0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Peszkin na bombie już tam za cycka łapać próbuje

8

@tbas dobrze to o tobie świadczy

0

@whoocash19841 PO schodzi do środka tworząc trójkę SO, bo lewy obrońca wygina na skrzydło w ataku. Prawoskrzydłowy jest szeroko ustawiony robiąc przewagę w tamtych sektorach, a środkowy pomocnik wypełnia ewentualną przestrzeń w ataku między 9 a PS
Rola prawego obrońcy została mocno ograniczona jeśli chodzi o atak, chociaż współpraca Kounde z Dembele czasem wyglądała fajniutko

0

@Encore Jasne to czemu Ania za młodym Hiszpanem się uganiała

0

@RosjaninBut Może lepiej niech się prezentują dobrze i staną się ważnymi elementami drużyny (chociaż ten Ferran i Eric). No chyba że dalsze oddawanie zawodnikow za miskę ryżu ci tak bardzo odpowiada

0

@BartqRKO Sprawdz sennik, jak będzie coś zastanawiającego to radziłbym skontaktować się z jakimś wróżbitą i ew tarota postawić

8

@Emhyr Przeróbki Borasa są po prostu kapitalne xD Jego głos i zdolności oratorskie wykreowały pięknego mema

2

Wypychamy Kessiego za grosze aby pewnie móc w ogóle zarejestrować pozostałych a tu marzenia o jakimś Bernardo xD

0

Dembele ty się chłopie tez zastanów

9

Bracia Golec powinni stworzyć swoje energetyki i nazwać je EnerGolec

wypok

0

@Nazio_87 A to trzeba 12.50 przeznaczyc i machnąć na fart

5

@Barca1922 Był o tym artykul na stronie. Do sztabu szkoleniowego Kszawiego

0

@Faro Podobno legendarne skrzydła Bayernu ROBBERY strasznie źle na niego działały. W Barcelonie chill to odpali

0

Ale łatwość w dochodzeniu do sytuacji i ten luz przy wykończeniu, no bajkę tam ma

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

@barcanawieki No i najlepszy skrzydłowy świata, drugi Messi, złamał sercę naszemu Kszawiemu wybierając projekt w Paryżu, zamiast projektu budowanego na krwawicy Kszawiego

32

@karci0 'Wielki Wybuch, postulowany dzisiaj u początków świata, nie wyklucza Boskiej interwencji, lecz raczej ją uwypukla. Koncepcja ewolucji przyrody nie sprzeciwia się pojęciu stworzenia, ponieważ teoria ewolucji zakłada ideę stworzenia bytów, które ewoluują'

Kiedys w gimnazjum, zanim zrezygnowałem z religii, też miałem taką zajawkę na zaginanie księdza ale zawsze fajnie mi odpowiadał i generalnie nie odrzucają oni teorii ewolucji

0

@Kidd Zaraz sam odejdzie za Bomblem. Ty myślisz że kto teraz będzie miał ten wspolny vibe z nim? Reszta w tej ekipie ma 0 dripu bratku

1

@MesQueUnClub96 Złotopolscy

3

Jesli oni nie zostaną parą to nie wierzę w miłość

0

@Rewolucja123 ale nie jest znana przyczyna tak? domysłów to można mieć wiele

0

Gavi narzekał na jakieś drobne urazy? Znów bez ani minuty, a na ławce się znajduje. Trochę niepokojące

2

@Medium we pal gume ty kutwa ksiedzu, księdzem jesteś a wychowawczynie dupczysz w swojej toyocie

0

@ChampionLW A widzisz teraz kapitanem został

5

https://streamable.com/agvhnf

Młody Ronaldo to było coś

0

@Kuba_1 Tylko wiesz, to jak z areczkiem w kołchozie. Jakiś problem? I cyk l4 na pół roku

0

Dembele zwykły atencjusz. Od ponad 24h jedno i to samo w kółko

0

@VamosRakieta Na szczęście w USA jest dopiero poranek także mają sporo czasu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?