety się nim nie nacieszymy.
0
@masq Nie do końca. Oba kluby są markami światowymi. W koszulkach Barcy i United popylaja na każdym kontynencie. Zasięgi w social mediach i rozpoznawalność nie jest wyłącznie zależna od ligi. Poza tym każda liga ma wzloty i upadki.
0
@AbelKabel Jaki uraz? Mięśniówka? Pewnie to przez niemieckie konowały klubowe xD
0
@Czajka90 Bario Malotelli lepszy.
2
@Sau_Ron Hardy, Bale, Di Caprio, Norton. Ze starszych Al Pacino. Na polskiej scenie Dorociński i Gajos
0
@Magicc89PL Jego operował Roman Cugat. Początkowo chciał w całości uratować łąkotkę, ze względu na wiek piłkarza. Jeśli to zakończyłoby się sukcesem - to byłby niesamowity sukces. Niestety nie zawsze się udaje. Niestety trzeba było jednak wyciąć część, ale początkowe założenie miało na celu zminimalizowanie ubytku w łąkotce. Cugat to nie jakis ogórek. Operował wielu znakomitych piłkarzy. Idąc za Wikipedią "he has operated on thousands of players from all categories[2] most often the Association football players of FC Barcelona, among those being Pep Guardiola, Xavi, Samuel Eto'o, Andrés Iniesta, Carles Puyol, David Villa,[3] Luis Suárez and Fernando Torres. He has also operated on multiple Manchester City players, including Benjamin Mendy, Ilkay Gundogan, David Silva, Kevin de Bruyne and Aymeric Laporte.[4]". Także to nie jest kulbowy spec tylko uznany na świecie specjalista.
1
@bartas97 To samo co z kulkami w serku wiejskim. Też wyrzucam.
5
@axegrinder Hat-trick? Tylko ostatnia kolejka nie jest z Valencia.
1
@Messibestplayerintheworld Ciekawe jaka decyzja.
0
@jeyx77x Kiedyś była też dżuma. Do dziś nie wychodzę ze strachu przed jej powrotem.
0
@Bisz Tak, Ansu to perła. Mam nadzieję, że zdecyduje się na operację i od przyszłego sezonu będzie już grał regularnie.
0
@Bisz Ok, źle zrozumiałem. Można przypuszczać, że to pokłosie kontuzji kolana. Ciało ludzkie to zespół powiązań - poszczególne części wpływają na siebie.
3
@zaiks Pierwsze przekona się PSG. Myślę, że będzie płacz na La rambli.
0
@norbi77 Tak, wiem. Szkoda chłopa.
1
@Jakub1513 Wciągnął mnie i żonę, ale te rzeczy które wymieniłem mnie drażnią i tyle. Oglądać będziemy dalej :)
1
@krystus48 Gavi pauzuje za kartki.
0
@Ojciec5tkidzieci Tak zestarzały się, ale jak oglądałem nawet film Gladiator, który jest z roku 2000 to nie miałem aż takich wrażeń. Przesadzili po prostu z ilością krwi. ;) Czasem dosłownie cały ekran jest z krwi xD Tak samo jak te sceny seksu - to już jest nudne jak w co drugiej scenie niektórych odcinków są te same ujęcia stosunków - ujęcia na cyce i ruchy frykcyjne. Motyw gladiatorów rzeczywiście ciekawy. Główny bohater niebyt rozgarnięty. Ashur to jest taka postać co knuje - nie znoszę go, ale doskonale gra szumowinę. Mój ulubiony bohater to trener gladiatorów.
0
@Bisz Jak to całe życie ma problemy z mięśniami? Poprzedniego długie kontuzje to było złamanie nogi i kontuzja kolana - oni z powodu ostrych fauli. Dopiero teraz miał długą przerwę związaną z problemem mięśniowym, który nawrócił.
1
Zacząłem oglądać Spartakusa bo jest do końca stycznia na netflixie. Oglądałem już 8 odcinków, ale trochę mnie rozwalają efekty (śmiesznie tryskająca krew, śmieszne tła) plus zasada - gdzie się da trzeba wstawić slow motion i cycki w tle. Nie mam nic do cycków, ale bez przesady. Walka na arenie ma mniej ujęć niż wyskakujące cycki kobiet w tłumie na trybunach co parę sekund xD No i w walkach ten 'realizm'. Koles potrafi dostać wielkim młotem w głowę, być pocięty po całym ciele i tryskać krwią żeby za chwilę wstać i rozwalać xD Mimo go oglądam dalej :D
1
@Colin94 Nie słyszał bo siedział na kiblu.