Colon
Dołączył/a: luty 2018
32 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
The Wire.
Jesli ktos nie widzial, to nie ma co sie dalej zastanawiac.
Wszystkie utwory, a wlasciwie jeden wykorzystane w intro, sezony 1-5.
0
Kto z Was byl kiedys w Queens na Flushing?
3
@kuz Stare, ale bardzo jare.
1
Ostatni raz, gdy Amerykanin (turniej mezczyzn) wygral US Open -
2003 Andy Roddick (w trzech setach przeciwko J.C. Ferrero z Hiszpanii)
Ostatni raz w finale 2005 Agassi (przegral w czterech z Federerem) oraz Roddick w 2006, ktory rowniez przegral w czterach z Rogerem.
W latach 90tych, tylko dwa razy nie bylo Amerykanow w finale.
5
Serena przegrywa, la Rambla wiwatuje.
0
@Lamora serio ? Musze włączyć
0
@Grzesior667 A moze wojujacy ateizm ? ;)
0
@Grzesior667 A moze deizm?
0
Ok. Mamy dowod na istnienie Boga.
1
Jak ktos lubi ladne wokale, remiksy i gitare basowa. Ella Fitzgerald -- Slap That Bass (Miguel Migs Petalpusher Remix)
0
@th@les musze wlaczyc skroty
2
@macio_944 Ja czasem sobie wlacze. No calkiem fajnie to brzmi.
0
@Skaramuczi Pewnie zimno
0
Kinga Głyk szyje na basie „September”
0
@th@les dobry meczyk, jak Ney?
0
@Encore Bylo groznie, ale chyba tak, jak powiedzieli komentatorzy - przemotywowany.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore Rafa tak daleko stoi przy jego serwisie, ze sam sie o to prosi.
0
@cules96 Dokladnie. Nie ma czegos takiego, jak darmowe obiady.
0
@4drian0 Przelamujac Fale lub Tanczac w Ciemnosciach.
0
Nie wierze, 4 udane skroty juz Wlocha.
edit. 5
0
@Socjopata Za te dwa skroty szacun.
0
Rafa ze swoim wujkiem, widac, ze juz wtedy Barca nie w smak mu byla...
szkoda.
https://pbs.twimg.com/media/B1H7QCvIIAABwBu.jpg
Golfsci!
https://c8.alamy.com/comp/D5MRCT/tennis-player-rafael-nadal-and-his-uncle-former-soccer-player-miguel-D5MRCT.jpg
2
@Encore RAfa i te rytualy. Klasyk.
0
Firma Tecnifibre nie wygrala jeszcze zadnego z 4 najwiekszych turniejow tenisowych.
Ale czy byla chociaz w finale? Kiedys gral nia Verdasco, Tipsarevic.. Ktos cos?
Teraz w finale bedzie gral nia oczywiscie Medviedev.
2
Wywiad Beckera z Pique na US Open. Ciekawa sprawa.
Game, Schett and Mats tez juz sobie ladnych pare lat leci.
0
Na wykroku. ...
0
Za krotki czesto jest Dimitrov.
0
Dobra Rafa, szykuj sie do wyjscia.
0
Dramat .