Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zagadka. Co to za serial?
[Day 1]
[Day 2]
[Day 3]
[Day 5]
[Day 7]
[Day 12]
[Day 15]
[Day 17]
[Day 19]
[Day 23]
[Day 24]
[Day 26]
[Day 27]
[Day 41]
[Day 45]
[Day 46]
[Day 47]
[Day 48]
0
@Barwindg Müller taki sam.
0
@rDinho Technicznie w sumie kazdy z top 3 jest miara dla sibie. Pisalem badziej o estetyce (Federer szybuje nad kortem), ale to tez kwestia gustu. Wydaje mi sie, ze Federer nie jest az tak uzalezniony od serwisu jak Sampras, Isner, Ivanisevic, Karlovic i spolka, ale w meskim tenisie to bardzo wazny aspekt. Zreszta bylo to widac pod koniec gdy Rafa zaczal dobrze serwowac.
1
@Socjopata hehe - po zabić jeszcze słowo na K jest.
@sidzej cos w tym jest - że wymarcie nie gwarantuje zmiany myślenia
31
@sidzej największa partia: Partia Niegłosujących.
1
@TheNekro94 być może jest ona upośledzona w stosunku do naszego języka
0
@KamQiX swiftkey .
1
@KamQiX Dla mnie FedEx to najpiekniej technicznie grajacy zawodnik w historii. Nigdy go jednak nie darzylem specjalna sympatia. Gdy bedzie odchodzil - zatesknie i to bardzo.
0
Jak dlugo trwa przestawienie z normalnej klawiatury na telefonie, na ta, ktora sie przeciaga palcem? Bo jesli dlugo to ok, jesli jednak krotko, to jestem beztalencie. Pisze wolniej i mam wiecje zle dobranych slow niz na zwyklej.
0
@KamQiX No wiem, co masz na mysli, ciekawe czy by wolal przegrac jednak 3-0? Zalezy od charakteru. Ja chyba wole przegrac 2-3. MOzesz wnukom opowiadac - bylem o wlosc od wyeliminowania jednego z najlepszych graczy w histoii. Czul moj oddecha na plecach, widzialem jego nerowosc i strach w oczach...
3
Ale to był finał. Więcej finału w finale się nie da.
Przy 2-0 w setach, większość myślała, że jest po zawodach.
Rosjanim pokazał niesamowita wolę walki, ale tez pomysl na gra, w pewnym momemcie musial posatawic na jedną kartę i wygral kolejne 2 sety. Niesmowite wymiany, serwisy, smatche, woleje, drop shoty, cala paleta, ale też zepsute piłki - jak niepotrzebnie roztrwonione przez Medvedeva 40-0 w 5 secie przy swoim serwisie.
23 latek grał jak stary wyga z maszyna, prawie się oboje zajechali. Mina Rafy, gdy zdał sobie sprawę, że może przegrać - bezcenna. Danil jak ruski czekista, niewzruszony, skupiony tylko na sobie, a nie na publiczności czy stekaniu Nadala. Musil kilka razy powtarzać serwis, bo Rafał zgłaszał nieprzygotowanie / nawet to go nie wzruszyło.
Obaj panowie poza kortem bardzo sympatyczni, wzajemna kurtuazja, poklepywanie. Rafa na korcie trochę za sztywny, za mało wyluzowany, ale taki jest, to jego charakter. W paru bardzo ważnych momentach zagrał bajeczne skróty, feeling, zrobił to, co wyróżnia elitę- chrurgiczna precyzja przy największym stresie. Parę obaj mieli szczęście, ale tego też trzeba.
Final marzenie / dla mnie nie ma przegranego.
1
@levz0r no chyba, ze gramy Davis Cup..
0
Brawo panowie, podziw!
2
Mentalnie mega. Do Barcy go.
0
Szkoda tego gema przy 40 - 0. A Rafa chirurgicznie, w paru zaganiach no i nagle jestesmy przy koncowce meczu.
0
Hehe, buraczane towarzystwo.
0
Jest i sam Safin!
0
Feeling Rafy. baja
0
@Oskar00 Zneczony na pewno jest. W koncu zaraz rozpocznie sie 5 godzina lupanki.
1
W Rosji leje sie pewnie strumieniami. Czyli nic nowego.
1
Nadala pierwsze oznaki irytacji. Stracic 2 sety..moze bolec nawet jego.
0
@JimMorrisonFCB Najlepsze, ze wiekszosc z nas po 2-0 myslala, ze Medvedev polegnie jak Wloch. Ale jednak Rusek to nie Wloch.
5
Nieprawdopodobne
1
@JimMorrisonFCB 6-4 juz chyba nie :)
0
6-4 dla Nadala w czwartym?
0
Dwa swietne finaly.
0
@MrKubano wyzej napisalem
0
@MrKubano Ze zawdonikowi tej klasy nie przystoi takie wiwatowanie punktu, gdy zdobylo sie go po bledzie przeciwnika, a nie wlasnym dobrym zagraniu.
0
@takisobiektos Nadal raczej sie cieszyl z zaebistej odleglosci swojego zagrania i trafienia w naroznik , niz z tego, ze Rosjanin poslal pilke na aut.
0
#teamRafa czy #teamMedvedev?