Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Hushovt @adi7adi8 tak, ladna babka.
0
O pan Stopa krytykuje zachowanie Nadala.
0
Ta narciarka na trybunach jak sie nazywa?
1
@JimMorrisonFCB Alez bledy MEdvedeva teraz.... przy 40-0.
Ale dowiozl jednak.
1
@michal26 Poszedl vabank i wygral, SZok , to co zrobil
1
@michal26 Co tu sie wyrabia???
0
Brakuje Murray, del Potro...
0
@JimMorrisonFCB mega .
0
TAki troche Rafinha ten Medvedev.
0
Pan Stopa i ten drugi maja czasem ciekawe teksty.
Klops, cukiereczek, nogi z pierwszego seta.
0
@MrKubano Tak, ale odpadlem z Rafa w polfinale.
gram juz dlugo, ale czysta amatorska zabawa.
@JimMorrisonFCB to jest prof.
1
Slabe ma te skroty Rosjanin...
oh wait ...
2
@kerouac @sebasek99 I mimo proby analizy przczyn wiary, ciagle pozostaje ona zagadka. Zreszta, zapominamy czesto o zanczeniu slowa wiara, a dyskusje o wierze, jak wiekszosc z udzialem ludzi maja na celu dominacje, czyli kto ma racje. Czyli czlowiek jest nie tylko drapieznikiem w sferze fizycznej, ale i duchowej.
Najglebsza wiara to ta, o ktorej nie musimy dyskutowac.
4
Rafa, to chyba najlepszy topspin w historii. Dla porownania znalazlem dane killu zawodnnikow, moze ktos ma jeszcze pare przykladow?
Pete Sampras: 1,800 rpm
Andre Agassi: 1,800 rpm
Roger Federer: 2,500 rpm
Rafael Nadal: 3,200 rpm - peaked at 5000 rpm
0
@JimMorrisonFCB No fakt, balem sie , ze bedzie gorzej.
1
Najbardziej to tego stekania w tenisie nie lubie. Sam czasem cos tam z siebie wydam, ale bardzo rzadko i bez przesady. Ostatino gralem z gosciem, ktory przy kazdej, doslownie kazdej pilce jeczal dwa razy. Szybkie i krotkie AA i krotkie A. No brzmialo to mega nienaturalnie i nie moglem sie na grze skupic.
3
Ale wymiana. .
0
@mekston hehe.
Teraz tez dobra wymiana byla.
0
@JimMorrisonFCB o zgrozo
1
Fajnie by wygladalo, gdyby taki Rafa, sobie na laweczce rogalika 7Days wyciagnal.
0
Najbrzydszy tenis? Ja mam dwoch "faworytow". John McEnroe i Florian Mayer.
3
Slabe ma te skorty Rosjanin.
2
@krissu8 aha...
https://i.pinimg.com/originals/25/84/75/2584758aef9c2fec4c15534ef9d2f68d.jpg
0
@mekston ja albo pisze albo ogladam - nie umiem w multitasking
1
@kerouac na privie inna gadka byla...
2
@Lamora bo @kerouac to madry chopok jest, stara sie trzymac poziom LR, pod nieobecnosc @Cochise .
0
@mekston Tenisa lepiej ogladaj. A tak na serio - no wlasnie, kiedys sie tak mowilo, czyli to juz jest w kwestiach mitu?
Zawsze sobie tak dodawalem - kurde , taki jestem madry, a to dopiero 5 % wykorzystuje, a tu sie okazuje, ze ja juz na maksie jade....oj.
0
@Lamora W sumie tez ciekawe pytanie.
Szkoda, ze Omar tego nie doczeka.
0
@kerouac A doktorowi?
0
@mekston W pierszym secie, tez pare wybronil.
Kurde, uwielbiam jego banana balls - (nie jego banana!)