0

@Pilka_jest_okragla jak był Neto to płacz, że nie Ter Stegen. Powiedzmy sobie otwarcie - nie stać na bramkach z najwyższego topu. Poza tym żaden nie chciałby przyjść.

0

dobrze, że Koeman go wpuścił tylko na końcówkę z Benfica ;)

6

@Ratamahatta W Valencii masz inwestora. Co z tego wynika?

0

@Baron77 Ja nie mówię, że gość jest w dobrej formie albo jest piłkarzem na miarę Barcy bo nie jest. Po prostu jest lepszy od Neymara w grze głową i tyle. TO jest jedyny jego atut. Tu masz ile bramek strzelił głową - 75 https://www.transfermarkt.pl/luuk-de-jong/alletore/spieler/72522/plus/0?saison=&verein=&liga=&wettbewerb=&pos=&minute=&pos=&torart=203&stand= Potrafił strzelać głową nam, Tottenhamowi czy 2 razy Interowi Mediolan w finale ligi Europy. Neymar strzelił głową z kolei 14 bramek w całej karierze. https://www.transfermarkt.pl/neymar/alletore/spieler/68290/plus/0?saison=&verein=&liga=&wettbewerb=&pos=&minute=&pos=&torart=203&stand= To, że wrzucicie filmik gdzie strzela głową to nie znaczy, że jest to jego atutem. Na yt to i Rasiak miał super kompilacje. Takie są fakty. Podsumowując - De Jong jest słaby, nie poziom na Seville, a co dopiero Barcelonę, ale tak - w grze głową jest lepszy od Neymara. Jest w tym jak widać średni, ale lepszy od Neymara. Neymar to zupełnie inny typ piłkarza i gra głową nie jest mu potrzebna.

0

@MarcelNJ11 Chciałbym, żebyś zaraził mnie optymizmem :P

0

@MarcelNJ11 To byłoby wielkie zaskoczenie. Możesz uzasadnić jakie są do tego przesłanki poza nadzieją?

0

@MarcelNJ11 Otamendi akurat jakimś wybitnym obrońcą nie jest więc troszkę słabe.

0

@MarcelNJ11 Ty serio myślisz, że z tą grą w ogóle coś strzelimy na Wanda?

2

@JarekS Obawiam się, że Abidal objął funkcję przez nazwisko, a nie kwalifikacje.

1

@amanter Może się wywalać i 20 razy na mecz. Z czasem poprawi muskulaturę i będzie git. I żebyś wiedział - oglądanie Ansu, Araujo czy Gaviego to jedyna przyjemność z oglądania meczy.

0

@Odcinkowy A no tak, jak wczoraj nie strzelił to znaczy, że Neymar jest lepszy ok. Poddaję się.

2

@amanter Ma mocniejszy szkielet? A jak to zmierzyłeś? xD Urywam się grzecznie już z tej dyskusji bo wchodzi na poziom absurdu. Miłego dnia.

0

@Majkel12 Tak na pewno mu dolegało.
[Catalunya Radio] Po zejściu Gerarda Piqué wycofałeś Frenkiego de Jonga do obrony. Czy był to dobry pomysł, biorąc pod uwagę, jak dużo daje on w ataku?



Piqué był bardzo blisko zobaczenia drugiej żółtej kartki jeszcze przed upływem 30 minut. Ryzykowaliśmy dużo i graliśmy agresywnie, dlatego musiałem przeprowadzić tę zmianę. Potem praktycznie do 60 minuty meczu kontrolowaliśmy przebieg meczu, tworzyliśmy sobie sytuacje. Wiem, że Frenkie wcześniej brał udział przy konstruowaniu ataków, ale taka była konieczność. Ale skoro nie strzeliliśmy gola, to pewnie nie mam racji.

Skoro wiesz lepiej to ok, dolegało mu.

0

@Baron77 Oczywiście, ale pisanie, że Neymar jest groźniejszy w grze głową jest niepowazne. Aczkolwiek jak ktoś w to wierzy to ok.

