0

@BarcaInfo No i pewnie z odsetkami bo będzie musiał poczekać. Plus stracimy wizerunkowo, jako klub nie respektujący umów, które sam podpisuje.

0

@trolownik Tutaj mozemtak, ale generalnie ma duży pojazd.

2

@JimMorrisonFCB Jak konfederacja ma nas ratować to już po nas xD

2

@bartekvisca Powinno pisać - podatnik zasponsoruje. Może części idiotów by się oczy otworzyły.

1

@Rust_Cohle A niech zaskoczy wszystkich i nawet samego siebie.

0

@MarcelNJ11 Po kiego grzyba pytasz o to la ramble? Myślisz, że Putin ma tu swoje konto? WTF?

0

@pax Jakie liczne akty przemocy masz na myśli? Pytam serio. Nie trolluje. Ja widziałem w necie ze dwa filmiki z oszołomami atakującymi punkty szczepień, ale zostali unieszkodliwieni. Nie śledzę, więc chętnie się dowiem.

0

@jeyx77x Tego się nie dowiemy, chyba że jak przejdzie na emeryturę i się przyzna :) Ja tam czuję jego ogólna sympatię to hiszpańskiej piłki, chwali i gani za konkretne aspekty każdą drużynę.

0

@patrykzmc2000 Jak obniży limit płacowy, jak wypłacisz mu pensję tylko z góry? xD Limit się zmieni tylko jak go sprzedasz i nie będziesz musiał mu płacić wynagrodzenia bo zrobi to nowy klub.

0

@rafeVeB Mówił, że podczas komentowania El Clasico jest oskarżany zawsze o stronniczość jednocześnie na korzyść Realu i Barcy - przez obie strony xD Jest fanem hiszpańskiej piłki ogółem, nie ma ulubionego klubu. Przynajmniej oficjalnie :) Kiedyś przegrał zakład i musiał śpiewać hymn Realu - wtedy był oskarżany o kibicowanie królewskim.

3

@Kgorecki2500 Mam nadzieję, że wszyscy czekający na przejęcie jego korony pożrą się o władzę.

0

@patrykzmc2000 Spłacić do końca i rozwiązać umowę? Gdzie tu sens?

7

@rafeVeB Ćwiakała nie jest kibicem Barcelony. Mówił o tym wielokrotnie.

0

@GeneralXavi Zależy pod jakim kątem. Nie jestem znawcą muzyki. Mogę wymienić swojego ulubionego - KęKę. Możliwe, że znajdzie się wielu lepszych pod kątem warsztatu, którego nie umiem ocenić bo się nie znam, ale najwięcej jego kawałków do mnie trafia.

0

@wudzitsu Chyba sobie pójdę do radcy podatkowego. Przy okazji popytam o inne nurtujące mnie kwestie.

0

@Pilka_jest_okragla Kontuzja czy coś innego?

0

@Tomek69249845 O kurde podszywać się pod legendę TT - szacun.

1

Mam pytanie o zmiany w prawie podatkowym. Jeśli mam na umowie część wynagrodzenia w formie honorarium autorskiego to one normalnie wliczają się do tego przychodu? Zastanawiam się pod kątem tego czy zaliczam się do klasy średniej czy nie i czy należy mi się ulga. Są tu jacyś programiści i wiedzą jak się to traktuje?

2

@Fabik87 Kasa Misiu, kasa. Część piłkarzy traktuje to wyłącznie jako pracę i takie ich prawo. Ja również jestem zdziwiony, ale widać ma takie a nie inne priorytety.

1

@Przemas8411 Zobacz ile kosztował Hazard. Ile pograł? Czy tam też Bartomeu kupował? Ocenianie transferu po 1 meczy jest niepoważne. Suarez nawet potrzebował czasu żeby się dostosować do zespołu, dużo lepszego niż ten obecnie.

0

@barczyk Ja jestem ciekaw, jakby się odnalazł Isak.

0

@lucas/catalan Mam czarne skórzane reeboki taki sam fason jak te z linka, nie wiem ile mają lat. Są nie do zajechania. Jedynie podeszwy się troszkę zatarły. Kupiłem je za troszkę ponad 100 zł z dostawą. Jestem zachwycony. Ciekaw jestem czy jak kupię kolejną parę to też będą takie niezniszczalne.

0

@Gall Sztab decyduje czy się jest gotowym do gry. Choć słuszna uwaga.

1

@kryhaa Życzę udanego i sprawnego powrotu do grania w piłkę :)

1

@mekston Za 3 lata wszyscy będą mieć w pupie covid.

0

@Azacca A czemu nie może sobie po prostu robić codziennie testów? Zaszczepieni sie go boją czy co?

4

@AduŚ07 Tylko po co? Zamknęliśmy ten rozdział.

0

@Rewolucja123 Pod okiem Xaviego rzeczywiście jest lepiej, ale w porównaniu do Griezzmanna to każdy wygląda słabo w aspekcie defensywnym. Wiadomo, że. inne pozycje i to też trzeba uwzględnić.

0

@bartekvisca Już w pracy :) Ale zatrudnili mnie tylko ze względu na znajomość programu, na którym pracuje. Wypaliło im tak z poprzednim pracownikiem i mnie też się udało. Zadania Sceumowe i testy są zapisywane w jirze - nic trudnego. Wszystkie rzeczy stricte trsterskie nauczyłem się już w pracy. Miałem szczęście.

0

@masa11 Antoina akurat bym nie wrzucał do jednego worka. Może liczb nie miał dobrych, ale zawsze przynajmniej walczył jak dzik. Portugalczyk natomiast spuszczał głowę, a Francuz nie potrafi bronić i nigdy się szczególnym zaangażowaniem nie wykazywał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?