Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Triv44 A to nie wiedziałem. Moj błąd :) Dobra wiadomość bocgo lubię.
0
@david89 Póki co to nie bardzo idzie większości naszych młodych wychowanków w zagranicznych klubach.
1
Tak sobie uświadomiłem, że jest wielu fenomenalnych piłkarzy, którzy nigdy nie zasmakowali zwycięstwa w LM. Ibrahimovic, Del Piero, Totti, Ruud Van Niestelrooy, brazylijski Ronaldo. Jacy Wam przychodzą do głowy?
0
@4Fabregas4 De Jong był kontuzjowany, Coutinho wrócił niedawno i jeszcze rzekomo nie palił się do gry w ostatnim meczu. Teraz nawet Puig dostawał minuty. Poza tym nie zastąpisz Nico takim Coutinho bo to zupełnie inny rodzaj zawodnika.
0
@normasubiektywna To równie dobrze można napisać, że powinni kupić Pogbe bo zarząd ma załatwić kasę. Brozovic ponoć chce do Barcy i jest w stanie dostosować pensje żeby tu grać. Kessiego też bym chciał, ale nie wiem czy finansowo się uda. Byłoby super.
0
@4Fabregas4 Na stoperze do rotacji jest tylko Umtiti, który pewnie po 1 meczu by się posypał. Araujo miał kontuzje, Pique ma teraz. W pomocy do rotacji jest słabiutki Puig, kto jeszcze?
0
@jedrek7000 Byłoby ciekawie :)
21
@ArcziArtt Przecież poprzednie kontuzje to był wynik ostrych fauli. Jak Ci złamią nogę lub wejdą w kolano tak że ci wygnie cały staw to jakby miał nie mieć kontuzji? To jest chyba jego pierwsza bez kontaktu z przeciwnikiem. Nie wiem czy znasz historię kontuzji mięśniowych Messiego z początków w pierwszym składzie.
0
Właśnie dziwiła mnie cisza ze strony klubu. Oficjalki zawodników, którzy doznali urazow wczoraj już poszły, za wyjątkiem Ansu. Wiadomo co dokladnie? Była mowa tylko o ścięgnie podkolanowym.
0
@Xxxbarca4ever Tylko on odszedł bo nie chciał siedzieć na ławce :)
0
@normasubiektywna jak zgromadzić środki w pół roku?
1
@jedrek7000 niedawno hat-tricka ustrzelił
0
@Rust_Cohle oni też grali składem w dużej części z rezerw?
0
@4Fabregas4 Pytanie jak by wyglądał podział minut bez plagi kontuzji.
1
@Mateonvious Niby tak, ale jak było liczone to liga hiszpańska ma chyba poniżej 70 min faktycznej gry.
14
@neeed Fanatyk bo oparł swoją tezę na nagraniu video, a nie na podstawie niechęci do Coutinho? Brazylijczyk jest wtopą, ale jeśli afera jest z niczego to nie widzę sensu jej rozdmuchiwać tylko patrzeć na fakty. Sam chciałbym żeby go ktoś od nas kupił, ale w tej konkretnej sytuacji patrzmy na fakty i wyciągamy konsekwencje na ich podstawie, a nie na podstawie jego poziomu gry czy sympatii.
0
@FanRealM Druga kwestia to jakich partnerów na Vini i Fati. Jakby zamienili się zespołami to pewnie mocno by się liczby zmienily. Ja mam nadzieję, że obaj się rozwiną i będą gwiazdami ligi na wiele lat ciesząc gra kibiców m. in. w klasykach.
0
@FanRealM Zobacz ile czasu Vini potrzebował żeby dojść do takich liczb. Ansu ma świetne liczby od samego początku.
