1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Sau_Ron Zapij szczura monsterem, potem na drugą nogę i obejrzysz jeszcze Lecha bo tak się rozpędzisz

0

@kondzix2115 i jeszcze te placki na obronie

0

Tak to się konczy jak się lata na jakieś amerykańskie zawody kopania piłką w poprzeczkę dla zarobienia 2mln. Ani przygotowania ani konkretnych sparingów aby przećwiczyć warianty taktyczne. Jeszcze pierwszy mecz presesonu się nie zaczął a wiadomo jak to będzie wyglądało i jaka będzie motywacja

0

@Faro Mekambe wleci na pełnej

5

@OskP gdy widze slodyce to kwice a ocy mi swieca jak znice

niech ci jeszcze golcowie w glowie grają

0

@pt9 Ambroży Kleks

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Striker Ja akurat półtora godziny później powrót z kołchozu to może od razu retransmisję pykne

0


Mija 6 lat od premiery najlepszego polskiego bengierka pod browarka na ławkę na parafii. Piękne to byli czasy, piękne wspomnienia, na wieki wieków alcomindz

1

@Luciano99 jeszcze jak

5

@marcin62 pijesz kawę bez przegotowania wczesniej wody?

1

@Kidd Mi się wydaje że to po prostu bycie realistą

0

Ale Busi i te prostopadłe ahhhh będzie brakować tego oj będzie

0

@Tasde Przecież każdy wiedział że te wybory to tylko taki żart

0

@ElPonczato Zresztą rozumiem że np. forsowanie odnawialnych źródeł energii itd ale budowa elektrowni wodnej to w ogóle jest dewastacja środowiska naturalnego po całości. Zalewanie ogromnych obszarów i często zatracenie bioróżnorodności w rzece

1

@ElPonczato No dobra ale nie jest to mocno inwazyjne dla środowiska i generalnie wydaje się że jest to mega bezpieczne. Francja która tak ostro cisnęła, do 2025 też ma zmniejszać udział atomu w produkcji energii. Ciekawi mnie skąd ten trend, bo my nawet się jednej nie zdążyliśmy dorobić XD

0

Dlaczego w Niemczech wygasza się (lub nawet już wygaszono) elektrownie jądrowe? Przecież wydaje się że jednak jest to najlepszy sposób do wytwarzania energii. Skąd to odejście od rozwijania energetyki jądrowej? W Hiszpanii chyba też chcą wygaszać

1

zamarznięte, masło jest zamarznięte, kromke chleba rozjeb*lem

2

@Cotutajsiedzieje To przyciemnienie pod nosem sugeruje jakby miał coś wspólnego z austriackim malarzem

0

@RoberDzik Dania albo Norwegia

12

10mln nie ma lipy, biorąc pod uwagę że podobna kwota może być w obowiązku wykupu Kessiego. Ciekawe ile ewentualna opcja odkupu. Powodzenia

0

@jordi93 ale pierdoły sobie wymyślasz, jakieś rzeczy niestworzone

7

@barcanawieki Dziwne jakby odrzucili

1

Ale Śląsk zepsuł sytuację na gola, mogli ładnie rozpocząć

11

Z tym Ericiem i Ferranem to można pomyśleć

1

0

@Kgorecki2500 Panie to pierdniesz i głodny będziesz

8

Jednak wypad na kebaba z ostrym u turasa to nie był dobry pomysł

1

@FcPortoFan1999 No, chociaż byli w stanie oddać celny strzał. Co prawda jeden ale zawsze to więcej niz Jaga xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?