1

@Coutinho007 Pytanie jak by wyglądał w grze na 3 pomocników jako jedyny DP bo wczoraj za niego Franek odwalał kawał roboty i czesto był tym najniżej schodzącym pomocnikiem

0

@Faro Sezon na zadupiu hiszpańskich lig, a wjazd na presezon Barcelony gdzie cię chwali Xavi i Pedri, do tego załadowanie bramki i asysty w klasyku. No jest różnica ale takie z dupy akcje są najlepsze

0

Pierwszy raz o tym Ferminie usłyszałem jak wypowiadał się chyba Pedri że jest mega zaskoczony. No dał chłopak popis, może naprawdę być przydatny o ile to nie jednorazowy wyskok a la Puig w presesonie

Wiadomo coś czy Gavi cierpiał na jakieś drobne dolegliwości? Dziwne ze bez minit

0

Może jak przyjdzie Mekambe to wygrają xD

1

I nic się nie zmienia znowu 1:0 Kszawi Atletico Simeone porażka patologia

a zawzięcie jakby finał LM grali

21

Gundo l4 Barcelona emeryturka

2

Araujo sam świadomy swoich urazów powinien nie pajacowac i już być poza boiskiem
On ma jednak predyspozycje do urazów i szkoda osłabiać zespół

2

Dembele to jest ten chłopak, to jest ten gość

0

Kapitano, pięknie

1

Oriol no no Busi by podał

3

Co to za intensywność, czy to final LM???

0

Hehe jak tam ślomsk

2

Nene ależ bramka dla Jagi

0

@Cotutajsiedzieje Zwykła propagadna

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@PatrychoO +15 w zmiennych za ZP co będzie nie lada okazją

1

@HighestInTheRoom Malinowe nosy to się idealnie nadają do darcia mordy w środku nocy nie znając nawet trenera drużyny XDD
Ale z doświadczenie powiem ci że tutaj jest dużo odklejeńców. Jak nie stare babuszki w hustach na głowie uciekające przed policją/cyganami to bezdomni okupujący skwerki albo inne zebraki z obitymi ryjami. Na lato się mnożą na potęgę, wychodzą z ukrycia xD

2

@HighestInTheRoom On się kręci od lat po tym mieście. Pamiętam jak moja ex robila w restauracji na rynku w czasie studiów to yebany potrafił wpaść do środka i zebrać zarcie/siano strasząc ludzi xdd Podobno mają się wziąć teraz za niego i go złapać xD

2

@Bocheno1 Czas na rewolucję

1

@FcPortoFan1999 Jest klimacik na trybunach. Narazie Ruch siadł na ŁKS, wyjść z połowy nie mogą

0

A mogli dać tego czwartego kapitana Dembele to by siedział spokojnie, grał w gry i nie myślał o żadnym dziadowskim projekcie w PSG.
Przez takie nierozważne wybory możemy teraz stracić jedynego skrzydłowego który potrafi stworzyć przewagę

1

@Cholek18 bo on ma zasady, to człowiek honorowy i wierny Realowi Madryt xD

1

@Medium Wykalkulowane, wyćwiczone

3

@bady48 Prawdziwa polskość z tego aż bije XDDD Co z tego że odpier*lam szajs, zobaczcie na somsiada, co somsiad robił

4

@alianta2 A może właśnie w końcu czas dać komuś prawdziwa szanse i czas, a nie zmieniać placka za plackiem na tej ławce i nic z tego nie mieć. Xavi jest w stanie dać nam wiele, a do tego czas i zaufanie jest niezbędny zwłaszcza, że drużyna wciąż jest w budowie

1

@ranger3120 Ale on to mówi dla beki. Ironizuje sobie. Czy to z trawą czy z intensywnością
Po prostu jest w tym zbyt dobry i każdy bierze to na serio

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Grosik z asystą i Pogoń 2:0
Jazda

1

Ale brameczka, zabawa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?