Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO koszerne
3
@Comentateiro Według mnie płacenie za pół roku takich pieniędzy na gościa i nie korzystać z jego umiejętności jest głupotą. Plus wizerunkowy strzał w stopę. Kolejni się zastanowią czy przychodzić, skoro na koniec kontraktów mogą siedzieć na trybunach.
4
@Kgorecki2500 Spuchnie w drugiej połowie negocjacji.
0
@Coutinho007 Morata i Dani Olmo to dwa średniaki. Już wolę oglądać takie wystrzały z rezerw jak Gaviego, Nico, Abde niż z zaciągu przeciętniaków. Tamta hiszpańska drużyna to była elita.
0
@hazo428 Bardzo zabawne, prawie się uśmiałem
0
@Greenalley Te dwie duże przerwy przy takich wejściach rywali miałby każdy piłkarz. Przy drugiej może mogli nie próbować zszywać i od razu wyciąć uszkodzony fragment łąkotki. Aczkolwiek to już dywagacje chirurgów nie mi to oceniać. Te obecne kontuzje prawdopodobnie wynikają z tej długiej przerwy. Jeśli jednak będzie miał kolejne nawroty mimo bardzo ostrożnego podejścia w dopuszczeniu do gry to będzie nieciekawie. Z Realem Ansu miał nie grać tak długo - niestety przez dogrywkę spędził na boisku więcej czasu niż miał założone. Taki był news na stronie przed meczem.
0
@Greenalley Miał złamaną nogę - ostre wejście w derbach Barcelony.
1
@RikiPuig612 Dzięki Rysiu.
0
@MrCental Komiczne? Tak to jest w sporcie. Nie każdy będzie miał karierę bez kontuzji. Jedni mają ich sporo, inni wcale. Z Realu też można się śmiać bo Hazarda trapią kontuzje, czy tam to już nie pasuje?
0
@kkbarca Jeśli tak będzie to znów pewnie zrobię sobie przerwę od oglądania półki ogółem. Za Valverde dopadł mnie ten syndrom, później troszkę radocha odżyła po pojawieniu się Ansu. Teraz mocny marazm, ale ekscytacja.
0
@Momals11 Jak ktoś kupi konto premium i będzie chciał odpalić w swoich 4 mieszkankach to ma se kupić 4 konta? :d Na zasadzie - na biednego nie trafiło? :D
9
Jaki Oscar? Ten co grał w Chelsea?
1
@KapiFCB co innego obawa o karierę, a co innego wyzywanie od szklanek i glassich. Tym bardziej, że obecne problemy są pokłosiem kontuzji, która wynikła z faulu.
3
@gacek Pokolenie szklanek? WTF xD
5
@Pampek1994 Możliwe, że jest podany na kontuzje, ale jeszcze go nie skreślajmy. Leo na początku kariery miał kontuzję za kontuzją i wyszedł z tego.
1
@blazeq A wiadomo co dokładnie wczoraj było powodem zejścia? Odmówienie tego co ostatnio czy coś innego?
0
@Greenalley Mięśnie i ścięgna Ansu są problematyczne od lat? Przecież do momentu kontuzji kolana spowodowanej faulem nie miał dłuższych przerw poza złamaniem nogi w derbach z Espanyolem.
0
@kejdzi Nie tylko z nami tak im dobrze to wychodzi.
0
@CTLM Na pewno Alba nie gra dlatego, że nie mamy w kadrze innego lewego obrońcy.
0
@dniel Potem był news, że rutynowe badania.
0
@trolownik Dest w sumie nie pokazał niczego, co mogłoby odmienić jego rolę.
6
@Litman Tylko kogo?
3
No to racism https://jbzd.com.pl/obr/2227194/mocny-slupsk
0
@damiano996 Przykład? Luis Figo.
0
@Szart No chyba nieszczelny układ. Skiknij do mechanika, albo do serwisu klimy to sprawdzą szczelność układu.
1
@zabibarca A on u kogo robi jak niemu prywaciarza? W państwowce? xd
0
@Pelart2 Jak się okazuje bardziej wypalony zdaje się być Cholo.
0
@bielnikk Dokładnie, lepiej nawet odpaść z pucharu króla niż stracić go na dłuższy czas. Liga i top4 to priorytet.
3
@Tomix_83 No póki co, to gra Dembele niewiele nam dawała w tym sezonie.
0
Chyba nikt się nie spodziewał, że Atletico wpadnie w tak ogromny kryzys. My jesteśmy w przebudowie, a oni przed sezonem byli z Realem głównym faworytem do walki o mistrzostwo. W LM też awans w ostatnim meczu. W pucharze Króla już odpali.