Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Danny Gaucho Aaa, dzieki, dzieki.
0
@Keson swietny wybor
3
Ide zaraz na hale, oddajcie w tym czasie jeszcze pare glosow, mozna tez dopisywac wlasne kawalki.
Black Sabbath wychodzi na prowadzenie, depcza mu po pietach Deep Purple i Pearl Jam, tuz za nimi Soudgarden.
@Misanthrope przypominam, ze w zestawie jest jest Dead Can Dance oraz Tricki
A dla fanow ambientu - Steve Roach.
Jest tez utwor z gry Machinarium.
No a kto zaglosowal na Zappe? Brawo
Mozna wybrac wiecej niz jeden utwor ### https://linkto.run/p/KCN5FU7T
###wyniki https://linkto.run/r/KCN5FU7T
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7956475#comment-7956475
@Danny Gaucho , co z Wami, @BarcaInfo a Ty czego sluchasz, bo w sumie oprocz pilki noznej to nie wiadomo nic o Tobie.
@Persyfl wiadomo Pearl Jam.
6
Chcialbym zglosic kandydature @Korwin pogromca lewaków
ps. Dziekuje @VamosRakieta @Nano22 @kerouac @Czechuton @zadafcb @Rewolucja123 @Keson @kamilo0066 , mamie, babci, tacie, dziadkowi, siostrze oraz cioci Krysi za wspaniale nalesniki, z ryby filet i cieplej mate lyk.
Widze juz oczami wyobrazni, gdy odbieram te nagrode, ale jej nie odbiore osobiscie tylko i
wysle po nia Sacheen Lekkie Piorko (jak kiedys Marlon Brando) na znak prostestu, prostesu przeciw- jeszcze nie wiem.
0
@gorgota No fajny - tylko mnie osobiscie sie mylsi , jak patrze katem oka.
1
@Eoren "Stwierdzam, że głosowanie, które tu się odbywa w poważnych instytucjach, uważane byłoby za nieważne. Są trzy metody głosowania. Pierwsza przez aplauz. Znaczy, że wszyscy głosują. Druga metoda… Kulkami. Są kulki czarne i czerwone, które otrzymuje każdy głosujący… Yyyy… Przepraszam białe i czarne, które otrzymuje każdy głosujący… Czarna za – lub odwrotnie: czarna za… Yyyy… Czarna przeciw – biała za lub odwrotnie. Jest trzecia metoda przez podniesienie rąk. Ta metoda jest najdoskonalsza."
zapraszam tez do glosowania tu https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7957003#comment-7957003
0
@Chakalaka A nie wiem, moze po polnocy, moze jutro.
1
Glosowanie trwa, do tej pory Deep Purple przed Black Sabbath i Pearl Jam.
Mozna wybrac wiecej niz jeden utwor ### https://linkto.run/p/KCN5FU7T
###wyniki https://linkto.run/r/KCN5FU7T
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7956475#comment-7956475
0
@Cochise Tak, jak gdzies leci to poslucham i raczej sie podoba, ale aktywnie praktycznie raczej u mnie nie goszcza.
0
@Cochise 'Zdziwisz sie, ale nie mam ani AC/DC ani Stonesow w plytotece. Niegy nie bylem fanem, mimo ich kultowego statusu.
1
@Cochise Tak mozna. Taka bardzo tendencyjne ankiete wrzucilem -subiektywne pomieszanie. Porcupine - super.
@IAmBackCules moje ulubione utowry Amy to Half Time oraz oraz. Tears Dry On Their Own
@Kapitan hawk a myslalem, ze bedziesz na Masywnych glosowal ;)
0
@Cochise ;-)
No moze byc, ale nie slucham ich zbytnio.
0
@gorgota Twoj avatar brzmi znajomo, ale mylisz mi sie w nim z @PrinceDamon
0
@BlaseR9 w sumie mozesz dopisac takie tytluly jak chcesz.
@Colon Mala poprawka- Utwor Franka Zappy to "Let's make the water turn black" a nie Let us the Water Turn Black. Niezbyt wazne, bo i tak na niego nikt nie zaglosuje ;)
1
@IAmBackCules akurat nie mam jej w swojej kolekcji, chociaz lubie ten glos -- mozesz dopisac pod "others"
@Kidd mozesz dopisac
3
Blackfrajdejowa Lista Przebojow.
Mozecie glosowac na ulubione utwory zawierajace w tytule "Black". Kilkoro uzytkownikow juz podalo swoje propozycje. Mozna w ankiecie dopisywac inne.
glosowanie (mozna wybrac wiecej niz jeden) https://linkto.run/p/KCN5FU7T
wyniki https://linkto.run/r/KCN5FU7T
a tu linki do utowrow, jesli ktos nie zna
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7956428#comment-7956428
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-7955796#comment-7955796
@Chakalaka @Don-Corleone @elmayakos @JimMorrisonFCB @ShawnC @nieprzysiadalnosc @Kapitan hawk
1
@Kapitan hawk kurde zapomnialem dopisac tego do ankiety, ktora zaraz wejdzie - a zmieniac juz mi sie nie chce.
