Bogan
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
9 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Jakchcesz PIS wybudował szybkie dystrybutory.
1
@kmatl Kuponaaaazooooo
0
"Jest bardzo młody i ma jeszcze wiele do udowodnienia. Cieszę się, że jest w naszym zespole, musimy go wykorzystać i pomagać mu, by dalej pokazywał swój talent. Niewielu piłkarzy go ma."
Niewielu piłkarzy ma talent? Chyba jakiś problem z tłumaczeniem. Chyba, że niewielu ma aż taki talent.
6
W środę odbył się ciekawy HejtPark z Tomaszem Rożkiem. Bardzo przyjemnie się ogląda, pełna kulturka. W mojej opinii bardzo dobrze rozwinął temat decyzji dotyczącej przyjęcia/lub nie szczepionki na covid. Wypowiedział się z kulturą i podkreślił, że każdy może mieć wątpliwości. Uważam, że tak powinno się prowadzić dyskusję - zamiast dzielić i wzajemnie się wyzywać należy rozmawiać na argumenty i bez uprzedzeń. Niestety wszędzie można spotkać się ze wspomnianym problemem - ludzi o innych poglądach trzeba wyzwać w obraźliwy sposób co praktycznie kończy dyskusję i zabija jej sedno. To tyczy się wielu tematów i widać to szczególnie na tej stronie. Wrzucany jest jakieś news i zamiast skupić się na jego sednie - ludzie zaczynają obwiniać za to lewaków, prawaków itp i obrażać się wzajemnie. Nie tędy droga. Tutaj link do rozmowy jeśli ktoś nie widział.
0
@DaPidejpi 183/66kg. Typowy przedstawiciel klanu suchoklatesów. Jak chodziłem na siłkę to optymalnie było 77kg. Niestety teraz nie mam możliwości, żeby jeść aż tak dużo i regularnie oraz trenować.
3
@wyrek Nie szklaneczka, tylko nikt go nie pokierował, że zawsze musi walczyć na 100% o każdą piłkę plus często jest dopuszczany do gry za wcześnie po kontuzjach i nie może się doleczyć. Pamiętam jak Alexis biegał u nas jak pies za każdą piłką, aż go Pep tak zbeształ. Z normalnym sztabem nie byłoby problemu.
0
@Comentateiro Negocjujesz z kumplem i chcesz się dowiedzieć jaką stawkę zaśpiewać czy po co takie pytanie jeśli można wiedzieć? xD Mam wrażenie, że chcesz zobaczyć kto jest otwarty na udawanie partnera geja, a kwestie finansowe to chyba kwestia drugorzędna.
0
@KapiFCB Stanowski to taki troszkę celebryta dziennikarski. Sam przewidywał, że Lewandowski nie będzie w topce napastników. "To jest najlepszy polski piłkarz, ale nigdy nie będzie topowym na świecie napastnikiem, ponieważ jest kompletnie uzależniony od reszty zespołu, jest tylko egzekutorem (ale też nie takiej klasy jak kiedyś Inzaghi). Moim zdaniem napastnik bez dryblingu wyżej dupy nie podskoczy." Taki to ekspert.
0
@Corr Tak, teraz mam już dziesiątki poblokowanych numerów. Strasznie to irytujące. Największy nawał mam w momencie, jak zbliża się koniec AC/OC.
0
@joloskyy "Ja np. płace 25 zł miesięcznie i mam wszystko za darmo" - troszkę śmiesznie to brzmi xD Jakby było za darmo to nie płaciłbyś 25zł miesięcznie. Abonament pewnie biorą osoby, które dostają jeszcze telefon. Nie wiem co w tym niesamowitego :)
1
@Tridente2015 Alves jednak uderzenie z pierwszej piłki prawą nogą ;)
0
@chavez Może kwestia tłumaczenia.
1
@Katalonbar Pedri już trenuje?
1
"W związku z tym Barcelona nie może sobie pozwolić na to, by któryś z nich siedział na ławce." Można to odczytać w ten sposób, że Gavi ma mieć gwarantowane miejsce w składzie razem z Pedrim bo są przyszłością klubu? "Gavi nie będzie mógł wrócić na ławkę, dlatego trzeba będzie zrobić dla niego miejsce." Ledwo co wszedł do wielkiego grania i już ma grać wszystko? Troszkę sport odleciał.
