0

@bodzio10 My tez!!!!

3

@bodzio10 A raków to co to jest? Nazwa jakiejś choroby?

14

@adambądkowski93 Ale tu akurat idealnie określił zachowanie Stanowskiego

0

@Walker smiechom nie było końca xD

0

Ostatnio Tottenham wygrał jakiś tam puchar myszki miki także należy dziś uważać. Rozpędzeni dorzucą Gampera a potem już z górki po premier league i fa cup

1

@HaZZi Co z tego ze ci się rozkraczy na pierwszym skrzyżowaniu, ferrari to ferrari

1

@VeB 1899 No i brawo, szanuję

2

@Emhyr A co nas ogranicza, jak lecieć to na grubo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Ukasz A Cancelo?

2

@DLFCB I tak powinny wyglądać dyskusje, bez owijania w bawełnę

7

@Transu96 Przypimniales mi że takie coś jak fifa23 istnieje xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Gaz I na pewno stary brazylijczyk, magik, hulaj dusza piekła nie ma, nam ogarnie LM. Tak jak w PSG. Dajcie ludzie spokoj nie żyjcie przeszłością bo się płakać chce ze śmiechu
W reprezentacji też ostatnio grywa tyle że czapki z głów

3

@Commando Ale młodzi którzy stanowią o sile tej drużyny wyciągnęli wnioski i nabrali doświadczenia. Jesteśmy młodym zespołem z charakterem i wielką przyszłością, brazylijskie zgniłe jabłko nam tu nie pomoże
Jeśli powrót Neymara ma sens to nie wiem po co wypychalismy Busiego i Albe

5

Powrót Neymara będzie warty tyle samo ile był warty powrót CR do United, naprawdę szkoda słów i szkoda miejsca w tej młodej drużynie z przyszłością. Widać power, energię i rodzinną atmosferę i szkoda to zepsuć

3

@Compadre Teraz juz tylko Barcelona gra najbardziej ofensywną piłkę w Europie. City wypadło z wyścigu

3

@FcPortoFan1999 Piłeczka w Lubinie chodzi, miło się oderwac chociaż na czas przerwy od tego szajsu z Wembley

7

Mógł zabić to ledwo kopnął

1

@Medium Wali 2 bramki do przerwy i zamyka pyski

2

Walker w pewnym momencie okienka był chyba bardzo blisko Bayernu, a teraz gra w podstawie i to z opaską. Czemu temat upadł?

3

@Herato I się Mareczek musiał spłakać o miejsce bo sportowo nie mógł wygryźć Bravo xD

0

@AmigoBlancos Kręci szmal na idiotach. Poprowokuje, pogada, wyłoży się na starcie a mamona spływa. Pytanie czy on jest klaunem czy ci vo płacą aby to oglądać

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Zobaczymy czy Bartman będzie taki kozak jeśli przyjdzie do picia

0

bartman mu odpuszcza takie wrażenie, nie wyprowadza ciosow na ryj rajdowca

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Peszkin na bombie już tam za cycka łapać próbuje

8

@tbas dobrze to o tobie świadczy

0

@whoocash19841 PO schodzi do środka tworząc trójkę SO, bo lewy obrońca wygina na skrzydło w ataku. Prawoskrzydłowy jest szeroko ustawiony robiąc przewagę w tamtych sektorach, a środkowy pomocnik wypełnia ewentualną przestrzeń w ataku między 9 a PS
Rola prawego obrońcy została mocno ograniczona jeśli chodzi o atak, chociaż współpraca Kounde z Dembele czasem wyglądała fajniutko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?