0

@kerouac Albo Marty-iego.

1

@kerouac To sa bardzo ciekawe tematy. W sumie, jesli jestesmy zwierzetami lub hybrydami i istnieje tylko swiat materialny, to nad sensem zycia mozna sie wlasciwie tylko zasmiac i nawet dziwi mnie, ze instynkt przetrwania jest tak mocny.
Ma przetrwac gatunek, ale po co, tylko po to by przetrwac. I po co nam takie duze mozgi i co bedzie, gdy zaczniemy wykorzystywac np. 90 procent mozliwosci mozgu?

0

@kerouac Tu sie od razu nasuwa pytanie. Co to jest - natura czlowieka?

0

ciekawe, jak by sie to potoczylo, gdyba Nadal nie mial od razu re-break-a.

0

@mekston jak końcowka seta, bo własie tej części nie moglem widzieć?

13

0

@kerouac to tylko polowa prawdy. Byly okresy bardzo zdyscyplinowanej taktyki oraz mega brutalnej gry.

0

@Fawrf Ten zart zamierzony, czy nie?

2

@Bykunn W Polsce to sie nazywa korwinizm. jak lubisz zyc uprzedzeniami i stawiac latki, to mozesz tak tych ludzi nazywac. No w Polsce to w sumie tylko naiwna gimbaza moze glosowac na Korwina, dziwne , ze Nobla z ekonomii odbieral pan Friedmann , a nie pryszczaty dzieciak.
Dlug publiczny nie istnieje i za PO tez nie istnieji tak w ogole nie jest wazny.
Partia ine ma wyprowadzaic z kryzyysu, partia nie ma sie do gospodarki wtracac i tyle.
Skoro podnocsznie podatkow jest takie dobre, to na co jeszcze czekamy?
Panstwo w takiej formie, to wyzysk, zniewolenie i zabicie krytcznego myslenia, co niestety widac po Twojej wypowiedzi, wychwalajaca PZP., sorry PO.

z jednym sie zgodze - wprowadzenie szkoly austryiackiej - to obecnie myslenie na granicy romantyzmu.

2

@Bykunn To nie chodzi o korwinizm, (Korwin nawet tego przeciez nie wymyslij, o czym wiekszosc nie wiem, po jest do niego uprzedzona) bo mi jest naprawde obojetne kto rzadzi, byleby panstwo sie nie wtracalo do gospodarki i paru innch dziedzin. Austriacka szkola ekonomii. Jestem tez realista i po prostu korzenie sa tak mocno wrosniete i specione z innymi drzewami, ze odkrecic to wszystko to jest praca chyba jednak syzyfowa.
Poczaki PO, to byla naprawde nadzieja, potem byla podwyzka podatkow i czar prysl
PO bohatersko przeprowadzilo nasz nieszczesliwy kraj przez swiatowy kryzys - pieknie to brzmi prawda?

1

@Bykunn Ty chyba zartujesz, najgorsze, ze chyba sam wierzysz w to, co napisales.
Musi przyjsc nowe pokolenie, a i tak to nie gwarantuje, zmiany myslenia na zdroworozsadkowe.

2

@Bykunn na Wy (towarzyszy) teraz przeszlimy?
Te Partie różnią się swiatopogladem (aborcja, związki partnerskie itd) . Gospodarka i afery na tym samym nędznym poziomie. PO będzie zmuszone utrzymać 500 plus.
Kto narzeka a na jedną lub droga głosuje, jest łagodnie mówiąc naiwny - tak jak wycieczki w Tatry - niestety na własne życzenie
Nie wierzę,, ten układ był dogadany, ale jest dla nich wygodny.

1

@JimMorrisonFCB ja już się nie mogę doczekać

4

@Janiama z jednej strony jest narzekanie na układ, z drugiej jest permanentne głosowanie na niego.
To ja wycieczka w Tatry w burze

22

@Ratamahatta no w końcu ktoś się z Korwinem zgadza

9

@Odesseiron naprawdę słuchajac tych obietnic, czuje tylko żenułę i brak szacunku dla intelektu obywatela

0

@clyde Wendy's. .

0

@Ratamahatta nawet nie będąc złośliwim, to przypomina poprzednie epoki.
Naprawdę smiejà się, wygłaszajac takie obietnice z inteligencji obywatela.
Np zdanie : podwójna 13, nie dwie, nie jedna, ale dwie.
Naprawdę ciężko to oglądać i nie czuć zażenowana

3

@Kajtek77 oczywiście, najlepiej jeszcze jak ktoś (ona) zrobi zakupy, ugotuje. Ja mogę że zmywarka pozmywać

0

@mekston metalnie chyba lepszy od Włocha i Bułgara

0

@DaPi rolady też bardzo wysoko' z szagowkami / pyzami i buraczkami

0

Rusek dziś coś ugra?

0

@Messibestplayerintheworld i za chwilę Dortmund

0

@Lamora a będzie tylko lepiej ;)

0

@Odesseiron Bo zawsze wolales Brazylie.

3

Lekki SPOJLER The Wire.
Typy osobowosci w Prawie Ulicy.
https://staruszek.files.wordpress.com/2014/01/wire6.jpg?w=1228&h=992

1

@Janiama Riquelme bedzie?

0

Riquelme vs Barça


2

Rosamonte i kilka wskzowek dotyczacych nacznka i bombilli.



Produkcja matero z palo santo (nakladanie aluminium na drewno)


A tu matero owijane w skore.

0

Pewnie w innych komunikatorach to standard , ale Telegram po aktualizacji wprowadza funkcje zaplanowanych na czas wiadomości (wysyłanie w określonym dniu i godzinie) oraz przypomnień.

#nieZnoszeMaila

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?