2

To sa jakies jaja....

0

@addept Ja juz przyzwyczajony do tego ze robia remontady xd

0

Ale bledy w Realu. Brawo! Jedziemy !

0

Ale Yamalek dal pileczke. CUDO !

3

Był sam na sam. Czerwień jak nic

0

ALE JAJA HAHAHAHAHAHA. Tak jest !

0

Lamineeeeeeee Yamaaaaaaaal. ! Tak jest !

0

Eric co forma. Bedzie remontada cos czuje

1

Ja powiem krótko : Zabrakło szczęścia. Taka Barce chcemy oglądać ! Mamy szanse jeszcze La lige zdobyc !

0

Szkoda Barcy ale brawa dla obu drużyn za jaja. Szkoda.... Eh

0

Bardzo bardzo ciężko będzie to odrobić,ale wierzymy Panowie ! Barca nie takie comebacki robiła

0

kto komentuje mecz? Swiecicki?

4

Ja juz w robocie na żądanie wzialem wolne,wiec mozna ogladac xd
A tak serio,to szkoda ze nie ma Kounde i Balde. Ciekawy jestem jak te boki nasze w obronie będą wyglądać

1

Jedziemy z nimi ! VeB ! PO FINAL !

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@barcu$ No 201415

4

Stres jest mega. Panowie to jest ten czas ! Od 2014 roku czekamy na ten tytul. Nie po to tak daleko zaszlismy aby teraz odpasc. Jutro bierzemy to ! VeB !

0

Nasz Kounde zjada Trenda

1

Fermiiiiin. W koncu

0

Raphinha zawsze musi zaczynac remontady? Ale dobrze podoba mi sie to :D

13

Dani Rodriquez ! Tego sie nie spodziewalem

1

Panowie sklad jest juz. Fati,Torres i Lopez na ataku

0

@MirusAmisz Tak,razem z toba

1

Na skrzydelko poprosimy jakis diament wyciagnac tak jak Yamala ;p

1

Trzeba pomału patrzeć za tym Alvarezem bo cos czuje ze dużo klubów będzie go chciało

22

To by byla historia jakby przez Ter Stegena przepier... mistrzostwo xD

0

Ale już widziałem puskasa dla Raphinhi za ten strzał w doliczonym czasie. Piękny mecz i Panowie jest to jeszcze do zrobienia ! Tylko ciekawe co z Kounde... Oby wykurował się.

2

No to czas ruszyć po ligę mistrzów ! VeB !

5

Niech odpusci 1 mecz. Damy rade

1

Nie no jakby jeszcze ten Mlodzieniec gral z nasza Barca to juz wgl bylaby historia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?