Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FC1899Barca Przecież nie ma w tym filmiku nic, że on pociągnie wózek i zaczniemy być królami Europy. To jest bardziej info o dobrej wiadomości, że Ansu wraca po długiej kontuzji. Ukłon w jego stronę. Nowy impuls młodości, nic więcej.
0
@Drozdu7 Nawet ja czasem odpalę jakieś mecze na eleven i fajnie się ogląda. Kiedyś nie mogłem patrzeć na tę ligę.
0
@ObiektywnyKibic121 Zawsze mnie zastanawiało, czemu taki Guardiola nie nauczył na takie mecze oddawać przeciwnikowi piłki. To rozwaliloby autobusom mózg x)
0
@robsesh też bym poprosił bo lecę na stims world
0
@goldmetaxa Guardiola trenował swoich byłych kolegów - Xaviego, Valdesa i Puyola.
0
@MarcelNJ11 No to jak liga przegrana to wróć do oglądania w przyszłym sezonie xD
5
@jamesbond6 Nikt normalny nie wymaga od niego w tym momencie ciągnięcia wózka.
0
@Emhyr Wiele w sumie nie powiedział, poza wyrażeniem swojej opinii. Przypominam, że Pan Cwiakala chwalił wybór Setiena na trenera Barcy.
0
@lukas10 Aż mi się wf w podstawówce przypomniał.
1
@puyol_presidend5 Jeden rabin powie tak, inny powie nie.
4
Nie.weim po co Fati miałby już grać w podstawie meczu z Atletico. Niech powolutku wraca do gry.
0
@kiuba2000 Ta same pieśń przy zwalnianiu każdego trnera xD Setien też miał być lepszy od Valverde, a zebrał 2:8. Lepiej się przyłożyć do wyboru trenera a nie brać byle kogo.
2
@bulbo74 NIe chodzi o rozpupcanie ligi tylko to, że nie potrafimy skleić kilka akcji w meczu z drużynami z dołu tabeli. Serio Granada i Cadiz to są jakieś nieosiągalne ekipy?
0
@sylwa-3 Trzeba jednak pamiętać, że piłkarze w szkółce grają zawsze w tym systemie więc dzięki temu teoretycznie mają łatwiej wejść do gry w takim samym ustawieniu pierwszej drużyny. To jest zapewne jest kluczowe w trzymaniu się w tym ustawieniu.
0
@Coutinho007 Ogólnie nie ma zbyt ciekawych opcji na rynku.
0
@Ghotti Oki, czaję.
0
@clyde To chyba zleży od zestawu, bo nie kosztują ponad 2 razy tyle ;) https://www.ceneo.pl/96964384 Chyba wersja X jest w tej cenie.
0
Jak się zerka na wolnych trenerów obecnie to lista jest nieciekawa. Poza wymienianymi często Conte i Valverde bez pracy są m.in. Jürgen Klinsmann, André Villas-Boas, Claudio Ranieri czy Eusebio. Nic specjalnego :/
1
@BarcaInfo Ja mam wrażenie, że Koeman też chyba ma dość. Czeka, aż Laporta łaskawie go zwolni bo czeka na odprawę. Mam nadzieję, że Joan ma jakiegoś asa w rękawie jeśli chodzi o kandydatów bo rynek jest obecnie biedny w tej kwestii. Podejrzewam, że zwolnienie nastąpi po meczu z Levante. Boję się tylko, że przyjdzie jakiś trenerski placek bez doświadczenia i energii.
1
@Dalhi Czemu Busquets na Euro wyglądał bardzo dobrze nawet na tle Włochów? Tak samo Alba. Nie róbmy z nich amatorów.
0
@Michael24 pewnie jakiś remis. City ma marne szanse na zwycięstwo na tym terenie. Pomyślałem - nie znam się to się wypowiem :D
1
@amanter Masz rację, nie powinni wspierać swoich zawodników. Powinni siedzieć jak w teatrze lub nie przychodzić na stadion. Przyśpiewki powinny być zastrzeżone, bo służyły do składania hołdu Messiemu xD
2
Braki kadrowe: Jest to dla nas problem, brakuje nam jakości w ofensywie. Ale jesteśmy Barceloną, najlepszym klubem na świecie, mamy bardzo dobrą kadrę i naszym celem jest tylko wygrywanie, ponieważ tutaj nie ma sezonów przejściowych. Mamy zespół zdolny do walki o mistrzostwo. Z Granadą i Cádiz mieliśmy okazje do zdobycia trzech punktów, zabrakło szczęścia.
Ciężko się czyta ten błekot. Z Granadą i Cadiz nie zabrakło szczęścia tylko umiejętności i formy. Z takimi słabeuszami nie potrafimy wykreować sytuacji bramkowych. Z tym najlepszym klubem na świecie to gość już w ogóle odleciał.
Minę ma też jak Luuk podczas meczu.
2
@Gaz Teraz wszyscy może za wyjątkiem Araujo i Gaviego wyglądają słabiusienko.
2
" Zawstydzający jest za to fakt, że osiem goli w pojedynkę strzelił Karim Benzema." Niby tak, ale gra drużyny jest decydująca w osiąganiu takiego rezultatu. Jakby go włożyć do naszego składu to na pewno by tyle nie ustrzelił - piłka bardzo rzadko ląduje w polu karnym przeciwnika.
2
@Adek02 I nie wziąłbyś milionów odprawy? xD
2
@Rust_Cohle Laporta style.
0
@Pelart2 Z taką grą to Valencia może nas wykopać. Dzięki Bordalasowi mogą zacząć punktować bardziej regularnie od nas.
0
@ElRuso Według mnie jak się poukłada z tego składu uwzględniając powroty z kontuzji to top4 przy dobrym trenerze to powinien być. Problem z tym, że przy Koemanie piłkarze nie wiedzą totalnie co mają grać. Zespoły świetnych trenerów są tak poukładane, że wydają się grać jak z automatu. W Barcelonie jest jedna wielka improwizacja.
0
@Sebix897 strims world