3
@Encore Moim zdaniem Ronnie w primie był najlepszy pod kątem nieprzewidywalności. Nawet ponad Messim. Nie miał takich statystyk jak Leo, gorsze przyspieszenie, ale technika w pojedynkach indywidualnych jednak na wyższym poziomie, tak samo większa szczypta "magii". Jak sobie przypomnę jak Barca grała z Chelsea i momentami 4-5 graczy The Blues bezradnie próbowało mu odebrać piłkę to czegoś takiego nie widziałem. Potrafił to robić nawet na małej przestrzeni. Potrafił też posłać absolutnie niesamowite podania jak do Giulyego z Milanem w półfinale LM. Ogólnie bez dyskusji - Messi jest ponad Ronniem pod kątem kariery i statystyk, ale w primie R10 to był największy magik jakiego widziałem. Absolutne zjawisko. Oczywiście to jest wyłącznie moja opinia - nie trzeba się z nią zgadzać :)
0
@Image Skoro problem ma od dwóch lat, to mógł przejść zabieg poza sezonem.
0
@anxted Ciekawe, raczej nie jest to coś, co wykluczyłoby go na długo o ile w ogóle musiałby opuścić jakiś trening.
0
Kojarzy ktoś, czemu Benzema i Suarez ciągle brają z jakimiś opaskami (bandażami) na ręce? Chodzi mi o to, że ta sytuacja trwa bardzo długo.
1
@Ali094 Powiedzmy, że zarząd nie podpisuje teraz umowy z Fatim. Jego talent nadal się rozwija, w wieku 18 lat strzela koło 20 bramek na wszystkich frontach. Jego wartość stale wzrasta. Nagle kilka super klubów zaczyna o niego pytać, a on zaczyna się zastanawiać, czy nie lepiej odejść. Podpisanie kontraktu przy takim scenariuszu będzie trudniejsze i bardziej kosztowne. Warto dodać, że opcja jednostronnego przedłużenia umowy chyba nie jest do końca jasna pod kątem prawnym (takie były newsy na stronie), więc klub pracuje nad normalnym przedłużeniem. Według mnie to jest bardzo dobre podejście. Co innego podpisywanie kontraktów na wiele lat z zawodnikami po 30, a co innego z wchodzącymi gwiazdami. Jeśli chcemy się sportowo odbudować to tacy zawodnicy jak Fati, Pedri, Gavi, Araujo powinni mieć kontrakty adekwatne do roli i z klauzulami odstraszającymi potencjalnych nabywców.
2
@Bobo25 Wygrana z Dynamem. La liga jest poza zasięgiem, a przy dwukrotnym pononaniu Dynama i wymęczeniu zwycięstwa z Benfica u siebie mozemy awansować dalej. Brak awansu w LM to kolejne straty finansowe. Na pewno awans był już zaplanowany w zyskach za ten sezon. Poza tym brak awansu może dać do myślenia naszym piłkarzom i nastawić na odejście z klubu. Porażka z Realem może zdarzyć się zawsze więc to mniejszy ciężarowo cios.
0
Araujo chyba niezbyt sobie radził w meczu z Argentyną patrząc po wyniku. Oglądał ktoś cały mecz i może opisać jak mu szło? Przy trzeciej bramce widziałem, że krył powietrze.
1
@krawczykPSG Teraz w sumie liga hiszpańska też jest ogórkowa xD
13
@tbas Tak to jest, jak się po kontuzji wraca od razu na pełne obroty, a nie stopniowo.
1
@PatrychoO Kondycja, zwinność i waleczność.
0
@patryk1995991 Chodzi tylko o to, że wiele osób powiela ten błąd i warto na to zwrócić uwagę :) Tyle, miłego dzionka Kolego!
3
@patryk1995991 Obwodzie czego?
2
@Maker0 Insignie miał chyba patelnię na 1:1 o ile dobrze pamiętam.
5
@escarabajo Ostatnio, który się nie bał strzelać był Ivan Rakitic.
0
@swider2222 Nie no przecież Fabregas jest 7 lat młodszy od Xaviego. Nie mieliśmy tak dobrego pomocnika po odejściu Xaviego. Rakitic troszkę słabszy choć poniżej pewnego poziomu nie schodził. Cesc miał jednak zniżki formy w drugiej części sezonu.
0
@swider2222 Miałem wrażenie, że chcieli aby Cesc przejął pałeczkę po Xavim oraz rotował w składzie z innymi, ale Pep na siłę chciał upakować ich wszystkich na boisku. Typowy problem bogactwa. Na to wszystko był jeszcze młody Thiago Alcantara. Fabregas miał rewelacyjne liczby w mocnym Arsenalu, był tam kapitanem i liderem drużyny. Świetnie grał w lidze mistrzów. Olmo nie nawiązuje w żaden sposób poziomem do Fabsa. Odnośnie Olmo zgodzę się, że chyba przez bycie wychowankiem ma specjalne względy. Natomiast Cesc to była klasa światowa wśród pomocników - moim skromnym zdaniem top5 środkowych na świecie i bycie wychowanikiem nie było czynnikiem determinujacym jego transfer.