0

@IronSanHybrid ja tez to samo ;)

34

@IronSanHybrid Kurski z Figo nawet pasuja.

0

@borys27 Od razu tam stary ;)

2

@Kusco15 Tak juz jest, ze od pewnego momentu kazda grupa wiekowa, uwaza sie za najmadrzejsza.

2

Rivaldo swietnym graczem byl. Tutaj mniej swietne momenty.
Wąs w Palmeiras
https://pbs.twimg.com/media/EKj_wFyWsAAmUAq?format=jpg&name=small
oraz Turcja pamieta


0

@nieprzysiadalnosc albo "hej, czy nie wiecie.."

0

@Danny Gaucho Pamietam protest. Zreszta licza protestujacych czy zapowiadajacych , ze kasuja konto ciagle rosnie.
Sam przeciez musiales wiele razy odpierac ataki, ktore probowaly wmowic Tobie - sam pamietasz co, nie bede tego przypominal - a na pewno uwazasz sie za osobe , ktora wnosi jakies dobre tresci do tego forum.
I tak jak napisal @th@les - w sumie ta nasza stronka musialoby skonczyc z kopiuj wklej, posty musialyby byc zawsze merytoryczne- dotyczace skladu, ustawienia, taktyki , treningow , klubu i wszystkiego wokol tego, ale nic poza to.
Skonczy sie wtedy komentowanie zartow o seksie, czy innych zabawnych i mniej zabawnych historyjek.
Jestesmy jako ludzi i podobni i bardzo rozni jednoczesnie.

1

@borys27 No dobrze, tylko co ile minut czy moze dni, chcialbys by uzytkownicy wstawiali swoje posty, a moze ograniczyc je do ilosci znakow?
Czy wysuwanie wniosku, ze gdyby nie LR, to ludzie mieliby nedzne, nudne zycie nie jest zbyt pochopne? Jedno drugiego nie wyklucza. Siedzienie w necie nie wymaga przeciez staconarnego podejsica.
Piszac i chwalac @shinthps czy @Mike74 tez automatycznie robisz zaczyn pod kolko wzajemnej adoracji. O co wiec w tych adoracjach chodzi?
O atencji pisalem w tej dlugiej dyskusji - kazdy piszacy (a nawet herbiacy) tutaj jest w mniejszym czy wiekszym stopniu atencjuszem.

LR to raczej zabawa, targ pogladow, ciekawostek, bzdur i innych takych. Jak bardzo realny, to tylko zalezy od jego odbiorcy.
Poziom moze i spadl, ale nikt przecize go z gory nie narzuci, no chyba, ze zrobimy z tego cos eliternego, na zasadzie elitarnej uczelni, ale wtedy kryteria przyjecia beda zupelnie inne.
Czasem brakuje samodyscypliny, by LR byla latwiejsza w przegladaniu.

1

1

Gościem programu "Ostatnie piętro" w TVN24 BiS był Krzysztof Wielicki, polski wspinacz, himalaista, piąty człowiek na Ziemi, który zdobył Koronę Himalajów i Karakorum. W rozmowie z Michałem Sznajderem mówił między innymi o swojej pasji do wspinaczki oraz początkach polskiego alpinizmu.
https://tvn24bis.pl/ostatnie-pietro,181,m/polacy-jak-maja-wroga-to-sie-lepiej-spisuja,989718.html

1

Cos od wczoraj chodzi za mna piosenka Kazika - Andrzej Golota. "Uwolniony z miasta Włocławka (..) Greenpoint i Milwaukee chleją z radości (...)Ryszard Czarnecki!"
@nieprzysiadalnosc

2

@shinthps Juz od dluzszego czasu rozni uzytkownicy wstawiaja posty o tym, ze poziom LR spadl (zbieg okolicznosci - w tym samym czasie usuniety zostaje z tej strony wysoko postawiony mundurowy).
Do tego nie mamy numerowanych stron, tylko rowijanie w nieskoczonosc . co moze byc przyczyna powtarzajacych sie tematow - ale niektorym sie po prostu nie chce przegladac chociazby 10 postow wstecz.
Zlym obyczajem stalo sie zaczynanie nowych watkow - chyba kazdy to niestety robil - jednak ludzie, ktorzy sie z Twoja wypowiedzia absolutnie zgodzili, naleza do propagatorow rozpoczynanai nowych postow - byly to nawet bardzo znane tuzy tej strony.
Mamy tez oczywiscie subiektywne podejscie, bo skargi zawsze bedea - jak bedziesz mial przeintelekutalizowanie dyskuje, to ktos bedzie narzekal, ze nudno jest albo ze tylko o pilce piszemy. Takie posty niezadowolenia beda zawsze.

