4

@prokofiew Zamiast Garcii czy Minguezy mógłby kaleczyć Umtitim na lewej i Lengletem w środku. Roberto nie schodziłby na ławkę. Puig też jest niżej w hierarchii niż Gavi, mimo że jest starszy i doświadczony, a mimo to daje mu szanse. Na El Clasico potrafił wystawić w 1 jedenastce Desta, Pedriego mimo, ze mógł męczyć bułę Pjanicem i Roberto. Także odpowiedź na to pytanie nie jest wcale tak jednoznaczna jak się wydaje. Tak samo wyciągnięcie Moriby z rezerw. Pewnie połowa La Rambli nie wiedziała kto to jest - on osobiście oglądał jego występy i dawał mu wskazówki w meczach zespołu młodzieżowego zanim zadebiutował. Minguezę też wszyscy wyśmiewali, a on dawał mu minuty. Nie jestem fanem Koemana, ale nie popadałbym w skrajności.

0

@amanter Co możesz powiedzieć o ich stylu? Grają ofensywnie i utrzymują się przy piłce, szybkie kontry?

2

@RosjaninBut Mi troszkę przypomina Eto'o. Jest bardzo zwinny, pewny siebie. Podobne warunki fizyczne. Samu też był szczuplutki, a nie przeszkadzało mu to sadzić brameczek :)

0

Śledzi ktoś ligę portugalską i może powiedzieć, jak gra Benfica? Pytam pod kątem środowego spotkania na wyjeździe. Czy to drużyna, którą będzie ciężko pokonać czy jest szansa na zgarniecie 3 pkt? To będzie kluczowe spotkanie dla walki o wyjście z grupy. Źle nam się gra głownie z drużynami głęboko broniącymi i wychodzącymi z błyskawicznymi kontrami. Jaki styl ma Benfica?

0

@Wegson Zgadza się, stabilizacji w G7 w ogóle nie odczuwam.

0

@Midast Ewentualnie Nico zamiast Gaviego i później zmieniłby albo jego albo Pedriego.

0

@Wegson Mam obecnie Lumix G7. Własnie zastanawiam się czy szukać czegoś nowego czy kupić inny obiektyw. Polecisz jeszcze jakieś obiektywy oprócz tej simgy?

0

Poleci ktoś bezlusterkowca nagrwającego w 4k, mający stabilizację obrazu? Jakby jeszcze nagrywał 4k w 60 klatach to w ogóle super. Choć wątpię zeby się dało w budżecie do 4 tysięcy. Choć warto już sobie coś upatrzeć żeby później czekać aż potanieje.

0

@Encore Kolegów odchodzących z klubu jak np Suareza chyba żegnał na instagramie :) Z resztą pewnie i tak mają od tego ludzi i nie piszą osobiście.

1

@maciekofcb Tez był zdziwiony, że taki bez emocji był. Na ławce nie raz się szczerzy, a w takiej sytuacji jakby miał wywalone. Aczkolwiek może takie złudzenie na szybko.

1

@Persyfl U nas niestety referenda nie są stosowane. A to byłby jeden z niewielu przywilejów demokracji, gdzie miałoby się na coś bezpośredni wpływ. Co do legalizacji małżeństw jednopłciowych - dla jedynych może wydać się to dobre, dla innych nie. Kluczem jest fakt, że Szwajcarzy tak sobie wybrali i to ich decyzja. Więc nie można się wtedy burzyć np do polityków, że wybrali za nich.

0

@kuba1308VeB Miałem tak raz w xiaomi redmi 3spro. Bateria nagle zrobiła się bardzo gorąca i nie chciał się włączyć. Myślałem, że padł. Później po jakiejś godzince po prostu długo trzymałem przycisk włączania i odpalił. Od tego czasu nie miałem już takich przygód.

1

@MesQueUnClub_87 Serial sztos, klimat mega i bardzo wciąga. Do tego włoski - to kolejny plusik bo jest to odmiana od anglojęzycznych.

3

Dla fanów serialu Gomorra -

finałowy sezon zapowiada się świetnie!

1

@jeyx77x Miłego wypoczynku :)

2

@JarekS Może być oszczędzamy bo teraz będzie mega ważny mecz w LM.

0

@dafik85 No to jakby się zabrało najlepszych graczy Villarralowi to też by słabiej grał :)

0

@MaTt_BarcaFan Sądząc po wynikach wyborów - jest ich sporo. Szczególnie starsi ludzie są podatni na manipulacje i potrafią nie o politykę pokłócić w rodzinie. Smutne.

2

@Kondziubarca To nie zazdroszczę jakbyś tak nisko cenił żonę xD

18

Ładnie posumował :) No i z kulturką. Żeby nie było - nie zachęcam do głosowania na nikogo. Podoba mi się jedynie wytknięcie hipokryzji.

3

@CuttingHead Ten akurat próbuje znów budować narrację, że PIS i PO się zwalcza. Było widać u Mazurka jak się unikają posłowie obu partii xD Teraz czas odbudować PR. Żałosne to wszystko.

0

Wolałbym Nico zamiast Roberto :/

1

@tutajBagno Żeby tracił piłki i po nie nie wracał?

0

@dafik85 W zeszłym sezonie jak Koeman nie mial szpitala to ich walnelismy 4:0 u siebie i 2:1 na wyjeździe.

0

@karolek981 Na pewno to co piszą ludzie w komentarzach na tej stronie ma jakiekolwiek znaczenie xD

1

@Gwyn No i nikt nie ukradnie x)

0

@FC1899Barca Przecież nie ma w tym filmiku nic, że on pociągnie wózek i zaczniemy być królami Europy. To jest bardziej info o dobrej wiadomości, że Ansu wraca po długiej kontuzji. Ukłon w jego stronę. Nowy impuls młodości, nic więcej.

0

@Drozdu7 Nawet ja czasem odpalę jakieś mecze na eleven i fajnie się ogląda. Kiedyś nie mogłem patrzeć na tę ligę.

0

@ObiektywnyKibic121 Zawsze mnie zastanawiało, czemu taki Guardiola nie nauczył na takie mecze oddawać przeciwnikowi piłki. To rozwaliloby autobusom mózg x)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?