BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ktoś na TT kto robi nocną relację z tego co się dzieje? Micek poszedł spać to może jakiś świr jeszcze został na warcie
1
@arasz1819 Zostań i opowiadaj. Zawsze to lepiej czytać la bambe niż słuchać Saszke i Valeriego na nocce w kołchozie xD
3
Też się nad tym zastanawiałem cały sezon i sam Kessie pewnie nawet nie wie co tu robi. Chwała mu za występy z Realem ale pożytek z niego żaden. Wychodzi na to że to pomocnik który nie potrafi rozgrywać pilki xD
0
@SuperPatsonFCB Skoro działa przeciw postanowieniu sądu no to łamie pewne zasady. Czy tak ma funkcjonować normalny świat?
2
@Kgorecki2500 Właśnie zapylam do kołchozu na robotę na nockę. Wcześniej wyszedłem żeby tego uniknąć i bach trafiłem idealnie xD
3
@jacob345 Mógłby dostać jakieś 200h odróbek w postaci grabienia liści przy ulicy. Może by się otrząsnął, a charakter gimbusa-hejtera by się nieco zmienił
2
@Xpert77 No nie mów że chlejac wóde na domówce siedzisz na kanapie i rozkminiasz dudnienie z głośnika. Przecież to muzyka rozrywkowa która generalnie ma się fajnie nieść i wpadać w ucho, a takie na pewno były przynajmniej te początkowe kawalki leosi dzięki którym się wybila xD
1
@Medium proszę się odczepić od bogini, która w dodatku wypromowała nam piękną bambi
14
@tristan87 Nie dziwię się. Pieprzenie Stanowskiego powinno być zakazane ustawowo, nieważne w jakiej sprawie
5
@Mow_mi_Douglas Najlepsze że chłop dopiero zaczął coś grać w końcówce sezonu xD
0
Torre wtedy chyba z miejsca na wypożyczenie. Szczerze to nigdy wcześniej o nim nie słyszałem, jednak jeśli zachwyty są prawdziwe to możemy kupić diament.
Jeden Arda już był i nie zrobił u nas kariery, oby drugi poszedł inną drogą
7
Wyglądają pieknie
8
Dokładnie 26 lat temu, 23 czerwca 1997 roku miał emisję pierwszy odcinek Złotopolskich pt. Syn Marnotrawny, w którym to czarna owca rodziny Kacper Górniak wraca w rodzinne strony, Waldek modli się o "Randkę w ciemno", a Wiesiek zazdrości kuzynowi Markowi, który był "wiejskim ćwokiem", a został senatorem
Reszta to już tylko pieprzona legenda
1
@Memtzen07 Żart był zawarty w pierwszej części pytania więc nie ma się co dziwić że odpowiedź była również w klimacie luźnego dowcipu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Rust_Cohle The streets will never forget
0
Tymczasem Tonali ma byc o krok od Newcastle. Czyżby jednak farmazon Geparda z Bruno był prawdziwy
0
@Ronin47 Ostatni sezon to grał praktycznie jako podsieszony napastnik więc no nie wiem. Może Kszawi ogarnie
5
@Kgorecki2500 Ale żeby takie fajne książki napisać na podstawie gry, szacun. Sto lat
1
Żar zayebal aż mi w asflat wchodzą buty osiedlowe knury na placyku o tej porze wietrzą brzuchy
Ahhh radio gruz co to miało za vibe. Jeszcze może narkopop trzymał poziom potem już tylko gorzej
9
@ChampionLW To czemu on do tej szkoły chodzi? Nauka jest dla ludzi czy dla zwierząt
0
@Herato A ile zaplacisz
Wszystko z linku po = usuwasz, łącznie z =
0
Tylko Polska Partia Przyjaciół Piwa
Przydałaby się jakas reaktywacja, w końcu ktoś normalny by się znalazł w sejmie
1
A Czesiu Michniewicz siedzi gdzieś uśmiechnięty w Arabii paląc szisze i smakując Remy Martin. Na kolenie czułe slówka szepta mu do ucha gorąca 18stka. Czilera utopia
2
Dobra. To teraz tylko powyrywać krzesełka i rozbić szybę w sklepie babci Jadzi w Kiszyniowie. Obowiązek narodowy musi być spełniony
0
Może w końcu byśmy się przyzwyczaili że Szczęsny jest dobry XDXDXD
1
Ale co pozegnali Błaszczykowskiego to ich
3
Najbardziej szkoda Santosa bo facet jednak ma już swój wiek. Jeszcze chwila i chłop będzie musiał kończyć karierę ze względu na problemy zdrowotne
Jeszcze gol hahaha xDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika