0

@Untouchable Ciekawe czy jest tu dinozaur który oglądał Cruyffa którego nawet nazwiska poprawnie nie zapisales

3

Kłopoty kłopoty Najmana

0

ale pograli chłopaki ładnie
i ten agresywny doskok i przechwyt kiwiora mmm

0

Piękne zgranie Lewego i wielki altruizm

0

@Kengo nivea men fresh kick w sztyfcie spk
inne zwłaszcza te mocno perfumowane często się zdarzało że podrażnienie na skórze wywolywaly

0

Były jakieś zamachy pijanych polskich kibiców na restauracje w Kiszyniowie czy spokój?

2

@jeyx77x Właśnie takich beznadziejnych sponsorów sobie ogarniamy no nieźle

0

Habibi come to dubai

7

https://zapodaj.net/images/cb16a99a7a826.jpg

Było już? Według Atletico Polska poszerzyła się o Królewiec, do tego m.in Czechoslowacja na mapie xD

3

@kubix05 Kryzysowa narzeczona. Nie ma opcji żeby nie wjechało jak już człowiek się dobrze dziabnie

1

@IronSanHybrid Chlebek maczany w sosiku pieczeniowym też jest ok

0

@Shiver od dzisiaj wolę zakręconą Ole
ola ma fajny ponętny biust

2

@lucas/catalan no właśnie zamiast wody i innych słodkich soków wchodzi pięknie np. taki lech active
Jednocześnie przepraszam wszystkich samców alfa rzygajacych po cwiartce kolorowki których godność została naruszona

3

Kurde ale piwka 0% są kapitalne na takie upały i to bez znaczenia czy zwykle czy jakieś smakowe. No schłodzone w te cieplejsze dni wlatują jak złoto

1

@DonCarletto No tak, tego jest mnóstwo. Najbardziej powalone są te fizyczne

5

@tomek8756 Wczoraj albo przedwczoraj tramwaj miał kolizję z kosiarką xD

3

@DonCarletto Oksymoron to by był gdybyś napisał niski wielkolud, to jest akurat paradoks

1

Czy byt wszechmogący mógłby stworzyć kamień tak ciężki, że nawet on sam nie mógłby go podnieść?

0

@okiemtypera_lucaxx95 Przed meczykiem fajny był kursik w meczu ukrainy
obie strzela - nie 1.7

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Colon Polska Partia Przyjaciół Piwa

4

Jakby pozwolili w kościele piwo pic to by więcej osób przychodziło

0

Ale fart mają Hiszpanie

0

Szkoda że nie na Luuka bo już mógłby wjeżdżać wariant z wrzutkami na kłodę. Co prawda jest Weghorst więc może jeszcze wszystko przed nami

0

No ale co Koeman ma zrobić jak samych placków dostał

0

@Kazragore to niezle masz podejście współczuję

1

Czy rodzina z niebieską kartą może liczyć na bon turystyczny 2023

6

@Cule1234 Kolega z Maroko dla Ronaldo

0

@Emhyr Z tym Balde poczekajmy w ogole do wyleczenia urazu. Presezon już na z bani

5

@pioz123 Zubimendi Roque

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?