0
@nieprzysiadalnosc ale mega ta wersja Fleetwood Mac
1
"Proszę pana, ja jestem umysł ścisły. Mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem. Po prostu. No… To… Poprzez… No reminiscencję. No jakże może podobać mi się piosenka, którą pierwszy raz słyszę".
Tytuly ze "Black" ciag dalszy.
Bobby McFerrin - Blackbird
Bozzio Levin Steven - Black Light Syndrome
Brand X - Black Moon -
David Bowie - Blackout
Dead Can Dance - Black Sun
Emerson, Lake and Palmer - Black Moon
Frank Zappa - Black Napkins
Frank Zappa - Let us the Water Turn Black
Gilby Clarke - Black
Gorefest - Goddess in Black
Jethro Tull - Black Satin Dancer
Steve Roach i Elmar Schulte - Black Cloud
Ian Anderson - Black and White Televison
Indian Summer - Black Sunshine
Led Zeppelin - Black Dog
Loreena McKennitt - Blacksmith
Megadeath - Black Curtains
My Dying Bride - Black Voyage
Opeth - Black Rose Immortal
Jopek / Metheny - Black Words
Pearl Jam - Spin the Black Circle
Peter Gabriel - 14 Black Paintings
Rain Tree Crow - Blackwater
Rain Tree Crow - Blackcrow Hits Shoe Shine City
Soundgarden - Fell on Black Days
Tom Waits - Big Black Maria
Track To Bumbliwa - Wildman Blackfella
Tomas Dvorak - The Black Cap Brotherhood
Tricky - Black Steel
Weather Report - Blackthorne Rose
0
@Persyfl Nie wiem, nie mam tyle czasu co Ty na takie rzeczy - oczywiscie moze to byc moje wrazenie, moze nie masz czasu. Fakt jest taki, ze lubisz dyskutwac w nieskonczonosc, a ja nie, bo rozmywaja sie pewne rzeczy i ego staje sie glownym elementem takich rozgrywek. Masz tutaj wielu uzytkownikow, ktorzy sa o wiele lepszymi dyskutantami , niz ja. Ja marnie pisze, a do tego moje pisanie potrafi przekazac 30 proc tego, co pomysli glowa, do tego wiekszosc odp. na predce. Duzo rzeczy i tak sie rozmywa, na co wlasnie ta nasza dyskusja wskazuje. Za duzo niedomowien i zlych interpretacji, , w dyskuji w twarza w twarz byloby inaczej i chyba ciekawiej i milej.
Lubie dyskotuwac, ale nie w nieskonczenosc.
Pedofil - karac - niezaleznie od tego jakie ma pochodzenie.
ps. Dwa razy chyba napisalem - raz do mnie, raz kogos innego - ze liczylesz, czy tez czekalas na taka , a nie inna odpowiedz. Wiem , ze kiedys nasze moderatione bralo takie przypadki jako punk 9 punkt cos tam i banowalo za prowokacje.
Ja oczywiscie nie zglaszam tylko inforumje.
Moge Tobie odpowiadac, ale nie licz, ze bede to robil w nieskonczonosc, to juz musisz kogos lepszego znalezc.
pozdr
3
@jedrek7000 Boje sie troche tego ogladac. Nazwiska swietne, ale jednak czasu nie zatrzymamy, a dodatkowo kino gangsterskie powiedzailo juz prawie wszystko.
To tak jak na niektore zespoly rockowe mowi sie dinozaury. Kiesys sluchalo sie ich wysmienicie, dzis juz niekoniecznie - bo i energia nie ta.
Zobaczymy.
0
@Chakalaka Ty, moze tak.
0
@Chakalaka Kurde ta okladka Black Sabbath. Faith no More tego nie coverowali, czy tylko War Pigs?
4
Takie Black utwory na black friday.
Type O Negative - Black No. 1
Frank Zappa - The Black Page #1
Soundgarden - Black Hole Sun
Weather Report - Black Market
Pearl Jam - Black
Beck - Blackhole
Bill Laswel - Black Aether
Bill Laswell Sacred System - Black Lotus -
Massive Attack - Black Milk -
0
@messi564 Brasilia chyba tez jest dosc symetryczna.
1
Steve Vai o przesluchaniu do zespolu Franka Zappy.
1
@barpol11 Strasznie brakuje, sorry za slowo, tych penetrujacych podan.
1
@Kapitan hawk W sumie JMJ przypomina mi o tyle, ze jego tworczosc jest bardzo nierowna. Dla mnie czasami zbyt duzo infantylnych melodii, ale czasami rzeczywiscie cos fantastycznego.
Osobicie mialem prze pewien okres uraz to tego utworu JMJ - po prostu sie go balem , bo jako chlopiec slyszalem go jako podklad do jakiego dokumentu o obozach koncentracyjnych.
Pierwszy kawalek.
1
@Kapitan hawk Hehe, nie wiem. Chyba pan Marek wypowiadal sie na ten temat kiedys. Bardzo spoko gosc. Kilka kawalkow to absolutne klasyki, no i muzyka z Piszczalki. Nawet dosc niedawno go wrzucalem tutaj, a i czesto gosci w El Studiu Kordowicza.
ps. na pewno lubi JMJ.
5
Ale facet polecial...