2

@ToWinaSedziego XDDDD zgnilem srogo

1

@Katalończyk 99 100 klauzuli podobno i to w całości dla klubu. To byłaby idealna sytuacja bo nawet jakby chciał odejść na ostro to myślę że minimum 60 by się udalo wynegocjować

2

@ArcziArtt Double double do grudnia i jeszcze z LM nas wyrzuci decydującą bramką. Znając nasze szczęście jest to bardzo prawdopodobne

0

@OskP Następny eunuch w dodatku połamany co chwile. Już lepiej zostać z tym co jest, może Abde zostanie naszym Pedro Pedrito

1

@martin43 Agent Dembele rozdawał karty w tym przypadku a my byliśmy na ich łasce. Trzeba tylko liczyć na to że nie zdążą się z tym dziś wyrobić

0

@Toffik Jeszcze Kimmich i Alemany TOP

0

Wasze top3 książek jakie przeczytaliście? Nadrabiam w tym roku sporo to może macie coś fajnego do polecenia

3

@Pedri16Future Te sprzedaże to masterclass zarządu, u nas zawsze ośmieszenia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To teraz już na pewno ruszymy po Bernardo i Kimmicha

3

@hurek12 Nie było idealnie ale jednak statystyki to tylko statystyki, często są największym kłamstwem. Skrzydłowego o takim profilu będzie nam brakować i to bardzo

3

@hurek12 Na początku tamtego sezonu ustawił nas idealnie w walce o tytul który wygralismy

4

W końcu Pogon wcisnęła, zaraz po starcie 2 połowy

0

@barczyk Roberto ogarnie

1

@Encore reluwa
w psg z pijakiem neymarem szybko się skończy, tu ma wszystko

1

@szkutnik91 To by idealnie do nas pasowało XDDD

2

@SuperPatsonFCB Dokładnie. Ile razy bez Dembele Busquets musiał rzucać piłki za linię obrony rywala bo jedyne co było to podawanie do najbliższego bez zaangażowania, ryzka, sensu i zaskoczenia. Do tego ruchu zero i dryblingu

0

@OnlyCules Po Messiego na wypożyczenie

0

No proszę Widzew zaskakuje i po dośrodkowaniu wychodzą na prowadzenie z paprykarzami

1

@Faro Pawła Brożka na plaży w Chałupach. Zacznij oglądać mecze a nie statystyki to dostrzeżesz różnice

0

@VegetaPolska Przecież i tak skończymy z dźwignią aby zarejestrować nowych, nawet jak dostaniemy 25 melonów za Dembele. Chociaż Bernardo i Kimmich pewnie dalej mokrym snem niektórych

2

Mimo wszystko szkoda byłoby stracić jedynego skrzydłowego w kadrze który nie boi się wziąć na siebie odpowiedzialności i jest w stanie minąć jednego zawodnika lub czterech jak ma swój dzień

0

@VegetaPolska Bernardo Silva XDDD

0

@sokot A czy nie było już wystawiania Balde na skrzydle i Alby na obronie jednoczenie? Wtedy wyglądał fatalnie

1

@PatrykBarca Mame nie teraz, ruszyła maszyna

0

@Salchent może dlatego że właśnie tyle czasu dostał

1

@Coutinho007 Pytanie jak by wyglądał w grze na 3 pomocników jako jedyny DP bo wczoraj za niego Franek odwalał kawał roboty i czesto był tym najniżej schodzącym pomocnikiem

0

@Faro Sezon na zadupiu hiszpańskich lig, a wjazd na presezon Barcelony gdzie cię chwali Xavi i Pedri, do tego załadowanie bramki i asysty w klasyku. No jest różnica ale takie z dupy akcje są najlepsze

0

Pierwszy raz o tym Ferminie usłyszałem jak wypowiadał się chyba Pedri że jest mega zaskoczony. No dał chłopak popis, może naprawdę być przydatny o ile to nie jednorazowy wyskok a la Puig w presesonie

Wiadomo coś czy Gavi cierpiał na jakieś drobne dolegliwości? Dziwne ze bez minit

0

Może jak przyjdzie Mekambe to wygrają xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?