0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ktoś na TT kto robi nocną relację z tego co się dzieje? Micek poszedł spać to może jakiś świr jeszcze został na warcie

1

@arasz1819 Zostań i opowiadaj. Zawsze to lepiej czytać la bambe niż słuchać Saszke i Valeriego na nocce w kołchozie xD

3

Też się nad tym zastanawiałem cały sezon i sam Kessie pewnie nawet nie wie co tu robi. Chwała mu za występy z Realem ale pożytek z niego żaden. Wychodzi na to że to pomocnik który nie potrafi rozgrywać pilki xD

0

@SuperPatsonFCB Skoro działa przeciw postanowieniu sądu no to łamie pewne zasady. Czy tak ma funkcjonować normalny świat?

2

@Kgorecki2500 Właśnie zapylam do kołchozu na robotę na nockę. Wcześniej wyszedłem żeby tego uniknąć i bach trafiłem idealnie xD

3

@jacob345 Mógłby dostać jakieś 200h odróbek w postaci grabienia liści przy ulicy. Może by się otrząsnął, a charakter gimbusa-hejtera by się nieco zmienił

2

@Xpert77 No nie mów że chlejac wóde na domówce siedzisz na kanapie i rozkminiasz dudnienie z głośnika. Przecież to muzyka rozrywkowa która generalnie ma się fajnie nieść i wpadać w ucho, a takie na pewno były przynajmniej te początkowe kawalki leosi dzięki którym się wybila xD

1

@Medium proszę się odczepić od bogini, która w dodatku wypromowała nam piękną bambi

14

@tristan87 Nie dziwię się. Pieprzenie Stanowskiego powinno być zakazane ustawowo, nieważne w jakiej sprawie

5

@Mow_mi_Douglas Najlepsze że chłop dopiero zaczął coś grać w końcówce sezonu xD

0

Torre wtedy chyba z miejsca na wypożyczenie. Szczerze to nigdy wcześniej o nim nie słyszałem, jednak jeśli zachwyty są prawdziwe to możemy kupić diament.
Jeden Arda już był i nie zrobił u nas kariery, oby drugi poszedł inną drogą

7

Wyglądają pieknie

8

Dokładnie 26 lat temu, 23 czerwca 1997 roku miał emisję pierwszy odcinek Złotopolskich pt. Syn Marnotrawny, w którym to czarna owca rodziny Kacper Górniak wraca w rodzinne strony, Waldek modli się o "Randkę w ciemno", a Wiesiek zazdrości kuzynowi Markowi, który był "wiejskim ćwokiem", a został senatorem

Reszta to już tylko pieprzona legenda

1

@Memtzen07 Żart był zawarty w pierwszej części pytania więc nie ma się co dziwić że odpowiedź była również w klimacie luźnego dowcipu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Rust_Cohle The streets will never forget

0

Tymczasem Tonali ma byc o krok od Newcastle. Czyżby jednak farmazon Geparda z Bruno był prawdziwy

0

@Ronin47 Ostatni sezon to grał praktycznie jako podsieszony napastnik więc no nie wiem. Może Kszawi ogarnie

5

@Kgorecki2500 Ale żeby takie fajne książki napisać na podstawie gry, szacun. Sto lat

1

Żar zayebal aż mi w asflat wchodzą buty osiedlowe knury na placyku o tej porze wietrzą brzuchy

Ahhh radio gruz co to miało za vibe. Jeszcze może narkopop trzymał poziom potem już tylko gorzej

9

@ChampionLW To czemu on do tej szkoły chodzi? Nauka jest dla ludzi czy dla zwierząt

0

@Herato A ile zaplacisz


Wszystko z linku po = usuwasz, łącznie z =

0

Tylko Polska Partia Przyjaciół Piwa
Przydałaby się jakas reaktywacja, w końcu ktoś normalny by się znalazł w sejmie

1

A Czesiu Michniewicz siedzi gdzieś uśmiechnięty w Arabii paląc szisze i smakując Remy Martin. Na kolenie czułe slówka szepta mu do ucha gorąca 18stka. Czilera utopia

2

Dobra. To teraz tylko powyrywać krzesełka i rozbić szybę w sklepie babci Jadzi w Kiszyniowie. Obowiązek narodowy musi być spełniony

0

Może w końcu byśmy się przyzwyczaili że Szczęsny jest dobry XDXDXD

1

Ale co pozegnali Błaszczykowskiego to ich

3

Najbardziej szkoda Santosa bo facet jednak ma już swój wiek. Jeszcze chwila i chłop będzie musiał kończyć karierę ze względu na problemy zdrowotne

Jeszcze gol hahaha xDD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?