Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Chwytliwy ostatnio to nie, ale rok 94 ciezko do dzis przezyc. Z takim skladem 0-4.
0
A jak tam 7 sezon OitNB?
0
@Grzesior667 Nie . Chyba, ze moj post wziales na powaznie... to inna historia.
0
@Grzesior667 O szkoda. Dzieki prawdziwy Polaku, ale juz nie moge edytowac. Gdybym mogl to bym oczywiscie usunal. :)
0
@sebasek99 naprawde mieli ciekawe brzmienie
0
@PrinceDamon Stop mowie nie na wisci.
0
@damianex10 Tak, u mnie kazdy dostanie tyle samo i bardzo duzo. Ponad podzialami.
7
Nie glosujecie na tego L.S ponizej, ani na nikogo innego - glosujcie na prawdziwego Polaka, ja Wam obiecam o wiele wiecej niz oni. Pamietajcie lista nr 4 - mimo, ze media wypieraja nasze istnienie.
ps. nigdy nie bylem w Cafe Bernabeu, nawet przeypadkowo nie kliknalem, gdyby nie @AmigoBlancos i @Kapitan hawk , to bym nie wiedzial, co to jest.
nigdy nie prosilem o linka do meczu. Potrzebna jest dobra zmiana na LR.
0
@BarcaInfo A muzy nie sluchasz?
0
@Cochise chyba tak :)
0
@Cochise To chyba nie ta dyskusja, ale nie moge znalezc.
Nazario jednym z wielu, czy tak sie wyraziles? Byl tylko jeden sezon u nas, ale swiat - kibicie i trenerzy, oszalal na jego punkcie (pisze tez bardzo subiektywnie, bo jego gre uwielbiam - cechy Messiego i Cristian w jednej osobie). Zaczelo sie w PSV, ale apogeum to wlasnie ten czas u nas. Moim zdaniem bardzo znaczaca data dla futbolu. Sam pseudonim Fenomen duzo mowi.
A moze nie zrozumiale Twojej wypowiedzi o nim?
0
@IronSanHybrid A jak w tym serialu pokazany jest Valdek, co o nim sie mysli, po obejrzeniu tego?
3
West Ham United bedzie mial logo Iron Maiden na swoich domowych koszulkach.
Basista Steve Harris spelnia w ten sposob marzenie z dziecinstwa.
https://www.instagram.com/p/B5co1BsDBm-/?utm_source=ig_embed
1
@KamQiX ale chyba ma dola.
5
Pszczola z rodzaju Xylocopa w RPA. Wyglada troche jak Mothra z filmow o Godzilli.
https://pbs.twimg.com/media/EKnp9YIWoAEd6C5?format=jpg&name=medium
https://www.naturepl.com/cache/pcache2/01558081.jpg
0
@Avada Kedavra maszyny
4
Korona Karakorum i Himalajow, kilka nazwisk.
https://pbs.twimg.com/media/EKnA-z0X0AE1bQw?format=png&name=medium
0
Rablador, Van Misterlooy, ament, Lejczester, Leganies, Portiszit (Portishead) - znacie więcej takich kreatywnych sposobów wymowy ?
0
@Majkel34 Randy świetny. Bardzo lubię też innego Randiego - brata Earla z My Name is Earl.
0
@tombard bo może by wygrali
Zapomniałem dodać Black And white Kombi oraz Black Magic Woman Santany (byla za to wersja Fleetwood Mac)
0
@tombard nie było - nikt nie dopisał, a była taka możliwość .
0
Niby człowiek wiedziol...
O czym mowa? Znowu się ludzilem, że zasnę po późnym wysiłku sportowym.
0
@Konradomoreno ile trwa jedna odcinka ?
1
@Rewolucja123 nie potrafię jednego wymienić , ale the Mothers of Invention i King Crimson na pewno w czołówce.
A Twoj?
0
@Colon Aaa i ciekawi mnie kto oddal glosy na My Dying Bride
2
Oficjalnie. W ankiecie muzycznej ze slowem kluczowym #Black wzielo udzial 5689 ;-) Ramblowiczow. Dziekuje za glosy.
Ulubionym utworem la Rambli, ktory ma w tytule slowo "czarny" zostal utwor BLACK SABBATH - tejze grupy (11 % glowsow). Byl caly czas w czolowce i w sumie tylko przez moment zagrozny przez ekipe E. Veddera.
Tuz za nim z 10 % Metallica (Fade to Black), Pearl Jam (Black), Soundarden (Black Hole Sun).
9 % procent otrzymaly Led Zeppelin (Black Dog) oraz Deep Purple (Black Night).
Zaskoczenie? Fajnie, ze sa tu ludzie sluchajacy Zappy, Dead Can Dance, Type o Negative, Massive Attack czy Toma Waitsa - chociaz dostali oni po jednym glosie, ale zawsze - teroretycznie mogla byc to nawet jedna osoba.
Troche sie zdziwilem, ze zadnego glosu nie dostal jeden z najlepszych wykonawcow muzyki elektornicznej wszechczasow - Steve Roach.
Niedostrzezone byla takie perly jak Bill Laswell (2 utwory o odmiennej stylistyce), Opeth, Weather Report (rowniez dwa) oraz Rain Tree Crow (projekt Davida Sylviana i jedna z najpiekniejszych plyt w historii.).
Tutaj wyniki. https://www.quiz-maker.com/results2636596x4A2824BE-76#s50_tab-2
@Chakalaka
0
@PrinceDamon black ?
0
@Danny Gaucho Aaa, dzieki, dzieki.
0
@Keson swietny wybor
3
Ide zaraz na hale, oddajcie w tym czasie jeszcze pare glosow, mozna tez dopisywac wlasne kawalki.
Black Sabbath wychodzi na prowadzenie, depcza mu po pietach Deep Purple i Pearl Jam, tuz za nimi Soudgarden.
@Misanthrope przypominam, ze w zestawie jest jest Dead Can Dance oraz Tricki
A dla fanow ambientu - Steve Roach.
Jest tez utwor z gry Machinarium.
No a kto zaglosowal na Zappe? Brawo
Mozna wybrac wiecej niz jeden utwor ### https://linkto.run/p/KCN5FU7T
###wyniki https://linkto.run/r/KCN5FU7T
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7956475#comment-7956475
@Danny Gaucho , co z Wami, @BarcaInfo a Ty czego sluchasz, bo w sumie oprocz pilki noznej to nie wiadomo nic o Tobie.
@Persyfl wiadomo Pearl Jam.