Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@sintesox Bardziej szkodzi niż alkohol? Zobacz ile ludzi ginie na drogach przez pijanych kierowców, ile jest rozbitych rodzin, ile zgonów w wyniku chorób wątroby czy zawałów serca, udarów itp.
0
@dirty_diana Valverde na dzień dobry musiał przyjąć do wiadomości, że Neymar idzie do PSG. Taki Lucho oparł grę na Messim, Neyu i Suarezie. Po zdobyciu potrójnej korony już nie było tak kolorowo. On również dostawał grubo na wyjazdach - 0:4 z PSG czy 0:3 z Juve. Nie mówiąc, że to i tak były najniższe wymiary kary.
5
@koksik2700 Najgorszy trener w historii? Wiele zrozumiem, ale to już jednak lekkie przegięcie. Choć rozumiem, że styl gry jego zespołu wypatrzył realną ocenę tego pana.
0
@Worny Dodałbym protokół centrostrzalu.
0
@kejdzi No i Ronaldinho przyszedł z PSG.
0
@PatrychoO Jakieś dowody na to, że Memphisowi nie "nie chce"? Miguezie też na pewno się chce. Z samych chęci niewiele wynika. Jakby Depayowi się nie chciało, to by poszedł gdzieś indziej za większy hajs.
0
@AdiKingu96 Już widzę komentarze pod wspólnym zdjęciem Traore i Busquetsa.
0
@busel004 Bardzo często? Wymieniłeś dwa nazwiska. Do tego Vinicius potrzebował sporo czasu, żeby wejść na obecny poziom.
0
@KrystianR Jak się nie zbije to się wypocisz i to często kluczowy moment :)
0
@Waslak12 Saga lewacy kontra prawacy odcinek milionowy plus kombo - saga lewacy kontra prawacy w sprawie szczepionek.
1
@taris Czyli w zasadzie Ferrana jedynie. Fati ciągle kontuzje, Dembele brak kontaktu a nawet jak przedłuży - też ciągle kontuzje. Memphis to nie skrzydłowy.
5
@BorzyKrzys Niech wyślą Sasina, żeby pomógł Rosji. Wtedy na pewno Ukraina będzie bezpieczna.
0
@drozdi Chyba wartością dodaną :)
0
@KrystianR Dostaniesz rady na załagodzenie objawów, bo organizm musi mieć czas na uleczenie się. Np często ludzie od razu zbijają goraczkę, która ma na celu zastopowanie rozpędzającej sie infekcji. W ten sposób choróbsko się namnaża, ale nie czujesz bo masz leki przeciwgorączkowe ;) Oczywiście mówię o gorączce w granicach rozsądku :D
0
@blazeq Chyba mówiłeś o tym na podcascie o ile pamiętam? Chodziło o to, że Laporta sobie wpisze starty pod Bartomeu żeby na przyszły sezon limit rósł?
1
@MesQueUnClub96 Kapitana bomby nie znasz? :P to cytat z klasyka.
0
@panczo Kogo widzisz jako zmiennika Busiego? Na ten moment nie ma żadnej alternatywy, a trzeba już pomyśleć o tym, że Busquets się nie nadaje na ciągłe granie w podstawie.
6
@masq Busquets nie będzie wiecznie grał. W końcu trzeba szukać zastępstwo.
2
@MesQueUnClub96 stoły gównem
1
@Lukas82 Araujo nie zjada ich poziomem sportowym. Dziwnym trafem nie jest nawet podstawowym obrońca reprezentacji. U nas też popełnia dużo błędów. Jest genialny w grze 1 na 1 i ma świetne warunki fizyczne. Ustawianie sie, wyprowadzanie piłki to u niego akurat kuleje. Pedri jest podstawowym graczem reprezentacji Hiszpanii. Ansu to już cięższy temat - jak grał to strzelał i miał skuteczność na bardzo wysokim poziomie. Jemu pewnie zdrowie pokrzyżuje karierę, ale już nawet w debiucie w wieku -16 lat strzelił. Niesamowity talent, szkoda tych kontuzji. Oby wszystkim się wiodło!
11
@Arkon Spoko, Twoja decyzja. Choć według mnie słabo pisać o swojej siostrze na forum, że nie jest taka mądra bo głosuje za kimś innym niż Ty. Obsmarowujesz siostrę przed obcymi typami na La rambli. Jak Ci to coś pomaga to Twoja sprawa. Takie torszke rozgrzebywanie problemow rodzinnych z obcymi. Jak kto lubi, Twój wybór. Masz do tego prawo.
0
@Boromir4 Można patrzeć od tej strony. Oby tak było.
0
@Roobo Można prosić o ten news? Póki co był artykuł, że miałby go operować fiński specjalista w dziedzinie. Bez tego szansę nawrotów to 30%.
0
@Pilka_jest_okragla Raczej chodziło mu to, że nie udało im się nakłonić do zabiegu, który w porównaniu do leczenia zachowawczego zmniejsza szanse nawrotów. Ja się z nim w sumie zgadzam.
5
@Arkon Najważniejsze, że zdałeś relację ze swojej rozmowy z siostrą La bambie. Reszta się nie liczy.
0
@adukla Co to ma do rzeczy? Wiesz ile waży, że sugerujesz nadwagę? Suarez ile lat grał i też się śmiali, że gruby. Poza tym Dembele wygląda jakby nie miał lodowki pod nosem i ciągle jest kontuzjowany.
1
@GeneralXavi Tutaj był jedyny artykuł na temat rozwiązań. https://www.fcbarca.com/103422-media-ansu-fati-podejmie-jutro-decyzje-czy-poddac-sie-operacji.html Z niego wynika, że lepszy zabieg. Mam nadzieję, że mimo wszystko Ansu zaskoczy wszystkich bo ja nie ukrywam, że już coraz mnie wierzę w pomyślny koniec tego epizodu z kontuzjami.
1
@Naturopata Życzę mu tego z całego serca. Natomiast prawdopodobieństwo nawrotu bez zabiegu jest duże. Co z tego że wróci kilka tyg wcześniej nie jest tego warte w mojej ocenie. Obym się pomylił, ale ja odpuszczam już swoje wielkie nadzieje. Myślałem, że to będzie lider na lata. Przykro mi z powodu jego problemów. Nie robię sobie nadziei bo za każdym razem jak wracał i strzelał to znów wracała nadzieja i szybko rodził się kolejny problem.
0
@mesulete No, powinien mieć nogi ze stali i oszukać prawa fizyki przy faulu Mandiego. Każdy inny by ustał.
0
@JarekS W sumie nieaktualne bo rzekomo Ansu nie chce zabiegu. Szkoda.