0

@FC1899Barca Przecież nie ma w tym filmiku nic, że on pociągnie wózek i zaczniemy być królami Europy. To jest bardziej info o dobrej wiadomości, że Ansu wraca po długiej kontuzji. Ukłon w jego stronę. Nowy impuls młodości, nic więcej.

0

@Drozdu7 Nawet ja czasem odpalę jakieś mecze na eleven i fajnie się ogląda. Kiedyś nie mogłem patrzeć na tę ligę.

0

@ObiektywnyKibic121 Zawsze mnie zastanawiało, czemu taki Guardiola nie nauczył na takie mecze oddawać przeciwnikowi piłki. To rozwaliloby autobusom mózg x)

0

@robsesh też bym poprosił bo lecę na stims world

0

@goldmetaxa Guardiola trenował swoich byłych kolegów - Xaviego, Valdesa i Puyola.

0

@MarcelNJ11 No to jak liga przegrana to wróć do oglądania w przyszłym sezonie xD

5

@jamesbond6 Nikt normalny nie wymaga od niego w tym momencie ciągnięcia wózka.

0

@Emhyr Wiele w sumie nie powiedział, poza wyrażeniem swojej opinii. Przypominam, że Pan Cwiakala chwalił wybór Setiena na trenera Barcy.

0

@lukas10 Aż mi się wf w podstawówce przypomniał.

1

@puyol_presidend5 Jeden rabin powie tak, inny powie nie.

4

Nie.weim po co Fati miałby już grać w podstawie meczu z Atletico. Niech powolutku wraca do gry.

0

@kiuba2000 Ta same pieśń przy zwalnianiu każdego trnera xD Setien też miał być lepszy od Valverde, a zebrał 2:8. Lepiej się przyłożyć do wyboru trenera a nie brać byle kogo.

2

@bulbo74 NIe chodzi o rozpupcanie ligi tylko to, że nie potrafimy skleić kilka akcji w meczu z drużynami z dołu tabeli. Serio Granada i Cadiz to są jakieś nieosiągalne ekipy?

0

@sylwa-3 Trzeba jednak pamiętać, że piłkarze w szkółce grają zawsze w tym systemie więc dzięki temu teoretycznie mają łatwiej wejść do gry w takim samym ustawieniu pierwszej drużyny. To jest zapewne jest kluczowe w trzymaniu się w tym ustawieniu.

0

@Coutinho007 Ogólnie nie ma zbyt ciekawych opcji na rynku.

0

@Ghotti Oki, czaję.

0

@clyde To chyba zleży od zestawu, bo nie kosztują ponad 2 razy tyle ;) https://www.ceneo.pl/96964384 Chyba wersja X jest w tej cenie.

0

Jak się zerka na wolnych trenerów obecnie to lista jest nieciekawa. Poza wymienianymi często Conte i Valverde bez pracy są m.in. Jürgen Klinsmann, André Villas-Boas, Claudio Ranieri czy Eusebio. Nic specjalnego :/

1

@BarcaInfo Ja mam wrażenie, że Koeman też chyba ma dość. Czeka, aż Laporta łaskawie go zwolni bo czeka na odprawę. Mam nadzieję, że Joan ma jakiegoś asa w rękawie jeśli chodzi o kandydatów bo rynek jest obecnie biedny w tej kwestii. Podejrzewam, że zwolnienie nastąpi po meczu z Levante. Boję się tylko, że przyjdzie jakiś trenerski placek bez doświadczenia i energii.

1

@Dalhi Czemu Busquets na Euro wyglądał bardzo dobrze nawet na tle Włochów? Tak samo Alba. Nie róbmy z nich amatorów.

0

@Michael24 pewnie jakiś remis. City ma marne szanse na zwycięstwo na tym terenie. Pomyślałem - nie znam się to się wypowiem :D

1

@amanter Masz rację, nie powinni wspierać swoich zawodników. Powinni siedzieć jak w teatrze lub nie przychodzić na stadion. Przyśpiewki powinny być zastrzeżone, bo służyły do składania hołdu Messiemu xD

2

Braki kadrowe: Jest to dla nas problem, brakuje nam jakości w ofensywie. Ale jesteśmy Barceloną, najlepszym klubem na świecie, mamy bardzo dobrą kadrę i naszym celem jest tylko wygrywanie, ponieważ tutaj nie ma sezonów przejściowych. Mamy zespół zdolny do walki o mistrzostwo. Z Granadą i Cádiz mieliśmy okazje do zdobycia trzech punktów, zabrakło szczęścia.
Ciężko się czyta ten błekot. Z Granadą i Cadiz nie zabrakło szczęścia tylko umiejętności i formy. Z takimi słabeuszami nie potrafimy wykreować sytuacji bramkowych. Z tym najlepszym klubem na świecie to gość już w ogóle odleciał.
Minę ma też jak Luuk podczas meczu.

2

@Gaz Teraz wszyscy może za wyjątkiem Araujo i Gaviego wyglądają słabiusienko.

2

" Zawstydzający jest za to fakt, że osiem goli w pojedynkę strzelił Karim Benzema." Niby tak, ale gra drużyny jest decydująca w osiąganiu takiego rezultatu. Jakby go włożyć do naszego składu to na pewno by tyle nie ustrzelił - piłka bardzo rzadko ląduje w polu karnym przeciwnika.

2

@Adek02 I nie wziąłbyś milionów odprawy? xD

2

@Rust_Cohle Laporta style.

0

@Pelart2 Z taką grą to Valencia może nas wykopać. Dzięki Bordalasowi mogą zacząć punktować bardziej regularnie od nas.

0

@ElRuso Według mnie jak się poukłada z tego składu uwzględniając powroty z kontuzji to top4 przy dobrym trenerze to powinien być. Problem z tym, że przy Koemanie piłkarze nie wiedzą totalnie co mają grać. Zespoły świetnych trenerów są tak poukładane, że wydają się grać jak z automatu. W Barcelonie jest jedna wielka improwizacja.

0

@Sebix897 strims world

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?