0

@RichardWinters fajny kanal maja na YT.

0

1

@Grzesior667 i @Persyfl tu nie ma...

0

@BarcaInfo No szkoda w sumie.
@Cochise licze na twoje szare teraz - chyba chodzi o wiersz o muzyce lub cos ale zlota mysl - muzyka i jesli ktos nie jest na nia wrazliwy, to ciezko mu zaufac, jest bezduszny (@barcainfo to nie przycinek , tylko tak mi sie skojarzylo)

edit @Cochise - Fargo u mnie scisla czolowka

2

@PopekMonster docinki? Serio, mowie, ze dobrze przyuwazyles.

0

@Cochise U mnie BB baaardzo wysoko, Better Call Saul rowniez. (zona zna BCS?)
Tak trzeci sezon Deksia slaby, ostatni tez. Ja uwielbialem Jamesa Doakesa.

ps. nie wiem, czy psujemy ;), wiem jedynie, ze @BarcaInfo ma mnie w ignorowanych.
@Grzesior667 idziemy jednak chyba na rekord

0

@PopekMonster Brawo, spostrzegawczy pan.

0

0

@RichardWinters Twoja propozycja lepsza.

@Cochise a Twoj ranking sezonow?
Trojkowy - wspanialy sezon, ale ta nazwa - beee.
Lepszy jednak Trinity Killer.

0

@JimMorrisonFCB Fakt.
Slyszales o puszcze cisnieniowej do pilke tenisowych (wlasnej roboty)?

4

@Chwytliwy Podklad muzyczny do Twojej dyskusji.


0

@Cochise Ja bardzo lubie ten serial. Edward James Olmos i John Lithgow.
Kojarzysz scene?


0

@Cochise Nigdy nie mowiles, ze "czytales" Dextera Morgana ;)

20

0

@Avada Kedavra temat rzeka , te ajfony, ostatnio wstawialem linka z byla gruba ryba w stajni (akwarium Apple), ktora opowiadala, dlaczgo systemy operacyjne ios wychodza z tak wielka masa bledow.

0

@Avada Kedavra A co byla dzis dyskuja o systemach operacyjnych?

2

@Grzesior667 myslelismy o sobie w tym samym czasie.
Towarzyski.

0

@Grzesior667 Nie wiem kogo zapytac, wypadlo na Ciebie.
Czy to najszybiej rozrastajaca sie dyskuja na LR?

0

@Avada Kedavra Gigant .

0

@Avada Kedavra przepadnie w czasie, jak lzy w deszczu...

6



Giovanni 8, 27 Ronaldo 48,72
Cezary Kucharski 86 Marek Citko 90

0

@RichardWinters Tez klasyk. Ja szcegolnie lubie Ummagumma i Atomwe.

0

@Chwytliwy Spoko to tylko internety. Nigdy nie wiesz, kto siedzi po drugiej stronie, ile w tym prawdy, a ile sciemy.
Z drugiej strony traktujemy net troche jakby byl poza zyciem, ale czy rzeczywiscie jest tak malo realny?

0

@RichardWinters mega, co?

2

@Chwytliwy Nie czytalem tej historii z Xboxem, dlatego sie nie wypowiadam. Dotknalem tylko punktu aprobata, czy tez watku atencji, ktory czesto sie pojawia pod postami np. @LuisSalvano lub @Janiama

ps. mysle, ze wielu ludzi, jest tu dla beki i tyle.

2

@Chwytliwy Rozumiec, rozumiec - po prostu otworzylem ten temat troche bardziej.

7

@Chwytliwy Nowy film Marka Koterskiego "Wszyscy jestesmy atencjuszami".
Kazdy, kto wstawia tu posty, jest poniekad atencjuszem, dla siebe chyba nie wstawia, prawda?
Rozchodzi sie pewnie o skale tego zjawiska.

ps. tak nie do konca na temat :)

3

We don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave them kids alone
Hey, teachers, leave them kids alone
All in all it's just another brick in the wall
All in all you're just another brick in the wall

"If you don't eat yer meat, you can't have any pudding. How can you have any pudding if you don't eat yer meat?

A teraz uspokój się, kochanie, nie płacz
Mama sprawi, że spełnią się
wszystkie Twoje koszmary
Mama przerzuci wszystkie swoje obawy na Ciebie
Mama weźmie Cię pod swoje skrzydła

Ona nie pozwoli Ci latać, ale być może pozwoli zaśpiewać
Mama wychowa Cię w cieple i wygodzie
Oooh kochanie, oooh kochanie, oooh kochanie
Oczywiście, że mama pomoże Ci zbudować Mur.

40 lat temu...

0

@Chwytliwy Barca byla fawortytem - Dream Team Cruyffa. Milan mial swietny sklad.

0

@chudym Finish him! swietna.
Inna dobre to





oraz polski hit ze Szczecina.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?