1
@takisobiektos Bayern akurat jest świetnie zarządzany. Uważam za wzór. Tam jednak mają o tyle łatwiej, że w ostatniej dekadzie Bayern nawet jak nie grał super to bez problemu się łapał do awansu do LM bo silnych drużyn nie ma za wiele. Zazwyczaj wykupują najlepszych zawodników najgroźniejszych ligowych rywali. Podoba mi się jednak, że nie przepłacają transferów, maja zasady dotyczące wynagrodzeń i się ich trzymają.
0
@Drogba1 Pokory? Co masz na myśli? Andres jeszcze nie jest trenerem, więc nie ma eksperckiej wiedzy w tej dziedzinie żeby wydawać miarodajny osąd. Mam nadzieję, że jednak jego przeczucia się spełnią. Trzymam kciuki za Xaviego.
0
@kiper09 Al Sadd to peryferie piłki nożnej. W rozmowie można wszystko powiedzieć, trzeba jeszcze umieć wdrożyć swój plan. Kibicuję bardzo Xaviemu, chodzi mi tylko o to, że koledzy zawsze się będą wspierać w mediach. Nie wyobrażam sobie, że Iniesta mówi coś złego o Xavim.
1
Patrząc na poziom wielu komentarzy na stronie, mam nadzieję, że to nie są kibice Barcelony. Jeśli tak - to oby przez brak wyniku znaleźli sobie nowy klub to kibicowania i odczepili się od Blaugrany. Niestety fani zostali rozpieszczeni przez ostatnie lata. Wymagania wyśrubowane na maksa. Punktem odniesienia są teraz drużyny finansowane z kieszeni właścicieli, jak City, PSG, Liverpool czy Chelsea. Zadajcie sobie pytanie, gdzie te zespoły by były, gdyby nie takie źródło finansowania. Nie ma już chyba zawodnika w kadrze, który nie został wyśmiany na stronie. Żal to czytać. Ter Stegen - ręcznik, Dest - slabiak, Mingueza się nie nadaje, Roberto gra za gola z PSG, Araujo szklanka, Pique amigos, Garcia slabeusz, Umtiti szaman, Lenglet przygłup, Alba amigos i leszcz mentalny, Busi - wiadomo sztanga i amigos, Pedri - gra bo go lubia, Riki nie gra bo go nie lubią, Nico i Gavi - cieniasy i nie powinni dostawać szans, De Jonga trzeba sprzedać bo sie nie rozwija, Fati - podatny na kontuzje i "symulant", Depay gra bo jest Holendrem, duński nazario, Dzbanbele, dzieciak Demir i Luuk. Plus słabszego okresu będzie taki, że tacy "kibice" odejdą.
14
Z całym szacunkiem dla Don Andresa - skąd wie jakim jest Xavi trenerem i jak jest przygotowany? To dopiero wyjdzie w praniu.
0
@Coutinho007 Araujo powinien się doleczyć do końca. Co chwilę wraca za wcześnie i urazy się odnawiają. Co do jego gry - jest troszkę chaotyczny. Musi popracować nad ustawianiem się i wyprowadzaniem piłki. Jestem jego wielkim fanem i mam nadzieję na rozwój jego talentu.
6
@tbas Wymyślił dla gówno burzy. Dopiero dziś mają być badania.
1
@VamosGirl Dojscie do 3:0 z Bayernem może trwać latami lub nawet tyle nie wystarczy. Bayern jak ma słaby sezon to i tak top4 złapie.
0
@shoZu Dziś będą dopiero badania.
49
@OTX Tylko on przez te 60 min gonił jak dzik. Ten ostatni rajd prawie przez połowę boiska. Swoje waży, jest wysoki. Spokojnie. Zawsze można truchtać 90 min jak Roberto i nie ma problemów.
1
@Adam107 Ty wliczasz kontuzje po faulach? Przecież ten długi rozbrat z piłką był po wejściu, które wyeliminowałoby każdego na kilka miesięcy. Sprawdź też historię kontuzji mięśniowych Messiego na początku kariery.
0
@Dosq Barcelona też ma wielką markę, niezależnie od obecnej sytuacji. No pewnie kwestia ligi i jej organizacji.