Z Twojej wypowiedzi chyba najbardziej wyczytuje to, ze przeszkadza Tobie spam. Ale jak go zatrzymasz np. podczas, gdy leci mecz, gdy w przypadku bramki przeciwko Barcelonie pojawia sie 45 postow w minucie w nowych watkach?

ps no i wiesz, dla jednego bedzie to spam, a dla innego obserwatorium zachowan.
Jesli probujemy tu stworzyc cos elitarnego, to chyba bedzie ciezko.

0

0

@Socjopata Nie .

3

Szybki quiz. Kto to powiedzial?
"Sé que puedo comenzar una tormenta, sé que puedo soportar las consecuencias, y sé que fue hace mucho tiempo, porque hace 3 años"

0

@jacobFCB ja nie pisałem niczego o Samsungu
iPhone 7 też mialen - jest ok - ale błędy się zdarzały .
Zreszta używam "jakpka" od dawna ( co nie wyklucza uzywania android) i widzę , że jakość dramatyczne spada ,
Może dla Ciebie to normalne , dla mnie zmiana na gorsze a ten artykuł tym się zajmuje

Przeczytaj

@jacobFCB - po prostu chyba nie do końca się zrozumieliśmy

0

@jacobFCB to się w Apple bardzo zmieniło po smierci Jobsa.
Kiedyś produkty były bardzo solidne - zarowno w warstwie software jak i hardware.
Dziś działają na różnych frontach , dlatego wychodzą oficjalki z tak skandalicznymi błędami , które kasoealy nawet całe profile ( Lion ?? Jeszcze za życia Jobsa ?)

Nie widziałem waszej dyskusji , nie wiem, co Cię tak w moim poście poruszyło ?

1

@jacobFCB ? Troche nie kumam ?
Po prostu czytałem ciekawy artykuł byłego pracownika. O androidzie nic nie pisaoem

@jacobFCB @Avada Kedavra
https://tidbits.com/2019/10/21/six-reasons-why-ios-13-and-catalina-are-so-buggy/

0

@Cochise utwor naprawdę prze-dobry.

0

@JimMorrisonFCB nie wiem sam . Głosu nie lubię , a muzyczne też ich jakoś mało słuchałem.

1

@LuisSalvano panowie, co to za amatorka ?
Zamiast śrubowac rekord, to Wy nowy wątek?

0

@JimMorrisonFCB w życiu nie wyszło, fakt :)
Ale ja nie cierpię Budki Suflera i Cugowskiego ;)

0

@JimMorrisonFCB to elegancko.
Tekla czyli ...

8

1 z 10, rok 2045.
Kategoria - cytaty.
Prosze dokonczyc ten slynny cytat z 2019 roku: "Wiem że mogę rozpętać burzę..."

0

@RichardWinters ale mam dzis sito. Oczywiscie. A to jakas siostra z Genetiks mowiala?

0

@JimMorrisonFCB tak!
ja wczoraj na hali 21 do 00:30 padlem

0

@RichardWinters @JimMorrisonFCB a w ktorej polskiej komedii mowili puszka Panodra, zamiast Pandory?

1

@Cochise Szczerze (czy nie szczerze)? Moim zdaniem chodzi o antypatie tych uzytkwonikow. Samego tematu nie znam, chociaz po tak dlugiej dyskujsi domyslam sie, ze ukryl, a potem kupil. Ani jakos mie to zachowanie nie ziebi, ani parzy.
Wlaczylem sie w dyskuje rozwijajac temat czesto wspominanej atencji.

1

@Cochise Mam!
„Ktoś, kto muzyki w samym sobie nie ma,
Kogo nie wzrusza słodycz zgodnych dźwięków,
To człowiek zdolny do zdrad, spisków, gwałtu;
Jego wewnętrzne porywy są mroczne
Jak noc, bezdenne jak ciemność Erebu.
Takiemu nigdy nie ufaj.
Słuchajmy! „

zle Cie po prostu naprowadzilem

0

@Cochise To tylko taki wiersz byl. Wiadomo, ze nie zawsze tak jest. Adolf na pewno kochal muzyke.
Szybmorska?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?