33

Nie rozumiem fascynacji tym Olmo.

0

@tomek8756 A kojarzy ktoś na ile jest doporność po J&J? Tam jest jedna dawka i zastanawiam się co lepsze. Pfizer czy ten J&J.

1

@Bykunn Gratuluję i życzę zdrowia dla całej rodzinki! Ojcostwo to super sprawa :) Jestem tatą z małym stażem, ale oglądanie rozwoju małego człowieka to cudowne chwile. Także byle zdrówko dopisywało, a wszystko będzie super!

1

Ta informacja zmieniła wiele w moim życiu. Pewnie przyjechał strzelić klocka poza domem :D

0

@Rewolucja123 Chciałbym żeby tak było, bardzo mi kibicuję. Jednak to jego początek piłkarskiej drogi i fajnie, jakby nabył troszkę doświadczenia trenerskiego w Europie. Może lepiej dla niego byłoby też przyjść w spokojniejszym momencie pod kątem finansowym i sportowym. Szkoda niszczyć jego legendę.

1

@Dojaar Dzięki!

1

@Rewolucja123 A kto powiedział, że Xavi jest w czymkolwiek lepszy od np Ten Haga, żeby dawać mu czas na całą kadencję? Bo był zasłużonym piłkarzem czy dlatego, że ma doświadczenie z Kataru, który nijak ma się poziomem do piłki europejskiej? Wiadomo, że dopiero w praniu by wyszło czy jest dobry, ale taki margines czasowy? Co jakby cała kadencja przeleciała, a nic by nie ruszyło?

1

Spotkał się ktoś z jakimś artykułem albo filmem w języku polskim lub angielskim dotyczącym historii upadku Deportivo La Coruna? Ciekaw jestem jak z klubu robiącego wielką remontadę (4:0) i eliminującego naszpikowany gwiazdami Milan spadli do peryferii piłki nożnej w Hiszpanii.

0

@kuz Jak długo ten Betis grał piękna piłkę? Jeden sezon? Później to była karykatura piłki nożnej. Mnóstwo bezsensownych podan i brak kreowania sytuacji. Do tego każdy już wiedział jak gra drużyna Setiena i nikogo nie potrafili zaskoczyć.

0

@RomanHoffer BAw mnie k***a jak mówił Paczes. Rafcio za dużo przeklina i jest monotematyczny. Lotek ma śmieszny już sam styl mówienia i ton głosu. Materiały też ma bardziej różnorodne.

0

@kuz Akurat co do decyzji i pomysłów to różnie u Pana Tomka. Setien miał być dobrym trenerem po Valverde. Jak było - wszyscy wiemy Aczkolwiek super się ogląda, w większości spraw ma oczywiście rację.

1

@Matt_i1992 Polecam najnowszy odcinek Cwiakaly jak podsumował Desta. Wg mnie też na ten moment koleś niczego nie pokazał. Może z 3 dobre mecze.

1

@pt9 Mi zupełnie drugi nie siadł. Oglądałem cały, ale troszkę na siłę. Pierwszy to był majstersztyk.

0

@SirChuck W zeszłym sezonie też graliśmy tragicznie w lidze na początku a później biliśmy się o mistrza. Ja bym przemeczyl ten sezon do momentu jak wrócą piłkarze, na których Koeman czeka k zobaczymy czy będzie lepiej. Jeśli nie to niech przyjdzie jakiś trener zastępczy lub zostanie jego asystent a od nowego sezonu ktoś poważny no Ten Haag. Teraz nikt taki nie przyjdzie.

3

@Bisz Myślisz, że Barcelona nie grałaby efektownie na tle takich rywali? Z artykułu wynika, że jego zespoł w azjatyckiej lidze mistrzów już nie jest tak mocny i potrafi nie wyjść z grupy.

0

@Krycha1899 Nie ma czegoś takiego jak pierwszy faul się nie liczy :D

0

Podoba mi się skład. To znaczy, że coś nie pyknie xD

0

@konrad1661 Działa. A co u Ciebie kolego?

0

@SirChuck Skąd pewność, że gorzej nie będzie? Przy zwolnieniu Valverde też miało być lepiej.

0

Joan Laporta - Messi podpisze nowy kontrakt. Wszystko idzie jak po maśle.

1

@LS Finał pucharu z Athleticiem, wyjazdy do Sociedad i Sevilli w lidze, 2:0 z Juventusem w Turynie oraz wyjazdowe spotkanie z PSG 1:1.

0

@Messibestplayerintheworld Pewnie pytał czy Pirlo wystarczy ;)

0

@Archie Spłaty kredytów plus ewentualne odsetki

0

@Gaz Niesmak pozostanie, wiesz jak jest. Kibice mimo wszystko myślą, że mamy konkurencyjny skład. A prawda jest taka, że mamy kilku weteranów, Frenkiego i niedoświadczonych młodzików.

0

@Kettger Czym innym jest odrzucenie kandydatury, a czym innym zniszczenie legendy przez beznadziejny epizod trenerski.

0

@KrystianR No, pisałem komentarz na tel i nie rozwinąłem pozostałych.

2

@Rewolucja123 Jeśli do tego dojdzie, to Laporta jest idiotą.

1

@KrystianR Mnie też to strasznie irytuje. Nie jesteś sam. Pewnie w komentarzach do twojego tematu jakieś śmieszki tego użyją. Ubaw po pachy.

0

@Pilka_jest_okragla jak był Neto to płacz, że nie Ter Stegen. Powiedzmy sobie otwarcie - nie stać na bramkach z najwyższego topu. Poza tym żaden nie chciałby przyjść.

0

dobrze, że Koeman go wpuścił tylko na końcówkę z Benfica ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?