BulaKG
Patron FCBarca.com 2025
Dołączył/a: styczeń 2012
Wrocław
12 obserwujących
26 obserwowanych
Patron FCBarca.com 2025
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Emhyr Z tym Balde poczekajmy w ogole do wyleczenia urazu. Presezon już na z bani
5
@pioz123 Zubimendi Roque
0
@HighestInTheRoom I myślisz że mamy szanse czy nie
0
I co myślicie że Felipe Santos dziś pokaże swój kunszt i uciągniemy remisik? Ciekawe jeszcze jakim skladem Niemcy wyskoczą
A jak wygramy z Niemcami wrogami narodu to od razu błogosławieństwo dla Portugalczyka XD
0
@LS To najpierw puść blika
0
@Comentateiro I gdzie to równouprawnienie? Za oglądanie naganiacza bydlaka nikt nie chce płacić
39
@barcanawieki Ten świat może uratować już tylko naciśnięcie przycisku RESET
2
Tottenham gra na czas. Wie że Barca go odda za darmo xD
0
@Emhyr Można dwa złote rzucić na farta
0
@Bobo25 Czy krecidlo 10 lat temu nie był redaktorem na tej stronie? Coś mi tak świta właśnie
7
@Kuba_1 A może właśnie lepiej zejść ze sceny w odpowiednim momencie niż się męczyć i na siłę szukać motywacji. Chłop rozwalił grę na każdy możliwy sposób
2
@ChampionLW https://www.miejski.pl/slowo-Koniowa%C5%82
Ta wkręta jest najgorsza
1
@tomek8756 Szybciej ciemno to chodząc po ulicach nie widzisz tych smutnych, zmęczonych polskich pysków tak wyraznie, do tego żadnego latającego dziadostwa które cię gryzie i alergia odpuszcza. Duchota, suchota i porażające słońce nie jest nic warte
1
@Medium piękne czasy :')
2
@Medium poczekaj na hewre i mobbyn
1
A co tam u ex-Realowcow? Jakas seria artykułów by się przydała
1
@adambądkowski93 A weź sobie pomysl tak do piwka buszka złapać albo jak cię w pracy oszołomy zdenerwują
0
@HighestInTheRoom Argentyna bez wyjścia z grupy
1
@sintesox Manita z Realem
remontada z PSG
remontada 4:0 z milanem
2
https://zapodaj.net/images/02fd13e1e7816.jpg
Najlepiej takie mocno pieprzne z chlebkiem. Potem wóda i pod chmurką zabawa do rana
0
@Ukasz Przecież Pirlo jest trenerem xD
0
A może by tak Pjanica spróbować
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Michael24 Dobre proszki, tablety, klubik gdzie dudni housik i uwierz mi można być na jeszcze lepszej
3
@Mazi W tym kraju nigdy nie będzie normalnie xD
2
@Encore Bayern odpali ofertę
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@talizmo Jesli gdzies przejdzie to tylko i wyłącznie do PSG
1
Co myślicie o tym kryzysie (wyolbrzymianym?) w Wielkiej Brytanii? Podobno problemy gospodarcze bardzo maskuje kondycja samego Londynu, a już poza stolicą sytuacja robi się coraz bardziej nieciekawa. Brak wykwalifikowanych pracowników, gorszej jakości produkty i nawet porównywanie przyszłości Birmingham - Manchester - Liverpool do pasa rdzy w USA. Do tego dochodzą problemy z monarchią. Barbados niedawno stał się republiką rezygnując z akceptacji monarchy jako swojego władcy, do tego po śmierci Elki coraz głośniej mówią o tym inne państwa chcące zmiany ustroju(Jamajka, a nawet Australia co by było dość symboliczne). Podobno po brexicie nawet Irlandia Pln coraz korzystniej patrzy na zjednoczenie. 10 procent inflacji i panika, u nas 15 procent i spoko życie trwa.
Ktoś z was może mieszka na wyspach i jest w stanie powiedzieć czy rzeczywiście sytuacja się pogarsza czy po prostu informacje w internecie są napompowane na maksa?
0
@GeneralXavi A masz może porównanie ile oba kluby zarobiły na transferach z klubu? City wydaje się że sprzedać też potrafi