0

@Wiktoria13 A jak odnowi się kontuzja na pare miesięcy i awansu nie będzie? Obrona nie jest jakoś tragicznie obsadzona. Niech grają zdrowi.

2

Orientuje się ktoś, ile razy mniej kasy jest za występy w lidze Europy na tym samym etapie rozgrywek? Zastanawiam się pod kątem ewentualnych przychodów, jakby się nie udało awansować z grupy. Pamiętam jak graliśmy w pucharze UEFA i odpadliśmy w półfinale z przyszłym zwycięzca - Liverpoolem. Uszaty McCAllister strzelił karnego - jedyną bramkę dwumeczu.

0

@GeneralXavi Jakie dane mówią o odrobieniu długu w sezon lub dwa? Brzmi jak scenariusz do filmu science-fiction.

5

@Kusco15 Myślisz, że jakby PO rządziło lub jakąkolwiek inną partia to zmieniałaby się na lepsze? Władza deprawuje, politycy czują się coraz pewniej aż dochodzą do poczucia bezkarności. Wątpię, żeby była jakaś partia utopijna, dla której liczy się wyłącznie dobro społeczeństwa.

0

@Wiktoria13 Araujo niech lepiej nie gra świeżo po kontuzji. Przez takie powroty do 1 składu ma częste nawroty.

2

@MesQueUnClub96 kto gra o 19?

0

@tbas Vinicius, Casemiro i chyba Modric też takowych mają. Czy to źle świadczy o Realu? Lewandowski ma nawet trenera snu xD Vini ma cały sztab łącznie z kucharzami. Poza tym można mieć dobrego trenera przygotowania fizycznego w klubie, ale personalny jest tylko dla Ciebie więc ma więcej czasu i bardziej dopieści dla Ciebie treningi. Także plus dla piłkarzy.

0

@kaamil1910 Wierzyć każdy może. Ja będę zadowolony nawet z 1:0 byle bez kolejnych kontuzji.

0

@kaamil1910 Skąd taki entuzjazm?

2

@Bykunn Z tego punktu rzeczywiście nie ma, ale problem sercowy był nie do przewidzenia, w przeciwieństwie do częstych urazów typowo związanych z tą dyscypliną i tym konkretnym graczem :)

0

Jaki wynik dziś obstawiacie? Uda się wygrać czy znów jakiś remisik? Oczywiście mam na myśli mecz z Dynamem.

7

@Bykunn Natomiast nikt tutaj nie miał na uwadze problemów kardiologicznych tylko urazy mięśni czy stawów. Zupełnie inna para kaloszy.

1

@denis9401 Jest na tyle dobry, że nie byłby rezerwowym.

0

@Fetta Bartomeu akurat w tym temacie jest bez winy :P

0

@Ghotti Mam podobnie z żlobkiem. Nie ma u nas państwowego, a w prywatnym ponad 1000 zł.

0

@Xwowrak Od Państwa nikt nie dostaje. Co najwyżej od podatników :P

0

@PatrychoO Oczywiście obrony to nie dotyczy. Na Messim też nic nie zbudujemy - z Messim i Suarezem w składzie dostawaliśmy 2:8 z Bayernem, 0:4 z Liverpoolem czy 0:3 z Romą. Trzeba budować zespół od podstaw i poświęcić na to troszkę czasu. Jeśli nie zbudujemy tego na zawodnikach La Masii to na niczym nie zbudujemy bo nie stać nas na wielkie nazwiska w tym momencie. Trzeba dobrego trenera,.który rozwinie tych voo mamy. Talentu nie brakuje.

0

@PatrychoO Cały zespół ma. Niestety teraz dopiero widać, jak drużyna totalnie uzależniła się od geniuszu jednego pilkarza. Pora zbudować coś nowego, powrót Messiego znów by tuszował nasze problemy i opóźnił nieuniknione zmiany, które muszą nadejść.

0

@Filipfcb2000 Jak będzie dobrze, to nie będą musieli w ogóle grać.

3

@scotti Niech będą ludzie kompetentni, a nie zatrudnieni za nazwiska. Do dziś zdarzają się u nas patologie, że na trenerów są zatrudnieni ludzie jak Koeman, czy dyrektorzy jak Abidal. Nie mieliby nrych stanowisk gdyby nie przeszłość piłkarska. Ich umiejętności na stanowisku są na bardzo niskim poziomie.

3

@denis9401 Ja mam nadzieję, że za dwa lata już zaczniemy coś grać i nie będzie konieczności opierania wszystkiego na geniuszu jednego pilkarza.

4

Mam nadzieję, że jeśli wróci do ze względu na umiejętności, które pozwolą mu być na stanowisku. Przykład Abidala pokazuje, że samo nazwisko i przeszłość piłkarska na nic się zdadzą.

0

@wawfilip16 Niespodziewanie Serie A. Bardzo przyjemnie się ogląda. Kiedyś nie znosiłem, dziś cieszy moje oczy od czasu do czasu.

1

@Azi W kontrakcie nie miał zapisane, że ma wykonywać świetną robotę. Za swoją beznadziejną postawę został zwolniony.

1

@Przemson Wyobraź sobie, że jakoś trener zmienia kraj, zabiera swoją rodzinę żeby trenować dany klub. Uczy się nowego języka, wszystko porządkuje pod nową pracę. Jest mega profesjonalistą, ale wyniki na początku przygody nie są jeszcze zadowalające i zostaje zwolniony no po 2 miesiąch. Nie ma innych ofert bo sezon się zaczął, jest już w innym kraju. Co w takim wypadku? Jakby wypłacali tylko do momentu zwolnienia (które może przyjść w każdym momencie) to nikt by nie podpisywał takich kontraktów i się wcale nie dziwię.

1

@Joe_Pesci już w listopadzie? Świetne wieści! Jeden z moich ulubionych seriali ever.

3

@LS Zależy ile kto zarabia. Dla Ciebie 20 to rozsądne, dla innego to będzie śmieszna kwota nawet na start. Ja mam ceeda z 2008 i rynkowo jest mniej warty niż to 20 i spokojnie wiele lat nim pojeżdżę ;) wszystko zależy od oczekiwań. Mam też drugie autko - focusika MK1 i nie wiem bczy jest wart z 1,5 tysiąca. Jeżdżę nim jednak i mam taki sentyment że szkoda mi się go pozbywać ;)

5

Przy odrobinie szczęścia Memphis mógł wczoraj mieć hat-tricka. Szkoda. Oby skuteczność przyszła.

4

@headhuntersFCB Dziękujemy za ekspercką opinię. #nikogo

0

@CLionelMessi Chciałeś napisać "eksperci".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?