4

Nie no Gavi kot :)

1

Chyba nie muszę mówić że MVP meczu został Szczęsny ? Nie no a tak serio zdecydowanie Ferminek. Piękny mecz i cieszy oczka że drużyna tak pięknie gra. VeB !

15

On ma dopiero 18 lat a czysci jak 30 latek. KOT

2

@Czarny_ck Przestań się wygłupiać z tym Fatim

1

Jak dla mnie super decyzja. Fatiego i De Jonga się pozbyć i będzie elegancko

0

w 1/8 dawac Real xd

0

Śmieszy mnie to ze dużo osób wytyka mu dwa błędy jakie popełnił. A czemu nie napiszecie ze uratował nas dwa razy 2 drugiej połowie?

13

Szczerze to po kontuzjach Pedriego nie spodziewalem sie ze wroci w tak znakomitym stylu. Bardzo mnie cieszy to

0

@kejdzi Amika xd

0

Juz na Fatiego nie ma w Barcy miejsca. Sprzedac i zapomniec. Szkoda ze kontuzje go wykonczyly ale no coz...

0

Pena stanie. Mowie wam.

0

Ktos wie ile Christiensen pauzowal?

1

Haha ale ten Real jest slaby. Jeszcze zepchnąć ich z La ligi i Lm i miód z kaszanka będzie

2

Dawać ten Real. Spodobało mi się wygrywanie z nimi ????

1

Jak Real pokona moze Celte to chcialbym aby Barca na Real trafila. Spodobaly mi sie te wyniki

0

To by bylo cos niesamowitego zgarnąć LM,puchar krola i la lige. Jest to do zrobienia Pany :D

0

Casado,Balde i Lewy zmęczeni po niedzielnym treningu xd

11

@4Fabregas4 a co ty myślałeś że u Flicka będzie jak w b klasie ? Fati miał czas aby pokazać się z dobrej strony.

4

I taka wiadomość cieszy. Jeden z najlepszych obrońców na świecie moim zdaniem. Jeszcze Flick z niego wyciśnie maxa

1

Ja tam wierze,ze Flick naprawilby go. Z Raphinha i innymi co zrobil to i z nim dalby rade

2

Jestem dumny z calej druzyny ale najbardziej mnie cieszy to ze Flick maxa wycisnal z Raphinhi. Oj byle nie odchodzil.

0

Nie no fajnie jakby zostal. Tah jeszcze by przyszedł to obrone jak ta lala bysmy mieli

0

Czy ktoś może mi powiedzieć ile Raphinha ma goli i asyst w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach ?

3

No to teraz idziemy po LM ,puchar krola i la lige

18

Araujo nie odchodz. Jestes nam potrzebny. Dobry mecz dzis zagral

0

Mam nadzieje ze nie odwala nic i nie bedzie 5:5

0

Szczena co zes odwalil xd

1

Ale Flick zrobil z Raphinhi maszyne, Nie wiem co zes Flick zrobil ale wyciagnales na pewno maxa z niego

0

ja cie co tu sie dzieje hahahaha 5!

1

ale gwałcą hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?