BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pt9 W sensie cbd? Nie działa, tylko smak kozaczek
0
Ależ to byłaby bramka ojojoj
2
@tristan87 On już ma dość, on ma też swój wiek. Z troski o swoje zdrowie powinien opuścić ten kraj i tę reprezentację bo po prostu szkoda dziadka żeby się przekręcił
7
@Bartas7VeB Tym razem mordo to on wali double double w dwa miesiące, rozjeżdża placków i wychodzi z opaską kapitana. Czas najwyższy. Xavi znów będzie się podniecał nowym Messim
1
No póki co paździerz mecz, ale ciężko było się spodziewać czegoś innego xD Legia narazie lepiej operuje piłką. Grają pewniej, spokojniej, agresywniej ale bez konkretów. Raków słabizna, poza jakimiś szarpnieciami Yeboaha które i tak nic nie przynoszą
0
Ciekawe czy Mielcarski tam polewa jakiś trunek Santosowi czy tak na trzeźwo siedzą
3
Pressing Legii, Raków zagubiony
0
@Bartula Ronaldo
0
@SenseiFCB a zakład że nie da rady skoczyć na głowke i wykonać obrotu w powietrzu?
0
@SenseiFCB Myślę że to ufo albo szpiegujący balon z innej planety, której mieszkańcy sprawdzają warunki do tego aby nas skolonizować
1
@Medium Wybitna i wspaniała, oczywiście musi być zimna. Wiadomo że kolorowej to max 300 bo potem jest nieprzyjemnie, ale w moim repertuarze własnie mięta wlatuje najczęściej w postaci dwóch seteczek na rozgonienie chmur lub rozgrzewkę przed chlaniem
3
@Medium Czyli że co? Czyli że teraz robiłem to niby nielegalnie?
0
@The Game 10 Może stało się tak jak stało dlatego że to 10tka a u nas nie było go gdzie wrzucić do składu? Kombinowanie z LS i SP wyszlo jak wyszlo do tego sam chłopak się złamał psychicznie
22
https://zapodaj.net/images/0649fdbbbdd0a.jpg
Cwiąki pod gradobiciem pytań
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Bartek_VEB Bo ci nic nie zrobią a chociaż w jakimś stopniu pozbywają się tego latającego i denerwującego dziadostwa. Pająki na propsie
17
@Pedri16Future Wchodzisz do sklepu po pety - aha sorry zapomniałem, godziny dla seniorów. Proszę stąd wypierd*lac xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
I te komentarze typu 'ciekawe czy walka będzie o pasy' XDDD
18
Coś totalnie niespodziewanego, aż jestem w szoku
1
@Kvothe07 Durres, jakieś 40min od Tirany. Generalnie klimacik fajny, miasto żyje do późna, na plaży często jakieś występy i mega dużo ludzi tanczy ale w albańskim klimacie. Po klubach nie łaziłem więc nie wiem jak to tam wygląda
0
https://zapodaj.net/images/1b512d9355a93.jpg
A później razem pójdą sprzedawać dragi tranzystorom
15
Tak się nachlalem ostatnio że stwierdziliśmy że bierzemy last minute do Albanii w 4 osoby. Mija 7 dzień i kurde co za syf i smród w mieście to masakra, do tego masa pustostanów i brak zagospodarowania różnego rodzaju fajnych terenów górskich. Naprawdę Polska pod tym względem wygląda na potężnie cywilizowany kraj. Ale ogólnie klimacik fajniutki, plaża, pogoda cudenko i ludzie mega pozytywni. Kobiety też urodziwe i rakija top także pozdro 600
https://zapodaj.net/plik-24GIkFMTCG
Podróż na to wzniesienie przez krzaki i po paru piwach porażka, a na górze zamiast przyjemnego klifu i ogarniętego miejsca też niestety krzaki xD
0
@Emhyr Bo nie dość że stary, drewniany to jeszcze pijak
0
@MesQueUnClub_87 I w 50 dniu oddadzą caly szrot za fryte(żeby tylko zejść z kontraktu) albo na wypożyczenie (50 procent pensji będziemy płacić) z którego nic nie będziemy mieć. Właśnie to jest nasza nieudolność w sprzedawaniu. Wystarczy spojrzeć na somsiada z Madrytu który takich placków by sprzedał za solidną kwotę.
Roque też niezły bambo z tą długością kontraktu. Ha tfu, ale jak nie wyjdzie to kto mu zabroni odejść i ciągnąć pensje?
1
@DaPidejpi Zagłębie Lubin gdzie jeździłem od 16 do 19 roku życia na prawie każdy mecz, potem przeprowadzka i teraz tak tylko zerknę raz na ruski rok na jakis mecz
0
A każda inna opcja niż Araujo i tak jest śmiechem więc niech karuzela się kręci
1
Najlepszy zawodnik z napadu, jedyny który chce wziąć na siebie ciężar gdy gra nie idzie i często przez to ponosi konsekwencje którymi jest mn.in krytyka. Dawaj bombelku
0
Ciekawe co będzie z tym Abde bo gość na teraz jest chyba najlepszą opcją na LS. Widać że raczej na poziom magiczny nie wskoczy ale poziom takiego Pedro Pedrito mógłby osiągnąć. Solidny, mocno pracujący dla zespołu i psujący stuprocentowe sytuacje xD. Do tego jako pierwszy od dawna wykorzystał okres wypożyczenia.
Fati na koniec sezonu też dawał sygnały że może odzyskać dawny blask. Dużo jest tych opcji na skrzydła ale żadna nie daje gwarancji, zobaczymy jak to Kszawi sobie poukłada. Na pewno włączanie Abde w transfer Romeu byłoby patologicznym zagraniem i marnowaniem potencjalnej kasy
0
@Kamilos84 gdzie oglądacie?