BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@John_Doe A sądzisz że wyborca każdej innej opcji politycznej nie mógłby mieć w tej kwestii takiego samego zdania jak wspomniana przez ciebie dwójka? Przydzielanie ludzi do jakiejś politycznej grupy ze względu na jedną rzecz no po prostu wow
0
@John_Doe Wyciągnięcie wniosków na podstawie jednej kwestii powiem ci kapitalne xD
3
@kuz Może kilka lat temu dla większości byłoby marzeniem zainteresowanie ze strony Barcelony. Obecnie? Jest chyba dużo ciekawszych kierunków pod względem sportowym, które w dodatku dają ci gwarancję rejestracji xD
0
@KlonaZepan Oglądałem większość i nie przekonał mnie w żaden sposób
0
@KlonaZepan Za Gattuso nie był w stanie się przebić, jak już grał to katastrofa. Potem urazy. Ile tam się nagrał i co pokazał? Przypominam - w drużynie która do ostatnich chwil walczyła o utrzymanie, a część składu stanowili zawodnicy Mestallety i nawet oni wchodzili potem do składu
Może w jakiś sposób wystrzeli z formą i mnie pozytywnie zaskoczy, bo przebłyski miewał ale jeśli liczymy na zwycięski projekt sportowy to tacy zawodnicy powinni być od razu sprzedawani przy piewszej lepszej okazji
0
Wiadomo co z Abde? Jest jakiś klub wykazujący chęć kupna za przyzwoite siano czy narazie cisza całkowita?
0
@doc Gość miał problemy żeby wjechać na stałe do składu Valencii która się otarła o spadek. Naprawdę dajmy sobie spokój z takimi pomysłami, chyba że dalej chcemy zaprzepaszczać szanse na sukcesy przez indywidualne błędy
0
@koksik2700 Wie co dobre
2
@Worny A żeby tak Roberto zrobił wam wszystkim na złość i podniósł wszystkie puchary możliwe do zdobycia w sezonie
3
https://gm.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEzMTg1Nzc3MTYwMTohUTc_4LUYkEMpSJU%3D&source=SB
Co ludzie mają pomysły w głowie to szacun potężny
5
@Trencaxarxes https://pbs.twimg.com/media/ExuLFigWgAAa9Li.png
xD
4
@Sulimo Ja to bym wypił i nawet zjadł te muchę oscentacyjnie ją gryząc. Co to za faceci teraz chodzą po tym świecie
1
@karolszymek I tak to leci w tej Polsce
4
@Survier zapewne oglądał ich występy wielokrotnie więc zna ich wartość
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Compadre Kimmich przyjdzie spokojnie, Messi też na wypożyczenie
0
@Guess Dlatego pytam czy zostało to wprowadzone w serie a czy niższych ligach. Czego nie rozumiesz?
0
@Guess Włoskie drużyny w lidze a włoskie drużyny w LM. Będzie różnica w przepisach spalonego? Chodziło o niższy stopień na krajowym podwórku
1
@bartas97 Mateo Lahozzo
0
Gdzieś mi się przewinęła informacja ze podobno przepis o nowych spalonych zatwierdzony w Holandii Szwecji i Włoszech. Niższy stopień lig czy to jakiś fejk? Jeśli nie to co z taktyką i zachowaniem u obrońców w LM? Przecież to kolosalna różnica
0
@P33ck Jak obiboki się wylegują na plażach zamiast ciężko trenować w wakacje to co się dziwić, pewnie nawet będzie gorzej niż w poprzednim sezonie bo nie będzie Busiego
8
@Fenelon Gdy facetka w szkole cie opierd*ala a ziomek z ławki cię rozśmiesza
0
@BorzyKrzys motylkiem by sie pobawil jak cwaniak
0
@draxidox zwykly pozer, balowanie na l4
0
Może powtórzymy angielski?
4
O nie, znowu Cesc na dziewiątce..
0
@BordowyPtak właśnie naczelny konduktor la bamby mi przypomniał ten piękny klasyk bo Grzesiu przesiedział swe alibi w jednym z pociągowych kibli. Kurde tekstu się nie zapomina i chyba najlepszy story telling w polskim rapie od zawsze na zawsze xD
0
Marysia była lekko w szoku, dumna w pełni,
całkiem zdrowa, długoterminowa i niegłupia
1
@okiemtypera_lucaxx95 A to props. Dużo jeżdżę pkp na trasie wro-gdansk więc zawsze peciki w kiblu, poza większymi miastami gdzie można wyskoczyć na dworzec bo dłuższy przestój. Najlepszy miałem powrót z sylwestra (akurat Kołobrzeg)1.01 gdzie opóźnienie wyniosło 4h. Załoga warsu roznosiła wodę i batoniki w ramach przeprosin na totalnym rauszu. Po wejsciu do przedziału trzeba było wietrzyć xD Sam kiedyś myślałem o startowaniu na konduktora ale jednak nieciekawe siano podczas gdy na produkcji idzie wyciągnąć 6k bez jakiegoś tam przemęczania sie
0
@okiemtypera_lucaxx95 Zawsze do okna dmuchane. No ale co w sytuacji nakrycia kogoś przy włączonej czujce dymu? Konkretny mandat, zatrzymanie pociągu czy na luziku podejście i po prostu słowna reprymenda?