0

@escarabajo Ok, dzięki. To nie historia rodem od Kluiverta.

0

@bartekvisca Ja zostałem testerem i w ogóle nie miałem w tym doświadczenia, studia nie związane z IT. Miałem natomiast prawie ekspercką wiedzę domenową na temat programu, który testuję. Wszystko jest do nauczenia, ale wg mnie nie kazdy się do tego nadaje. Ja sobie bardzo chwalę, bardzo dużo do nauczenia, ale dzięki temu masz szeroki wachlarz rozwoju. No i wiadomo, że w tej branży cały czas musisz się uczyć bo technologie nsie rozwijają. Jeśli jesteś staranny, szybko łapiesz nowe rzeczy i lubisz wielokrotnie rozkładać coś na czynniki pierwsze to testerka Ci siądzie. Ja głównie siedzę w manualnych, coś tam liże z automatów. Jeśli chodzi o programowanie to musisz już znać jakiś język programowania bo nie wystartujesz.

0

@escarabajo Trezegeut to jakaś rodzina tego Davida z Juve?

0

Nawet jak za 10 by poszedł to byłbym zachwycony. Lista płac się odciąży plus parę milionów zawsze miło widziane.

0

@Deraxium Patrząc na tekst, to nie do końca nie musi już nigdy nic robić. Właśnie nawet zarabiając mnóstwo kasy możesz nic nie oszczędzić przez nadmierne wydatki. Jak Song nie umiał 100 tys odłożyć to widać lubił wydać. Jego sprawa oczywiście :) Nie wiem jak z Dembele, ale jeśli wydaje bez zastanowienia to też niekoniecznie musi zarobić już na resztę życia plus rodzinę.

0

@Stagiryta Co w tym dziwacznego? Jak mają więcej punktów to są wyżej :)

2

Na eleven mecz Romy. Był VAR - obrońca Caliagry ewidentnie trafił w piłkę, a komentatorzy - decyzja może być tylko jedna. Nie było kontaktu. Czy niedoświadczony sędzia da radę xD No prze kolesie. Dalej o tym gadają - kontakt za mały xD

1

@HERORICH2 Koniec pewnej epoki. Wg mnie nowy trener niekoniecznie będzie miał dużo lepsze wyniki. Ciekawe czy Diego przerwa czy od razu pójdzie gdzieś pracować - np do Włoch.

1

@Rust_Cohle Kilknalem na obrazem i chciałem zamknąć go krzyżykiem xD

1

@vanilla_hajs Obstawianie meczy to nie branie udziału w quizie na temat danej dyscypliny. W sporcie może wydarzyć się wszystko. Gdyby faworyci zawsze wygrywali to nikt nie chciałby tego oglądać, a zysków z bukmacherski by nie było przez bardzo niskie kursy ;) Znam ten ból.

0

@Woland10 Po tym występie, Laporta i Alemany do dymisji.

0

@Rossalivan Ja tutaj biorę pod uwagę liczby z ostatnich 3 sezonów. W tym sezonie to pewnie dobrą średnia ma Martin Braithwaite. Oby Ansu dopisywało zdrowie i się spokojnie rozwijał.

1

@Coutinho007 No więc Dembele woli wyczekać do końca k skosić hajs. Bez jego zgody nie można go sprzedać ;)

1

@olejtm No lepiej byłoby sprzedać, tylko nikt go nie kupi, skoro w czerwcu jest za darmo ;)

0

1

@matirix20 Oby. Tylko w tym sezonie 52 dni nieobecności.

0

https://www.transfermarkt.pl/erling-haaland/verletzungen/spieler/418560 Haaland też troszkę tych kontuzji uzbierał.

0

@Rossalivan Nie wiem, nie znam się na statystyce. Podaje liczby,.które jako jedyne są namacalnie weryfikowalne. Wiadomo, że nie wszystko można podać liczbą, ale fakty są takie, że jak Ansu gra to ma duży wpływ na zespół strzelając i asystując. Wrócił po kontuzji i od razu gol z Realem. W lidze mistrzów po powrocie od razu ważny gol z Dynamem, kiedy totalnie nie szło. Obliczenia gola, asysty w stosunku do minut też są faktem. Jeśli nie chcesz mi wytłumaczyć gdzie popełniam błąd to po prostu nie pisz. Żeby nie było - statystyka wyłącznie z tego sezonu to oczywiście z przymrużeniem oka, natomiast biorąc pod uwagę wszystkie jego mecze z ostatnich 3 sezonów, to już tutaj ciężko polemizować, że za mała próba.

0

@Tibu Tak jest ważny, ale my mimo 3:0 w pierwszym meczu głowami byliśmy w Rzymie.

0

@Tibu No ciężki orzech do zgryzienia ma Xavi. Oby Torres z miejsca wywalił Ousmane na ławeczkę.

0

@Rossalivan To mnie oświeć kolego. Jestes głośno nto się pochwał swoją wiedzą. Chętnie poczytam, jeśli palnalem głupotę to przynam się do błędu. Nie mam z tym problemu. Statystyki Fatiego z ostatnich 3 sezonów licząc wszystkie rozgrywki: 52 spotkania (2391 min niecałe 27 spotkań w przeliczeniu na 90 min)) 18 bramek i 6 asyst. Pokaż takiego zawodnika w Barcelonie grającego na takim poziomie w tym wieku. Nie licząc geniusza Messiego. Chyba, że wg Ciebie kontuzje zmieniają statystykę.

0

Dembele przez cały pobyt w Barcelonie nie rozwinął się w zasadzie w żadnym aspekcie. Za co on chce podwyżkę? Nie poprawił gry w obronie, nie poprawił skuteczności, która jest na bardzo niskim poziomie, nie stał się decydujący w ważnych meczach i nie rozwiązał problemów z kontuzjami (tutaj akurat niewiadomo ile w tym jego winy - ale takie są fakty). Ponoć nawet nie miał czasu nauczyć się języka. Za to należy mu się podwyżka? Bo on sam ma siebie za gracza światowego poziomu? Może ma potencjał na takiego i tyle.

0

@Tibu Liverpool jakby miała to by nas 6:0 dojechał. Druga połowa rewanżu to było pośmiewisko. Z resztą 3:0 u siebie to i tak cudny wynik - The Reda mogli przy odrobinie szczęścia z 2 bramki spokojnie strzelić.

4

@Barca445 Czarny bajerant.

0

@Bobski Ja bym wziął, ale gdyby odchodził za graniem. On wybrał kasę. Tu by pewnie grał często i gęsto.

0

@Tibu na tym też może stracić. Bez zaangażowania będzie jeszcze.slabiej wyglądał. Wątpię, żeby za tak mizerne statystyki,. słaba grę defensywną ktoś chciał wypłacać to co mu się marzy.

1

Miałem wrażenie, że Tuchel powalczy z Pepem o majstra, a tu widzę strata konkretna.

2

@Pawel13sz Dopisalbym na listę "pisanie jednych z najdurniejszych komentarzy".

4

Ćwiakala ostatnio miał o nim odcinek. Coutinho potrzebuje mieć środowisko do grania. Tam jego trenerem jest wielbiciel jego talentu - Gerard. Do tego mniejsza presja. Oby jego przygoda była udana i został wykupiony. Umiejętności niewątpliwie ma niesamowite, tylko ciężko mu znaleźć odpowiednie warunki do grania.

0

@Borneo Ma niską pensję więc żaden priorytet.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?