Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Denerwowała mnie dzisiaj jego niechlujność przy podaniach. Często tracił piłki w prostych sytuacjach.
0
@zaiks No i trener chciał Coutinho a ten odmówił gry xD Także trener jednak nie dał ciała?
0
@jeonek No nad tym aspektem trzeba popracować niezależnie kim będziemy grać.
0
@Dosq Zawsze mnie to zadziwiało, że taki United tyle czekało na LM a hajsu na transfery i pensje pełno. Gwiazd pokroju Messiego pod sponsorów też nie było.
0
@Klaudix Akurat wielu niedokładnych podań w prostych sytuacjach nie tłumaczy brak kolegów. Byli na pozycjach, tylko nie potrafił podać.
0
@zaiks Moim zdaniem graliśmy kryminał w obronie ;)
0
Tak odnośnie tej rozpaczy, że nie będzie top4. Od tylu lat jesteśmy w top4, wychodzimy z grupy i co z tego wynika? Poziom i tak idzie w dół. Sportowo i finansowo. Przez to parcie za wszelką cenę młodzi gracze nie mogli grać bo zawsze były mecze, że nie czas na budowanie mlodych. Może czas poświęcić sezon lub dwa na zbudowanie konkurencyjnego zespołu. Wiadomo, że mniejsze przychody, ale z gwiazd to jest u nas raptem Coutinho (którego trzeba się pozbyć) i De Jong, który póki co gra poniżej oczekiwań. Trzeba budować na utalentowanej młodzieży. Balde, Araujo, Eric, Pedri, Gavi, Nico, Ansu. Jest z czego lepić. Może paradoksalnie przez jeden sezon bez LM uda się coś zbudować skupiając się jedynie na lidze. Tak sobie tylko rozmyślam.
0
@Katalonbar Nawet jeśli, to nam Celta strzela 3 bramki w 1 połowie. Takie Napoli by nas zjadło. Czas zacząć od zera.
0
@zaiks Przecież Coutinho ostatnio to człowiek strata. Totalnie nic nie daje z przodu i jeszcze traci.
0
@Image Albo AC Milanu z finału LM.
0
@Katalonbar Teraz zwycięzca ligi Europy chyba już nie ma awansu do LM.
0
@barcelonaLM Minguenza xD Tego jeszcze nie grali. Sporo osób pisze Minqueza - ale Minguenza to już wyższy poziom kreatywności :)
0
@zaiks Miał wejść Luuk czy Coutinho? Pół składu jest kontuzjowane.
0
@Chalabala podatność na kontuzje? Rozumiem, że problemy z kolanem też pod to zaliczasz xD Dla przypomnienia - kontuzja kolana wynika z bardzo ostrego faulu czego wynikiem było nienaturalna rotacja stawu. Każdemu by poszło przy takiej akcji - fizyki nie oszukasz. W mlodizkach miał złamaną nogę - też faul. Jakie poza tym kontuzje wymienisz?
0
@Janiama Skąd ta pewność że naderwanie?
0
@gasiciell Fati kontuzja uda przy starcie do sprintu.
10
Oby z Fatim nie było nic poważnego. Teraz przerwa reprezentacyjna więc będzie się mógł leczyć. Oby Xavi dostosował treningi piłkarzom. Tacy piłkarze jak Dembele czy Fati muszą mieć inny rodzaj treningów bo jest dużo zrywów i startów do sprintów to i mięśnie bardziej podatne na obciążenia.
2
@tbas A kto ma być na skrzydle? Demir, który na boisku tylko jest i totalnie nic nie wnosi na ten moment?
0
@kamilo0066 Przypominam, że trenować nas będzie człowiek, który doświadczenie zbierał w lidze katarskiej. Czyli jakiś poziom 3-4 ligi angielskiej. De Jong przyszedł z Sevilli i co z tego? Liczą się umiejętności. Ja bym nie skreślał z tego powodu, że grał w Chinach.
0
@kamilo0066 Jak Carrasco czy Paulinho? Wiele nie ryzykujemy ;)
0
@matirix20 Pewnie tak, ale takie są fakty.
33
@joloskyy Ja nie śledzę ligi chińskiej. Pamiętam go jednak z ligi hiszpańskiej i troszkę tych bramek strzelał(47 goli w 105 występach w barwach Żółtej Łodzi Podwodnej). Wolę kogoś kto się sprawdził w La Lidze niż takiego De Jonga. Aguero niewiadomo czy wróci do grania, nie mamy typowego środkowego napastnika. Poza tym to gość na ławkę nie do pierwszego składu. Nic by nie kosztował jeśli chodzi o odstępne. Jeśli Xavi widziałby go w zespole to czemu nie? Rozważyć można, to się z niczym nie wiąże. Na klasowego napastnika nas nie stać.
42
Coś tak chyba pykał w Villareal. Warto rozważyć kandydaturę zważywszy na brak napastnik w kadrze i rezerwach.
0
Skoro Barcelona musi zapłacić klauzulę za Xaviego to cała wyprawa do Kataru chyba się nie powiodła. Pojechali, negocjowali i trzeba zapłacić pełną kwotę wykupu. Dobrze, że Xavi się postarał o taki zapis w umowie.
1
@Janek_7 Przy tym dośrodkowaniu po ziemi po drodze się piłką od kogoś odbiła dlatego trafiła do Fatiego ;)
0
@kuz Wiem, że o tym mówił. Jakby poleciał, to coś zmieni? Ludzie nadal będą tak traktowani niezależnie czy tam poleci. Poza tym skoro się nie robi interesow z szejkami, czemu dwóch innych wysłanników mogło polecieć? Poza tym Mes Que un Club straciło na wartości patrząc na to jak się traktuje swoich piłkarzy czy trenerów w ostatnich latach.
0
Nie rozumiem, że Laporta rzekomo nie zwalniał Koemana bo nie było kasy na odprawę. Tymczasem nie pofatygował się na negocjacje i musimy zapłacić 6mln klauzuli wykupu za trenera. Nie ogarniam tego tematu. Oczywiście nie wiemy czy obecność Joana w Katarze coś by zmieniła, ale jeśli taki był warunek to nie możemy tego wykluczyć.
0
A Clement nie ma też problemów mięśniowych?
1
@Pawlak1992 Nieźle. Artykuły o kontuzji Luisa Enrique czy wykupieniu Riquelme. Żałowałem, że Argentyńczyk nie zrobił u nas kariery. Później podobał mi się w Villareal, kiedy to udało im się awansować do półfinału LM. Odpadli z przyszłym zwycięzcą czyli .. Barca :)
0
@xavi19 A czemu nie wymieniłeś sztabów Atletico czy City?