BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ToWinaSedziego XDDDD zgnilem srogo
1
@Katalończyk 99 100 klauzuli podobno i to w całości dla klubu. To byłaby idealna sytuacja bo nawet jakby chciał odejść na ostro to myślę że minimum 60 by się udalo wynegocjować
2
@ArcziArtt Double double do grudnia i jeszcze z LM nas wyrzuci decydującą bramką. Znając nasze szczęście jest to bardzo prawdopodobne
0
@OskP Następny eunuch w dodatku połamany co chwile. Już lepiej zostać z tym co jest, może Abde zostanie naszym Pedro Pedrito
1
@martin43 Agent Dembele rozdawał karty w tym przypadku a my byliśmy na ich łasce. Trzeba tylko liczyć na to że nie zdążą się z tym dziś wyrobić
0
@Toffik Jeszcze Kimmich i Alemany TOP
0
Wasze top3 książek jakie przeczytaliście? Nadrabiam w tym roku sporo to może macie coś fajnego do polecenia
3
@Pedri16Future Te sprzedaże to masterclass zarządu, u nas zawsze ośmieszenia
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To teraz już na pewno ruszymy po Bernardo i Kimmicha
3
@hurek12 Nie było idealnie ale jednak statystyki to tylko statystyki, często są największym kłamstwem. Skrzydłowego o takim profilu będzie nam brakować i to bardzo
3
@hurek12 Na początku tamtego sezonu ustawił nas idealnie w walce o tytul który wygralismy
4
W końcu Pogon wcisnęła, zaraz po starcie 2 połowy
0
@barczyk Roberto ogarnie
1
@Encore reluwa
w psg z pijakiem neymarem szybko się skończy, tu ma wszystko
1
@szkutnik91 To by idealnie do nas pasowało XDDD
2
@SuperPatsonFCB Dokładnie. Ile razy bez Dembele Busquets musiał rzucać piłki za linię obrony rywala bo jedyne co było to podawanie do najbliższego bez zaangażowania, ryzka, sensu i zaskoczenia. Do tego ruchu zero i dryblingu
0
@OnlyCules Po Messiego na wypożyczenie
0
No proszę Widzew zaskakuje i po dośrodkowaniu wychodzą na prowadzenie z paprykarzami
1
@Faro Pawła Brożka na plaży w Chałupach. Zacznij oglądać mecze a nie statystyki to dostrzeżesz różnice
0
@VegetaPolska Przecież i tak skończymy z dźwignią aby zarejestrować nowych, nawet jak dostaniemy 25 melonów za Dembele. Chociaż Bernardo i Kimmich pewnie dalej mokrym snem niektórych
2
Mimo wszystko szkoda byłoby stracić jedynego skrzydłowego w kadrze który nie boi się wziąć na siebie odpowiedzialności i jest w stanie minąć jednego zawodnika lub czterech jak ma swój dzień
0
@VegetaPolska Bernardo Silva XDDD
0
@sokot A czy nie było już wystawiania Balde na skrzydle i Alby na obronie jednoczenie? Wtedy wyglądał fatalnie
1
@PatrykBarca Mame nie teraz, ruszyła maszyna
0
@Salchent może dlatego że właśnie tyle czasu dostał
1
@Coutinho007 Pytanie jak by wyglądał w grze na 3 pomocników jako jedyny DP bo wczoraj za niego Franek odwalał kawał roboty i czesto był tym najniżej schodzącym pomocnikiem
0
@Faro Sezon na zadupiu hiszpańskich lig, a wjazd na presezon Barcelony gdzie cię chwali Xavi i Pedri, do tego załadowanie bramki i asysty w klasyku. No jest różnica ale takie z dupy akcje są najlepsze
0
Pierwszy raz o tym Ferminie usłyszałem jak wypowiadał się chyba Pedri że jest mega zaskoczony. No dał chłopak popis, może naprawdę być przydatny o ile to nie jednorazowy wyskok a la Puig w presesonie
Wiadomo coś czy Gavi cierpiał na jakieś drobne dolegliwości? Dziwne ze bez minit
0
Może jak przyjdzie Mekambe to wygrają xD