Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas Operujący to nie hiszpański konował. https://sportshospital.com/experts/lasse-lempainen/
2
@bartas97 W lidze włoskiej lub reprezentacji Argentyny.
1
@doc Zajebiste koszulki.
0
@tbas Alba w meczu z Bilbao był tragiczny. Nie dawał nic w żadnym aspekcie. Jak ma dalej tak grać, to drużyna nie straci nawet jak się tam da Desta. Brak zmiennika nie pomaga Jordiemu.
7
@Rust_Cohle Dokładnie. Rozumiem jego obawy, ale ma dopiero 19 lat. Operacja, odpowiednia rehabilitacja plus dobrze przepracowany prwsezon i może w końcu zapomni o ciężkich kontuzjach. Podejrzewam, że gdyby nie było komplikacji po zabiegach szycia łąkotki to by się nawet nie zastanawiał. Warto wziąć pod rozwagę sytuację Umtitiego. Też bał się zabiegu. Wolał leczenie zachowawcze - jak na tym wyszedł wszyscy wiemy.
7
@jeyx77x Komu ma coś udowadniać? Januszom z kanapy? xD
1
@Deeespacito Ja w tygodniu wstaje po 5. Jak w weekend wstanę później niż o 7 to mnie łeb boli. Aczkolwiek lubię wcześnie wstawać.
1
Ciężko będzie przegonić Betis. Sa regularni w porównaniu do nas.
3
@MesQueUnClub_87 "kiedy byłem na wojnie"
0
@Coutinho007 Napisałem, że zawsze miała. Teraz się to zmieniło.
0
@Coutinho007 No atak Barca zawsze miała mocny. Zakochałem się z Barcy Kluiverta, Rivaldo i Savioli :)
0
@Hokkaitoo Na ten moment Barcelona jest marką światową. Dużo więcej osób zna Barcelonę niż jakieś City czy PSG. Takie są fakty. Co będzie za kilka lat - nieiwiadomo. Jesteśmy w wąski gronie klubów, które przyzwyczaiły do seryjnego wygrywania tytułów. Przyszły chudsze lata i od razu jesteśmy śmiesznym klubikiem? No ludzie. United tyle lat nie grał w LM tak samo jak Milan i chyba nikt nie powie, że to klubiki.
1
@robimen12345 Póki co nikt nie wie jak się potoczy kariera Ansu. Póki co źle to wygląda, ale skreślanie go od razu wg mnie jest krzywdzące. Masz swoją opinię - ok. Pisanie, że jest skończony jest przesadą w mojej ocenie. Tyle.
0
@Tomix_83 Zobaczymy czy z biegiem czasu się coś porprawi. Miejmy nadzieję. Pruna już tu pracował i wtedy było ok.
0
@Coutinho007 A to na pewno. Ci dwaj panowie nigdy nie powinni tu trafić.
0
@CuleLbn Skąd ta wycena? Zagaduję, że wyciągnięta z 4 liter.
1
@CuleLbn Chyba wyłącznie o kontuzje mięśniowe chodziło. Messiego nikt tak nie wykosił jak Mandi Fatiego (na całe szczęście). Przy takim wykręceniu stawu kolanowego prawa fizyki niestety nie ominą nikogo.
3
@robimen12345 Ma większe prawdopodobieństwo zwyrodnień kolana, nie kontuzji ogólnych związanych z kolanem. Dla.przykladu Cristiano Ronaldo ma zwyrodnienia kolan od 2016. Rzeczywiście od tego czasu zniknął z poważnej piłki ;)
1
@robimen12345 Zadzwoń i daj mu znać, że powinien zakończyć karierę. Siedzisz w tematach kontuzji, masz ogromne doświadczenie i światową renomę więc na pewno posłucha.
0
@Cartier88 Warto zmienić "klubik" na lepszy skoro ten jest dziadowy.
0
@y13 Fati nie zagrał w meczu Realem przypadkiem więcej niż sztab rekomendował?
0
@Ghotti Deficyt ludzi opiniotwórczych. Na tle wspolczesmych patocelebrytow Stanowski wygląda jak profesor.
0
@Criss18Barca Borek akurat jest komentatorem i troszkę takim celebryta od opowieści zza kulis. Gdzie mu tam do Ćwiakały.
2
@Ghotti Ja rozumiem, że on chce robić hajs. Nie rozumiem, czemu tak wiele osób tak bardzo lubi słuchać jego wypowiedzi.
0
@Adamski69 Ja sobie nie przypominam kiedy ostatnio Alba zagrał dobrze z mocnym rywalem.
2
@Ascend Robi na nim zasięgi i zgrywa rycerza na białym koniu. Cały format dziennikarskie zero powstał dzięki 'konfliktowi' z Najmanem.
0
@Pilka_jest_okragla Jeszcze kilka takich meczy i może straci na La bambie miano ręcznika.
4
@Pogba W sumie nie rozumiem jego fenomenu. Gość wypowiada się na każdy temat, a ekspertem jest może jedynie w temacie dziennikarstwa.
0
@doc W zeszłym roku zachwyty i postrzeganie jako gościa na lata. Dziś przez wielu określany mianem placka na sprzedaż. Smutne.
0
@PatrychoO Cudowna bajka, nawet ostatnio odpaliłem odcinek na YT. Tata Ludwiczka zawsze miał śmieszne rady.