1

@Hushovt @adi7adi8 tak, ladna babka.

0

O pan Stopa krytykuje zachowanie Nadala.

0

Ta narciarka na trybunach jak sie nazywa?

1

@JimMorrisonFCB Alez bledy MEdvedeva teraz.... przy 40-0.
Ale dowiozl jednak.

1

@michal26 Poszedl vabank i wygral, SZok , to co zrobil

1

@michal26 Co tu sie wyrabia???

0

Brakuje Murray, del Potro...

0

0

TAki troche Rafinha ten Medvedev.

0

Pan Stopa i ten drugi maja czasem ciekawe teksty.
Klops, cukiereczek, nogi z pierwszego seta.

0

@MrKubano Tak, ale odpadlem z Rafa w polfinale.
gram juz dlugo, ale czysta amatorska zabawa.
@JimMorrisonFCB to jest prof.

1

Slabe ma te skroty Rosjanin...
oh wait ...

2

@kerouac @sebasek99 I mimo proby analizy przczyn wiary, ciagle pozostaje ona zagadka. Zreszta, zapominamy czesto o zanczeniu slowa wiara, a dyskusje o wierze, jak wiekszosc z udzialem ludzi maja na celu dominacje, czyli kto ma racje. Czyli czlowiek jest nie tylko drapieznikiem w sferze fizycznej, ale i duchowej.
Najglebsza wiara to ta, o ktorej nie musimy dyskutowac.

4

Rafa, to chyba najlepszy topspin w historii. Dla porownania znalazlem dane killu zawodnnikow, moze ktos ma jeszcze pare przykladow?
Pete Sampras: 1,800 rpm
Andre Agassi: 1,800 rpm
Roger Federer: 2,500 rpm
Rafael Nadal: 3,200 rpm - peaked at 5000 rpm

0

@JimMorrisonFCB No fakt, balem sie , ze bedzie gorzej.

1

Najbardziej to tego stekania w tenisie nie lubie. Sam czasem cos tam z siebie wydam, ale bardzo rzadko i bez przesady. Ostatino gralem z gosciem, ktory przy kazdej, doslownie kazdej pilce jeczal dwa razy. Szybkie i krotkie AA i krotkie A. No brzmialo to mega nienaturalnie i nie moglem sie na grze skupic.

3

Ale wymiana. .

0

@mekston hehe.
Teraz tez dobra wymiana byla.

0

@JimMorrisonFCB o zgrozo

1

Fajnie by wygladalo, gdyby taki Rafa, sobie na laweczce rogalika 7Days wyciagnal.

0

Najbrzydszy tenis? Ja mam dwoch "faworytow". John McEnroe i Florian Mayer.

3

Slabe ma te skorty Rosjanin.

0

@mekston ja albo pisze albo ogladam - nie umiem w multitasking

1

@kerouac na privie inna gadka byla...

2

@Lamora bo @kerouac to madry chopok jest, stara sie trzymac poziom LR, pod nieobecnosc @Cochise .

0

@mekston Tenisa lepiej ogladaj. A tak na serio - no wlasnie, kiedys sie tak mowilo, czyli to juz jest w kwestiach mitu?
Zawsze sobie tak dodawalem - kurde , taki jestem madry, a to dopiero 5 % wykorzystuje, a tu sie okazuje, ze ja juz na maksie jade....oj.

0

@Lamora W sumie tez ciekawe pytanie.
Szkoda, ze Omar tego nie doczeka.

0

@kerouac A doktorowi?

0

@mekston W pierszym secie, tez pare wybronil.
Kurde, uwielbiam jego banana balls - (nie jego banana!)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?