2

@okiemtypera_lucaxx95 Palisz pety w pociągowym kiblu? (Wiadomo że tak jak każdy) i czy może kiedyś miałeś przypadek że włączył się alarm z tego powodu?

I czy żal ci Grzesia który zlisił się na bilet i przesiedział swe alibi w jednym z kibli?

0

@HighestInTheRoom Jaki btw ulubiony kawałek Travisa? Wybor jest potężny ale dla mnie chyba nigdy nie będzie nic lepszego niz Drugs you should try it. Dla mnie ma to klimat niepowtarzalny i jakiś potężny sentyment mam

0

Jaki obecnie jest najlepszy smartfon na rynku tak do 2k? Bez żadnych konkretnych wymagań, po prostu do codziennego używania

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@HighestInTheRoom Pobić będzie ciężko ale na pewno się nie zawiedziemy

4

@tomek8756 Rasizm. Chłop celowo się na łyso goli a tu jeszcze wyzwiska od jakiegoś afro

0

@Kgorecki2500 Dodatkowa mobilizacja i rozmieszczenie jakichś jednostek w okolicach granicy na pewno nie zaszkodzi. Nie ma co panikować ale można umocnić granicę. Żaden atak i tak nie jest możliwy skoro nie potrafią sobie poradzić z Ukrainą xD

0

@Rl9k1nG 8 tys wyszkolonych świrów ze sprzętem vs nasze znajdowanie zagubionych rakiet w lesie przez babcie z psem

0

@szkutnik91 A kilka dni temu pisałem że zaakceptujemy ofertę 5mln+5 zmiennych za wygranie ZP. Jednak to byłby wygryw

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Zoker Ale teraz dałeś, całe dzieciństwo z ich płytami xD Szkoda tylko że wyszło jak wyszło no i ciekawe czy Szada w końcu skazali i posadzili

1

@BulaKG Najtańsze bilety były po 79zł. Załóżmy że na czysto od osoby dostanie 15zł. 15x60k daje 900k za występ, kozak

4

Sanah jako pierwsza Polka zrobila sold out na narodowym

3

@MarioVeB! A klepniemy 10mln z czego 5 w zmiennych za wygranie ZP

0

Ostatnia szansa na taki kontrakt panie Kessie. Proszę łaskawie zadbać o przyszłe pokolenia

1

@parpe Czyli wariant defensywny. Oj będzie brakowało tych prostopadłych z głębi :') Często Busi jako jedyny był w stanie nieszablonowo zagrać

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Ukasz To prawda, ale chyba wszyscy wiemy że tak nie będzie xD

36

Odejście de Jonga to byłaby jakaś katastrofa biorąc pod uwagę stratę Busiego i brak zastępcy XD

6

@Kondziubarca Nie no trzeba być ignorantem żeby tak twierdzić. Parejo jest graczem naprawdę wysokiej klasy, ale u nas po prostu zniknie w tłumie. Umiejętności jednak nie można mu odbierać

0

@KibicBarcy84 A po co tu ten słaby dziad, zwłaszcza biorąc pod uwagę to że Roque podobno klepnięty

2

@Koperek01 Dom z papieru? Kiedyś top1 temat na la bambie, ahh piękne czasy

2

Spokojnie, przyjdzie Kimmich XDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@masq Łukaszenka jest na wykończeniu to obiecał Prigozynowi przejęcie po nim schedy jako szara eminencja, a ten się zgodził żeby ramię w ramię iść z ziomkiem Putinem przeciw Ukraińcom

9

@Encore Parter z Hiszpanem

3

@michal26 Dokładnie. Nikt nie powiedział że to nie jest jeszcze większy świr niż Putin. Może on chce iść na całość i wjechać z atomem

4



I to przerażone dziecko w tle. Dzieci i ich psychiki szkoda najbardziej

2

@barcanawieki Oj żyjemy w czasach naprawdę historycznych, aż budzi to strach. Pytanie czy zachód maczał w tym palce czy to kolejny rosyjski świr pragnący chwały i władzy.
Wyobraźmy sobie teraz że i Chiny wyczekując tyle czasu chciałby sobie coś skubnąć mając obok siebie trupa

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?