5

@Bartek_VEB ale ma potencjał

1

@jacobFCB Fajnie było, bez reklam, każdy mecz dostępny do oglądania. Żadnych technicznych problemów nigdy nie miałem także mi mega taka forma oglądania premier league pasowała, brakowało może tylko klimatu z c+

7

@PatrychoO Gen Z do utylizacji

1

@Comfortable_ Nowy Messi to i buciki adasia

0

@Ziemny Wpisz sobie ravgor na Twitterze, jest moment ładowania

1

@Colon Góry Wałbrzyskie, 20km od rodzinnej miejscowości, tam dużo za łepka się latało na rowerach. Niewymagające, takie lajtowe na jednodniowy wypadzik

0

@Kitek1640 Może Szczawno/Wałbrzych? Borowa i Chełmiec mają fajne punkty widokowe, masz mega rzut na okolicę z góry. Nic specjalnego ale zawsze coś xd I tam ogólnie w okolicy masz sporo małych górek także można zwiedzić jak np. wzgórze Gedymina

0

Wieczny talent. Zawsze czymś błyśnie ale konkretów całkowicie brak

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@FrankliN7 I to dobitnie pokazuje stan polskiej polityki XDD

0

Komentarz usunięty

0

@Rust_Cohle Nawet będę w ciężkim szoku po takim wyczynie

0

@Rust_Cohle I tak nie będą w top4

8

Nico z pozycją defensywnego pomocnika ma chyba tylko tyle wspólnego, że jego sylwetka tam pasuje. On tam de facto zagrał może 3x. Nico na pewno ma potencjał większy niz Romeu, ale Oriol gwarantuje więcej pod względem taktykczym w defensywie i o to się zapewne rozchodzi. Tak czy siak najrozsądniej byłoby po prostu nie oglądać ani jednego ani drugiego w koszulce Barcelony. Nico pogonić za kwotę największą możliwą do ugrania, a Oriolowi cóż trzeba życzyć powodzenia i trzymać kciuki za to aby nas wszystkich pozytywnie zaskoczył.
Ale czuję że będziemy tęsknić i płakać za sztangą na maksa, zwłaszcza jeśli chodzi o kreację, gdzie często jako jedyny był w stanie rzucić niekonwencjonalne, zaskakujące, prostopadłe podanie z głębi w przypadku impotencji w ofensywie

1

Arsenal najbardziej wartościowym klubem świata biorąc pod uwagę wyceny z transfermarkt. Barca na miejscu nr 7. Wrażenie na pewno robi 47 zawodników PSG xDD

https://zapodaj.net/images/c7f03a2d09414.jpg

1

@Pedri16Future Czyli ci z Bayernu rok temu mieli rację, za niedługo takie coś jak FC Barcelona nie będzie istnieć kurła

0

@Tomason Polecisz jakieś fajne strategiczne?

0

@Faro Jakoś się nawet nie chce. Wiadomo są dni że się posiedzi z 3h ale generalnie zaraz się nudzi. Nawet w fut23 jakoś motywacji nie było, może z 5x w tym sezonie fut champions się zagrało xD Wiedźmina 3 przechodziłem kilka miesięcy, teraz gta v przez miesiąc zrobiłem może 20 procent fabuły
Starość chyba, zdecydowanie lepiej poczytać albo rozkminiac jakieś ciekawostki

0

@JimMorrisonFCB Właśnie dlatego byłby to kapitalny transfer. Wymiana banana na ananasa

0

@JimMorrisonFCB Za Ferrana by wjechał na pełnej

0

@Tomo1989 Proszę zostawić już tego Marka w spokoju

0

@Krzywy95 My żebramy od Girony, martwimy się o rejestrację zawodników, a ty całkiem poważnie myślisz o kupnie Fabinho?

0

Torre do Girony na jakieś wypożyczenie czy definitywny transfer w ramach rozliczenia za Romeu?

0

@ranger3120 zycie na krawędzi

0

@Kitek1640 Pije wódę, wali wódę
Pali wódę, cieknie uchem
Leci kielon trzeci miesiąc
W portfelu zero, przytula beton

16

@dAvi_2 Zimne piwko na pusty żołądek z rana nie tylko schłodzi cię od środka, ale i rozgoni wszelkie chmury z głowy, dzięki czemu dzień już na starcie jest piękny

0

@Gwyn Faktycznie coś w tym może być, ale może być też tak że deszcz spadnie na pewno a % to właśnie obszar objęty xD

0

Na godzinę 13:00 prognozowane jest 90% opadu. To oznacza że jest 90 procent szans na opad czy że 90 procent powierzchni miasta będzie w zasięgu opadów? Są dwie teorie i która jest prawidłowa przy odczytywaniu?

3

Nie no beka z Rakowa. Decydujący karny, ich trybuna a oni nawet porządnie gwizdac nie potrafili na placka z Legii. Dziadówa na maksa z jednym Polakiem w składzie. Jedni i drudzy szrot

2

Tego z długimi włosami dajcie, co kopnął naszą panią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?