BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@okiemtypera_lucaxx95 Palisz pety w pociągowym kiblu? (Wiadomo że tak jak każdy) i czy może kiedyś miałeś przypadek że włączył się alarm z tego powodu?
I czy żal ci Grzesia który zlisił się na bilet i przesiedział swe alibi w jednym z kibli?
0
@HighestInTheRoom Jaki btw ulubiony kawałek Travisa? Wybor jest potężny ale dla mnie chyba nigdy nie będzie nic lepszego niz Drugs you should try it. Dla mnie ma to klimat niepowtarzalny i jakiś potężny sentyment mam
0
Jaki obecnie jest najlepszy smartfon na rynku tak do 2k? Bez żadnych konkretnych wymagań, po prostu do codziennego używania
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@HighestInTheRoom Pobić będzie ciężko ale na pewno się nie zawiedziemy
4
@tomek8756 Rasizm. Chłop celowo się na łyso goli a tu jeszcze wyzwiska od jakiegoś afro
0
@Kgorecki2500 Dodatkowa mobilizacja i rozmieszczenie jakichś jednostek w okolicach granicy na pewno nie zaszkodzi. Nie ma co panikować ale można umocnić granicę. Żaden atak i tak nie jest możliwy skoro nie potrafią sobie poradzić z Ukrainą xD
0
@Rl9k1nG 8 tys wyszkolonych świrów ze sprzętem vs nasze znajdowanie zagubionych rakiet w lesie przez babcie z psem
0
@szkutnik91 A kilka dni temu pisałem że zaakceptujemy ofertę 5mln+5 zmiennych za wygranie ZP. Jednak to byłby wygryw
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Zoker Ale teraz dałeś, całe dzieciństwo z ich płytami xD Szkoda tylko że wyszło jak wyszło no i ciekawe czy Szada w końcu skazali i posadzili
1
@BulaKG Najtańsze bilety były po 79zł. Załóżmy że na czysto od osoby dostanie 15zł. 15x60k daje 900k za występ, kozak
4
Sanah jako pierwsza Polka zrobila sold out na narodowym
3
@MarioVeB! A klepniemy 10mln z czego 5 w zmiennych za wygranie ZP
0
Ostatnia szansa na taki kontrakt panie Kessie. Proszę łaskawie zadbać o przyszłe pokolenia
1
@parpe Czyli wariant defensywny. Oj będzie brakowało tych prostopadłych z głębi :') Często Busi jako jedyny był w stanie nieszablonowo zagrać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Ukasz To prawda, ale chyba wszyscy wiemy że tak nie będzie xD
36
Odejście de Jonga to byłaby jakaś katastrofa biorąc pod uwagę stratę Busiego i brak zastępcy XD
6
@Kondziubarca Nie no trzeba być ignorantem żeby tak twierdzić. Parejo jest graczem naprawdę wysokiej klasy, ale u nas po prostu zniknie w tłumie. Umiejętności jednak nie można mu odbierać
0
@KibicBarcy84 A po co tu ten słaby dziad, zwłaszcza biorąc pod uwagę to że Roque podobno klepnięty
2
@Koperek01 Dom z papieru? Kiedyś top1 temat na la bambie, ahh piękne czasy
2
Spokojnie, przyjdzie Kimmich XDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@masq Łukaszenka jest na wykończeniu to obiecał Prigozynowi przejęcie po nim schedy jako szara eminencja, a ten się zgodził żeby ramię w ramię iść z ziomkiem Putinem przeciw Ukraińcom
9
@Encore Parter z Hiszpanem
3
@michal26 Dokładnie. Nikt nie powiedział że to nie jest jeszcze większy świr niż Putin. Może on chce iść na całość i wjechać z atomem
4
I to przerażone dziecko w tle. Dzieci i ich psychiki szkoda najbardziej
2
@barcanawieki Oj żyjemy w czasach naprawdę historycznych, aż budzi to strach. Pytanie czy zachód maczał w tym palce czy to kolejny rosyjski świr pragnący chwały i władzy.
Wyobraźmy sobie teraz że i Chiny wyczekując tyle czasu chciałby sobie coś skubnąć mając obok siebie trupa
0
Komentarz usunięty przez użytkownika