0

@Emhyr Z tym Balde poczekajmy w ogole do wyleczenia urazu. Presezon już na z bani

5

@pioz123 Zubimendi Roque

0

@HighestInTheRoom I myślisz że mamy szanse czy nie

0

I co myślicie że Felipe Santos dziś pokaże swój kunszt i uciągniemy remisik? Ciekawe jeszcze jakim skladem Niemcy wyskoczą

A jak wygramy z Niemcami wrogami narodu to od razu błogosławieństwo dla Portugalczyka XD

0

@LS To najpierw puść blika

0

@Comentateiro I gdzie to równouprawnienie? Za oglądanie naganiacza bydlaka nikt nie chce płacić

39

@barcanawieki Ten świat może uratować już tylko naciśnięcie przycisku RESET

2

Tottenham gra na czas. Wie że Barca go odda za darmo xD

0

@Emhyr Można dwa złote rzucić na farta

0

@Bobo25 Czy krecidlo 10 lat temu nie był redaktorem na tej stronie? Coś mi tak świta właśnie

7

@Kuba_1 A może właśnie lepiej zejść ze sceny w odpowiednim momencie niż się męczyć i na siłę szukać motywacji. Chłop rozwalił grę na każdy możliwy sposób

2

1

@tomek8756 Szybciej ciemno to chodząc po ulicach nie widzisz tych smutnych, zmęczonych polskich pysków tak wyraznie, do tego żadnego latającego dziadostwa które cię gryzie i alergia odpuszcza. Duchota, suchota i porażające słońce nie jest nic warte

1

@Medium piękne czasy :')

2

@Medium poczekaj na hewre i mobbyn

1

A co tam u ex-Realowcow? Jakas seria artykułów by się przydała

1

@adambądkowski93 A weź sobie pomysl tak do piwka buszka złapać albo jak cię w pracy oszołomy zdenerwują

0

@HighestInTheRoom Argentyna bez wyjścia z grupy

1

@sintesox Manita z Realem
remontada z PSG
remontada 4:0 z milanem

2

https://zapodaj.net/images/02fd13e1e7816.jpg
Najlepiej takie mocno pieprzne z chlebkiem. Potem wóda i pod chmurką zabawa do rana

0

@Ukasz Przecież Pirlo jest trenerem xD

0

A może by tak Pjanica spróbować

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Michael24 Dobre proszki, tablety, klubik gdzie dudni housik i uwierz mi można być na jeszcze lepszej

3

@Mazi W tym kraju nigdy nie będzie normalnie xD

2

@Encore Bayern odpali ofertę

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@talizmo Jesli gdzies przejdzie to tylko i wyłącznie do PSG

1

Co myślicie o tym kryzysie (wyolbrzymianym?) w Wielkiej Brytanii? Podobno problemy gospodarcze bardzo maskuje kondycja samego Londynu, a już poza stolicą sytuacja robi się coraz bardziej nieciekawa. Brak wykwalifikowanych pracowników, gorszej jakości produkty i nawet porównywanie przyszłości Birmingham - Manchester - Liverpool do pasa rdzy w USA. Do tego dochodzą problemy z monarchią. Barbados niedawno stał się republiką rezygnując z akceptacji monarchy jako swojego władcy, do tego po śmierci Elki coraz głośniej mówią o tym inne państwa chcące zmiany ustroju(Jamajka, a nawet Australia co by było dość symboliczne). Podobno po brexicie nawet Irlandia Pln coraz korzystniej patrzy na zjednoczenie. 10 procent inflacji i panika, u nas 15 procent i spoko życie trwa.
Ktoś z was może mieszka na wyspach i jest w stanie powiedzieć czy rzeczywiście sytuacja się pogarsza czy po prostu informacje w internecie są napompowane na maksa?

0

@GeneralXavi A masz może porównanie ile oba kluby zarobiły na transferach z klubu? City wydaje się że sprzedać też potrafi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?