Ja juz w robocie na żądanie wzialem wolne,wiec mozna ogladac xd A tak serio,to szkoda ze nie ma Kounde i Balde. Ciekawy jestem jak te boki nasze w obronie będą wyglądać
Stres jest mega. Panowie to jest ten czas ! Od 2014 roku czekamy na ten tytul. Nie po to tak daleko zaszlismy aby teraz odpasc. Jutro bierzemy to ! VeB !
Ale już widziałem puskasa dla Raphinhi za ten strzał w doliczonym czasie. Piękny mecz i Panowie jest to jeszcze do zrobienia ! Tylko ciekawe co z Kounde... Oby wykurował się.
2
To sa jakies jaja....
0
@addept Ja juz przyzwyczajony do tego ze robia remontady xd
0
Ale bledy w Realu. Brawo! Jedziemy !
0
Ale Yamalek dal pileczke. CUDO !
3
Był sam na sam. Czerwień jak nic
0
ALE JAJA HAHAHAHAHAHA. Tak jest !
0
Lamineeeeeeee Yamaaaaaaaal. ! Tak jest !
0
Eric co forma. Bedzie remontada cos czuje
1
Ja powiem krótko : Zabrakło szczęścia. Taka Barce chcemy oglądać ! Mamy szanse jeszcze La lige zdobyc !
0
Szkoda Barcy ale brawa dla obu drużyn za jaja. Szkoda.... Eh
0
Bardzo bardzo ciężko będzie to odrobić,ale wierzymy Panowie ! Barca nie takie comebacki robiła
0
kto komentuje mecz? Swiecicki?
4
Ja juz w robocie na żądanie wzialem wolne,wiec mozna ogladac xd
A tak serio,to szkoda ze nie ma Kounde i Balde. Ciekawy jestem jak te boki nasze w obronie będą wyglądać
1
Jedziemy z nimi ! VeB ! PO FINAL !
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@barcu$ No 201415
4
Stres jest mega. Panowie to jest ten czas ! Od 2014 roku czekamy na ten tytul. Nie po to tak daleko zaszlismy aby teraz odpasc. Jutro bierzemy to ! VeB !
0
Nasz Kounde zjada Trenda
1
Fermiiiiin. W koncu
0
Raphinha zawsze musi zaczynac remontady? Ale dobrze podoba mi sie to :D
13
Dani Rodriquez ! Tego sie nie spodziewalem
1
Panowie sklad jest juz. Fati,Torres i Lopez na ataku
0
@MirusAmisz Tak,razem z toba
1
Na skrzydelko poprosimy jakis diament wyciagnac tak jak Yamala ;p
1
Trzeba pomału patrzeć za tym Alvarezem bo cos czuje ze dużo klubów będzie go chciało
22
To by byla historia jakby przez Ter Stegena przepier... mistrzostwo xD
0
Ale już widziałem puskasa dla Raphinhi za ten strzał w doliczonym czasie. Piękny mecz i Panowie jest to jeszcze do zrobienia ! Tylko ciekawe co z Kounde... Oby wykurował się.
2
No to czas ruszyć po ligę mistrzów ! VeB !
5
Niech odpusci 1 mecz. Damy rade
1
Nie no jakby jeszcze ten Mlodzieniec gral z nasza Barca to juz wgl bylaby historia