BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Sau_Ron Zapij szczura monsterem, potem na drugą nogę i obejrzysz jeszcze Lecha bo tak się rozpędzisz
0
@kondzix2115 i jeszcze te placki na obronie
0
Tak to się konczy jak się lata na jakieś amerykańskie zawody kopania piłką w poprzeczkę dla zarobienia 2mln. Ani przygotowania ani konkretnych sparingów aby przećwiczyć warianty taktyczne. Jeszcze pierwszy mecz presesonu się nie zaczął a wiadomo jak to będzie wyglądało i jaka będzie motywacja
0
@Faro Mekambe wleci na pełnej
5
@OskP gdy widze slodyce to kwice a ocy mi swieca jak znice
niech ci jeszcze golcowie w glowie grają
0
@pt9 Ambroży Kleks
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Striker Ja akurat półtora godziny później powrót z kołchozu to może od razu retransmisję pykne
0
Mija 6 lat od premiery najlepszego polskiego bengierka pod browarka na ławkę na parafii. Piękne to byli czasy, piękne wspomnienia, na wieki wieków alcomindz
1
@Luciano99 jeszcze jak
5
@marcin62 pijesz kawę bez przegotowania wczesniej wody?
1
@Kidd Mi się wydaje że to po prostu bycie realistą
0
Ale Busi i te prostopadłe ahhhh będzie brakować tego oj będzie
0
@Tasde Przecież każdy wiedział że te wybory to tylko taki żart
0
@ElPonczato Zresztą rozumiem że np. forsowanie odnawialnych źródeł energii itd ale budowa elektrowni wodnej to w ogóle jest dewastacja środowiska naturalnego po całości. Zalewanie ogromnych obszarów i często zatracenie bioróżnorodności w rzece
1
@ElPonczato No dobra ale nie jest to mocno inwazyjne dla środowiska i generalnie wydaje się że jest to mega bezpieczne. Francja która tak ostro cisnęła, do 2025 też ma zmniejszać udział atomu w produkcji energii. Ciekawi mnie skąd ten trend, bo my nawet się jednej nie zdążyliśmy dorobić XD
0
Dlaczego w Niemczech wygasza się (lub nawet już wygaszono) elektrownie jądrowe? Przecież wydaje się że jednak jest to najlepszy sposób do wytwarzania energii. Skąd to odejście od rozwijania energetyki jądrowej? W Hiszpanii chyba też chcą wygaszać
1
zamarznięte, masło jest zamarznięte, kromke chleba rozjeb*lem
2
@Cotutajsiedzieje To przyciemnienie pod nosem sugeruje jakby miał coś wspólnego z austriackim malarzem
0
@RoberDzik Dania albo Norwegia
12
10mln nie ma lipy, biorąc pod uwagę że podobna kwota może być w obowiązku wykupu Kessiego. Ciekawe ile ewentualna opcja odkupu. Powodzenia
0
@jordi93 ale pierdoły sobie wymyślasz, jakieś rzeczy niestworzone
7
@barcanawieki Dziwne jakby odrzucili
1
Ale Śląsk zepsuł sytuację na gola, mogli ładnie rozpocząć
11
Z tym Ericiem i Ferranem to można pomyśleć
1
@bartekvisca Metin2
0
@Kgorecki2500 Panie to pierdniesz i głodny będziesz
8
Jednak wypad na kebaba z ostrym u turasa to nie był dobry pomysł
1
@FcPortoFan1999 No, chociaż byli w stanie oddać celny strzał. Co prawda jeden ale zawsze to więcej niz Jaga xD