BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Untouchable Ciekawe czy jest tu dinozaur który oglądał Cruyffa którego nawet nazwiska poprawnie nie zapisales
3
Kłopoty kłopoty Najmana
0
ale pograli chłopaki ładnie
i ten agresywny doskok i przechwyt kiwiora mmm
0
Piękne zgranie Lewego i wielki altruizm
0
@Kengo nivea men fresh kick w sztyfcie spk
inne zwłaszcza te mocno perfumowane często się zdarzało że podrażnienie na skórze wywolywaly
0
Były jakieś zamachy pijanych polskich kibiców na restauracje w Kiszyniowie czy spokój?
2
@jeyx77x Właśnie takich beznadziejnych sponsorów sobie ogarniamy no nieźle
0
Habibi come to dubai
7
https://zapodaj.net/images/cb16a99a7a826.jpg
Było już? Według Atletico Polska poszerzyła się o Królewiec, do tego m.in Czechoslowacja na mapie xD
3
@kubix05 Kryzysowa narzeczona. Nie ma opcji żeby nie wjechało jak już człowiek się dobrze dziabnie
1
@IronSanHybrid Chlebek maczany w sosiku pieczeniowym też jest ok
0
@Shiver od dzisiaj wolę zakręconą Ole
ola ma fajny ponętny biust
2
@lucas/catalan no właśnie zamiast wody i innych słodkich soków wchodzi pięknie np. taki lech active
Jednocześnie przepraszam wszystkich samców alfa rzygajacych po cwiartce kolorowki których godność została naruszona
3
Kurde ale piwka 0% są kapitalne na takie upały i to bez znaczenia czy zwykle czy jakieś smakowe. No schłodzone w te cieplejsze dni wlatują jak złoto
1
@DonCarletto No tak, tego jest mnóstwo. Najbardziej powalone są te fizyczne
5
@tomek8756 Wczoraj albo przedwczoraj tramwaj miał kolizję z kosiarką xD
3
@DonCarletto Oksymoron to by był gdybyś napisał niski wielkolud, to jest akurat paradoks
1
Czy byt wszechmogący mógłby stworzyć kamień tak ciężki, że nawet on sam nie mógłby go podnieść?
0
@okiemtypera_lucaxx95 Przed meczykiem fajny był kursik w meczu ukrainy
obie strzela - nie 1.7
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Colon Polska Partia Przyjaciół Piwa
4
Jakby pozwolili w kościele piwo pic to by więcej osób przychodziło
0
Ale fart mają Hiszpanie
0
Szkoda że nie na Luuka bo już mógłby wjeżdżać wariant z wrzutkami na kłodę. Co prawda jest Weghorst więc może jeszcze wszystko przed nami
0
No ale co Koeman ma zrobić jak samych placków dostał
0
@Kazragore to niezle masz podejście współczuję
1
Czy rodzina z niebieską kartą może liczyć na bon turystyczny 2023
6
@Cule1234 Kolega z Maroko dla Ronaldo
0
@Emhyr Z tym Balde poczekajmy w ogole do wyleczenia urazu. Presezon już na z bani
5
@pioz123 Zubimendi Roque