2

No to czas ruszyć po ligę mistrzów ! VeB !

5

Niech odpusci 1 mecz. Damy rade

1

Nie no jakby jeszcze ten Mlodzieniec gral z nasza Barca to juz wgl bylaby historia

1

W konu czlowiek moze sie cieszyc z osiagniec a nie przepierdzielania meczy :) Brawo Flick,brawo druzyna!

0

Brawo brawo jeszcze raz brawo ! Jestem tak dumny z tego zespolu. Teraz Liga mistrzow Panowie do zdobycia. Trofeum na ktore dlugo czekalismy.

3

Ale Kounde zajumal. Brawo brawo ! Jedziemy z nimi !

1

Nie bedzie cos czuje

1

rekiiiiiiiiin !

0

ja pierdziele....

0

No niech sie lepiej obudza bo moga stracic..

2

Ale Inigo to jest szefu na obronie. Nigdy bym sie nie spodziewal ze bedzie w podstawowym. Ladnie go Flick odbudowal

2

Trzeba szybko strzelic brameczke na 2:0. Bo znajac ich jakiegos farfocla strzela. Piekny gol Pedriego. Oby jeszcze lepiej zagrali w 2 polowie

0

@Kibicodlat5 Niespodzianke bedziesz mial po meczu jak bedziesz widzial 5:0 dla Barcy

3

Ja tam ufam Martinowi. Jedziemy z nimi Panowie! VeB!

1

Fort na lewej stronie ? Malo przekonuje. Mam nadzieje ze jesli tak sie stanie to Fort przymknie mi buzie. Kto z was ma stresik przed finalem? :D

0

Ferran na spokojnie cos trafi. Mam mieszane uczucia co do meczu,ale patrzac jakich mamy wspanialych zawodnikow to wnioskuje ze na spokojnie wygramy to

0

No to tak : Tah,Araujo,Kounde,Garcia,Christiensen,Martinez i Cubarsi. Ja bym zostawil Garcie bo obiecujaco wyglada a wywalilbym Christiensena. Srodek ladnie mamy zaklepany. POriorytet to lewe skrzydlo i boczny obronca. Ze szkolki kogos wziac albo dac szanse Vale

1

Jak Ter Stegen będzie stal to przegrana od razu XD Nie no Flick od razu nie wrzuci Ter Stegena po kontuzji. Wojtuś rob robote i wygrywamy to

0

@Kasy Duzo osob co slysze typuje na Real. Cos czuje ze to juz nie bedzie taka prosta droga.

6

Duzo osob typuje ze Real wygra z Barca jutro. Troche stresik jest

1

Pedriego lapaly kontuzje, przychodzi Flick i robi z niego najlepszego pomocnika na świecie. Obaj sa niesamowici. Potrójna korona jest nasza a Pedriemu życzę złotej piłki

4

On ma dopiero 22 lata. Niesamowity jest

0

Namieszal w skladzie ladnie Flick. Ale dobrze odpoczywac ! VeB !

0

idziemy po la lige ! Veb !

6

Torre niech w 1 składzie bedzie,Fort i Christiensena wpuścić i bede zadowolony :D

1

@NoswaR Robert nie jest pępkiem świata. Już nie raz pokazywaliśmy ze bez niego potrafimy grac

1

Ferran da rade,spokojnie/Zdrowia Lewy !

4

Jeszcze Atletico dostalo wlasnie brame w ostatnich minutach. Pieknie

0

@comtedurgell Mowie ogolem jakby tak bylo

3

Teraz sobie wyobrazcie w finale LM do przerwy dostawac 3 i 4:3 wygrac xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?