27 stycznia 2025, 12:56
4
Nie no Gavi kot :)
26 stycznia 2025, 22:58
1
Chyba nie muszę mówić że MVP meczu został Szczęsny ? Nie no a tak serio zdecydowanie Ferminek. Piękny mecz i cieszy oczka że drużyna tak pięknie gra. VeB !
26 stycznia 2025, 20:23
15
On ma dopiero 18 lat a czysci jak 30 latek. KOT
26 stycznia 2025, 12:28
2
@Czarny_ck Przestań się wygłupiać z tym Fatim
23 stycznia 2025, 17:41
Jak dla mnie super decyzja. Fatiego i De Jonga się pozbyć i będzie elegancko
22 stycznia 2025, 23:37
0
w 1/8 dawac Real xd
22 stycznia 2025, 07:19
Śmieszy mnie to ze dużo osób wytyka mu dwa błędy jakie popełnił. A czemu nie napiszecie ze uratował nas dwa razy 2 drugiej połowie?
21 stycznia 2025, 23:31
13
Szczerze to po kontuzjach Pedriego nie spodziewalem sie ze wroci w tak znakomitym stylu. Bardzo mnie cieszy to
21 stycznia 2025, 23:10
@kejdzi Amika xd
20 stycznia 2025, 12:20
Juz na Fatiego nie ma w Barcy miejsca. Sprzedac i zapomniec. Szkoda ze kontuzje go wykonczyly ale no coz...
18 stycznia 2025, 15:39
Pena stanie. Mowie wam.
18 stycznia 2025, 10:48
Ktos wie ile Christiensen pauzowal?
16 stycznia 2025, 23:24
Haha ale ten Real jest slaby. Jeszcze zepchnąć ich z La ligi i Lm i miód z kaszanka będzie
16 stycznia 2025, 12:24
Dawać ten Real. Spodobało mi się wygrywanie z nimi ????
16 stycznia 2025, 03:57
Jak Real pokona moze Celte to chcialbym aby Barca na Real trafila. Spodobaly mi sie te wyniki
15 stycznia 2025, 23:37
To by bylo cos niesamowitego zgarnąć LM,puchar krola i la lige. Jest to do zrobienia Pany :D
15 stycznia 2025, 20:19
Casado,Balde i Lewy zmęczeni po niedzielnym treningu xd
15 stycznia 2025, 13:09
11
@4Fabregas4 a co ty myślałeś że u Flicka będzie jak w b klasie ? Fati miał czas aby pokazać się z dobrej strony.
15 stycznia 2025, 09:34
I taka wiadomość cieszy. Jeden z najlepszych obrońców na świecie moim zdaniem. Jeszcze Flick z niego wyciśnie maxa
14 stycznia 2025, 16:56
Ja tam wierze,ze Flick naprawilby go. Z Raphinha i innymi co zrobil to i z nim dalby rade
13 stycznia 2025, 15:22
Jestem dumny z calej druzyny ale najbardziej mnie cieszy to ze Flick maxa wycisnal z Raphinhi. Oj byle nie odchodzil.
13 stycznia 2025, 15:03
Nie no fajnie jakby zostal. Tah jeszcze by przyszedł to obrone jak ta lala bysmy mieli
13 stycznia 2025, 12:12
Czy ktoś może mi powiedzieć ile Raphinha ma goli i asyst w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach ?
13 stycznia 2025, 04:18
3
No to teraz idziemy po LM ,puchar krola i la lige
12 stycznia 2025, 23:43
18
Araujo nie odchodz. Jestes nam potrzebny. Dobry mecz dzis zagral
12 stycznia 2025, 21:27
Mam nadzieje ze nie odwala nic i nie bedzie 5:5
12 stycznia 2025, 21:24
Szczena co zes odwalil xd
12 stycznia 2025, 21:18
Ale Flick zrobil z Raphinhi maszyne, Nie wiem co zes Flick zrobil ale wyciagnales na pewno maxa z niego
12 stycznia 2025, 21:15
ja cie co tu sie dzieje hahahaha 5!
12 stycznia 2025, 20:55
ale gwałcą hahaha
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
4
Nie no Gavi kot :)
1
Chyba nie muszę mówić że MVP meczu został Szczęsny ? Nie no a tak serio zdecydowanie Ferminek. Piękny mecz i cieszy oczka że drużyna tak pięknie gra. VeB !
15
On ma dopiero 18 lat a czysci jak 30 latek. KOT
2
@Czarny_ck Przestań się wygłupiać z tym Fatim
1
Jak dla mnie super decyzja. Fatiego i De Jonga się pozbyć i będzie elegancko
0
w 1/8 dawac Real xd
0
Śmieszy mnie to ze dużo osób wytyka mu dwa błędy jakie popełnił. A czemu nie napiszecie ze uratował nas dwa razy 2 drugiej połowie?
13
Szczerze to po kontuzjach Pedriego nie spodziewalem sie ze wroci w tak znakomitym stylu. Bardzo mnie cieszy to
0
@kejdzi Amika xd
0
Juz na Fatiego nie ma w Barcy miejsca. Sprzedac i zapomniec. Szkoda ze kontuzje go wykonczyly ale no coz...
0
Pena stanie. Mowie wam.
0
Ktos wie ile Christiensen pauzowal?
1
Haha ale ten Real jest slaby. Jeszcze zepchnąć ich z La ligi i Lm i miód z kaszanka będzie
2
Dawać ten Real. Spodobało mi się wygrywanie z nimi ????
1
Jak Real pokona moze Celte to chcialbym aby Barca na Real trafila. Spodobaly mi sie te wyniki
0
To by bylo cos niesamowitego zgarnąć LM,puchar krola i la lige. Jest to do zrobienia Pany :D
0
Casado,Balde i Lewy zmęczeni po niedzielnym treningu xd
11
@4Fabregas4 a co ty myślałeś że u Flicka będzie jak w b klasie ? Fati miał czas aby pokazać się z dobrej strony.
4
I taka wiadomość cieszy. Jeden z najlepszych obrońców na świecie moim zdaniem. Jeszcze Flick z niego wyciśnie maxa
1
Ja tam wierze,ze Flick naprawilby go. Z Raphinha i innymi co zrobil to i z nim dalby rade
2
Jestem dumny z calej druzyny ale najbardziej mnie cieszy to ze Flick maxa wycisnal z Raphinhi. Oj byle nie odchodzil.
0
Nie no fajnie jakby zostal. Tah jeszcze by przyszedł to obrone jak ta lala bysmy mieli
0
Czy ktoś może mi powiedzieć ile Raphinha ma goli i asyst w tym sezonie we wszystkich rozgrywkach ?
3
No to teraz idziemy po LM ,puchar krola i la lige
18
Araujo nie odchodz. Jestes nam potrzebny. Dobry mecz dzis zagral
0
Mam nadzieje ze nie odwala nic i nie bedzie 5:5
0
Szczena co zes odwalil xd
1
Ale Flick zrobil z Raphinhi maszyne, Nie wiem co zes Flick zrobil ale wyciagnales na pewno maxa z niego
0
ja cie co tu sie dzieje hahahaha 5!
1
ale gwałcą hahaha