BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Coutinho007 Pytanie jak by wyglądał w grze na 3 pomocników jako jedyny DP bo wczoraj za niego Franek odwalał kawał roboty i czesto był tym najniżej schodzącym pomocnikiem
0
@Faro Sezon na zadupiu hiszpańskich lig, a wjazd na presezon Barcelony gdzie cię chwali Xavi i Pedri, do tego załadowanie bramki i asysty w klasyku. No jest różnica ale takie z dupy akcje są najlepsze
0
Pierwszy raz o tym Ferminie usłyszałem jak wypowiadał się chyba Pedri że jest mega zaskoczony. No dał chłopak popis, może naprawdę być przydatny o ile to nie jednorazowy wyskok a la Puig w presesonie
Wiadomo coś czy Gavi cierpiał na jakieś drobne dolegliwości? Dziwne ze bez minit
0
Może jak przyjdzie Mekambe to wygrają xD
1
I nic się nie zmienia znowu 1:0 Kszawi Atletico Simeone porażka patologia
a zawzięcie jakby finał LM grali
21
Gundo l4 Barcelona emeryturka
2
Araujo sam świadomy swoich urazów powinien nie pajacowac i już być poza boiskiem
On ma jednak predyspozycje do urazów i szkoda osłabiać zespół
2
Dembele to jest ten chłopak, to jest ten gość
0
Kapitano, pięknie
1
Oriol no no Busi by podał
3
Co to za intensywność, czy to final LM???
0
Hehe jak tam ślomsk
2
Nene ależ bramka dla Jagi
0
@Cotutajsiedzieje Zwykła propagadna
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@PatrychoO +15 w zmiennych za ZP co będzie nie lada okazją
1
@HighestInTheRoom Malinowe nosy to się idealnie nadają do darcia mordy w środku nocy nie znając nawet trenera drużyny XDD
Ale z doświadczenie powiem ci że tutaj jest dużo odklejeńców. Jak nie stare babuszki w hustach na głowie uciekające przed policją/cyganami to bezdomni okupujący skwerki albo inne zebraki z obitymi ryjami. Na lato się mnożą na potęgę, wychodzą z ukrycia xD
2
@HighestInTheRoom On się kręci od lat po tym mieście. Pamiętam jak moja ex robila w restauracji na rynku w czasie studiów to yebany potrafił wpaść do środka i zebrać zarcie/siano strasząc ludzi xdd Podobno mają się wziąć teraz za niego i go złapać xD
2
@Bocheno1 Czas na rewolucję
1
@FcPortoFan1999 Jest klimacik na trybunach. Narazie Ruch siadł na ŁKS, wyjść z połowy nie mogą
0
A mogli dać tego czwartego kapitana Dembele to by siedział spokojnie, grał w gry i nie myślał o żadnym dziadowskim projekcie w PSG.
Przez takie nierozważne wybory możemy teraz stracić jedynego skrzydłowego który potrafi stworzyć przewagę
1
@Cholek18 bo on ma zasady, to człowiek honorowy i wierny Realowi Madryt xD
1
@Medium Wykalkulowane, wyćwiczone
3
@bady48 Prawdziwa polskość z tego aż bije XDDD Co z tego że odpier*lam szajs, zobaczcie na somsiada, co somsiad robił
4
@alianta2 A może właśnie w końcu czas dać komuś prawdziwa szanse i czas, a nie zmieniać placka za plackiem na tej ławce i nic z tego nie mieć. Xavi jest w stanie dać nam wiele, a do tego czas i zaufanie jest niezbędny zwłaszcza, że drużyna wciąż jest w budowie
1
@ranger3120 Ale on to mówi dla beki. Ironizuje sobie. Czy to z trawą czy z intensywnością
Po prostu jest w tym zbyt dobry i każdy bierze to na serio
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Grosik z asystą i Pogoń 2:0
Jazda
1
Ale brameczka, zabawa