BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Peszkin na bombie już tam za cycka łapać próbuje
8
@tbas dobrze to o tobie świadczy
0
@whoocash19841 PO schodzi do środka tworząc trójkę SO, bo lewy obrońca wygina na skrzydło w ataku. Prawoskrzydłowy jest szeroko ustawiony robiąc przewagę w tamtych sektorach, a środkowy pomocnik wypełnia ewentualną przestrzeń w ataku między 9 a PS
Rola prawego obrońcy została mocno ograniczona jeśli chodzi o atak, chociaż współpraca Kounde z Dembele czasem wyglądała fajniutko
0
@Encore Jasne to czemu Ania za młodym Hiszpanem się uganiała
0
@RosjaninBut Może lepiej niech się prezentują dobrze i staną się ważnymi elementami drużyny (chociaż ten Ferran i Eric). No chyba że dalsze oddawanie zawodnikow za miskę ryżu ci tak bardzo odpowiada
0
@BartqRKO Sprawdz sennik, jak będzie coś zastanawiającego to radziłbym skontaktować się z jakimś wróżbitą i ew tarota postawić
8
@Emhyr Przeróbki Borasa są po prostu kapitalne xD Jego głos i zdolności oratorskie wykreowały pięknego mema
2
Wypychamy Kessiego za grosze aby pewnie móc w ogóle zarejestrować pozostałych a tu marzenia o jakimś Bernardo xD
0
Dembele ty się chłopie tez zastanów
9
Bracia Golec powinni stworzyć swoje energetyki i nazwać je EnerGolec
wypok
0
@Nazio_87 A to trzeba 12.50 przeznaczyc i machnąć na fart
1
@Emhyr https://www.fcbarca.com/111708-bar-canaletes-xavi-chce-wlaczyc-santiego-cazorle-do-swojego-sztabu.html
5
@Barca1922 Był o tym artykul na stronie. Do sztabu szkoleniowego Kszawiego
0
@Faro Podobno legendarne skrzydła Bayernu ROBBERY strasznie źle na niego działały. W Barcelonie chill to odpali
0
Ale łatwość w dochodzeniu do sytuacji i ten luz przy wykończeniu, no bajkę tam ma
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
@barcanawieki No i najlepszy skrzydłowy świata, drugi Messi, złamał sercę naszemu Kszawiemu wybierając projekt w Paryżu, zamiast projektu budowanego na krwawicy Kszawiego
32
@karci0 'Wielki Wybuch, postulowany dzisiaj u początków świata, nie wyklucza Boskiej interwencji, lecz raczej ją uwypukla. Koncepcja ewolucji przyrody nie sprzeciwia się pojęciu stworzenia, ponieważ teoria ewolucji zakłada ideę stworzenia bytów, które ewoluują'
Kiedys w gimnazjum, zanim zrezygnowałem z religii, też miałem taką zajawkę na zaginanie księdza ale zawsze fajnie mi odpowiadał i generalnie nie odrzucają oni teorii ewolucji
0
@Kidd Zaraz sam odejdzie za Bomblem. Ty myślisz że kto teraz będzie miał ten wspolny vibe z nim? Reszta w tej ekipie ma 0 dripu bratku
1
@MesQueUnClub96 Złotopolscy
3
Jesli oni nie zostaną parą to nie wierzę w miłość
0
@Rewolucja123 ale nie jest znana przyczyna tak? domysłów to można mieć wiele
0
Gavi narzekał na jakieś drobne urazy? Znów bez ani minuty, a na ławce się znajduje. Trochę niepokojące
2
@Medium we pal gume ty kutwa ksiedzu, księdzem jesteś a wychowawczynie dupczysz w swojej toyocie
0
@ChampionLW A widzisz teraz kapitanem został
5
https://streamable.com/agvhnf
Młody Ronaldo to było coś
0
@Kuba_1 Tylko wiesz, to jak z areczkiem w kołchozie. Jakiś problem? I cyk l4 na pół roku
0
Dembele zwykły atencjusz. Od ponad 24h jedno i to samo w kółko
0
@VamosRakieta Na szczęście w USA jest dopiero poranek także mają sporo czasu