0

@Gaz Wstaw Naymara na 9 i będziesz robił wrzutki i będzie kryty - to będzie niegroźny. O to chodzi. Tu masz De Jonga z interem w finale

1

@amanter Pamiętasz jak wyglądał Neymar w lidze hiszpańskiej po przyjściu do Barcelony? Cały czas leżał. Ansu jest zwinnym kotem, a nie betonowym klocem. Luuk się nie odbija i co z tego? Ansu wszedł i od razu widać różnicę w poziomach - szuka gry z klepki, gra do przodu i ma pomysł jak połykać kolejne metry. Poza tym on jest po ciężkiej kontuzji i lepsze takie efektowne upadki niż zostawianie nogi na ziemi, które może źle się skończyć ;) Muskulatury można nabrać, zobacz na Lewego z Lecha i Lewego po kilku latach w Niemczech.

1

@Fenyx Ja niestety już bez problemu jestem w stanie w to uwierzyć patrząc na naszą grę.

1

@Odcinkowy No generalnie Neymar nie stanowi żadnego zagrożenia z dośrodkowań, a od luuka może się coś czasem odbić bo jest wyższy. Tutaj akurat nic odkrywczego Koeman nie stwierdził.

1

@Majkel12 A kiedy doznał kontuzję? Zeszedł wczoraj żeby nie zarobić czerwa.

2

@payn100 Raz na wozie raz pod wozem. Trzeba jednak zdać sobie sprawę, że ilość tytułów bardzo rozpieściła kibiców. Sam widziałem 4 zwycięstwa w LM - nie licząc kibiców Realu, Bayernu Liverpoolu czy Milanu to większość kibiców nie doczeka aż takiej liczby zwycięstwo w LM swoich ekip. Takie City czy PSG jeszcze nigdy nie wygrało, a ile kasy władowali. Drużyny, które teraz są na szczycie (oprócz Bayernu) są mocne dzięki kasie właścicieli (City, Chelsea czy Psg). Trzeba przetrwać ten okres, zrobić wszystko żeby tacy piłkarze jak Ansu i Araujo nie odeszli i mozolnie budować swój zespół.

0

@priest9999 Od kiedy Inigo jest prawonożny? Nacho też nie jest typowym stoperem - gra też na bokach obrony. Od każdego z nich Eric jest póki co słabszy.

0

@Bobo25 W Barcelonie jeszcze jakoś szczególnie nie wyróżnia się tym elementem wyprowadzania piłki.

0

@priest9999 Lucho chyba nie ma po prostu w kim wybierać wśród prawych stoperów. Grał przecież też dwoma lewonożnymi stoperami - Laporte - Pau Torres

1

Jeszcze ktoś się oszukuje po występach Erica w naszych barwach, że Gaurdiola nie wstawiał go do składu bo nie przedłużał kontraktu? xD Koleś popełnia głupie faule, udaje idiotę, każdy silniejszy napastnik go przestawia. Gość na ławkę i nic więcej.

1

@Octane rzeczy droższe od pieniedzy? xD chyba ważniejsze lub cenniejsze jak juz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Volk Roberto też tam pięknie 'wykończył'.

1

@pax Dokładnie. Można odnieść wrażenie, że Koeman ma konferencje przedmeczowe po to, żeby podać przyczyny przyszłej porażki. Na konferencji po meczu potwierdza z kolei swoje proroctwa z konferencji przedmeczowej.

14

Jestem jak masochista. Im więcej kompromitacji zalicza Barcelona tym bardziej czuję przywiązanie do niej i potrzebę wspierania jej w trudnym położeniu. Uczucie na zawsze. Visca el Barca!

1

@Kgorecki2500 Zdrowy, było widać chęci, ma lekkość w grze, wie jak grać do przodu, ale nie ma z kim. Jako jedyny z Gavim po podaniu od razu idą na klepkę i na wolne pole. Widać różnicę między nim, a resztą w ataku. Skończył zdrowy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?