4

The Wire.
Jesli ktos nie widzial, to nie ma co sie dalej zastanawiac.
Wszystkie utwory, a wlasciwie jeden wykorzystane w intro, sezony 1-5.


0

Kto z Was byl kiedys w Queens na Flushing?

3

@kuz Stare, ale bardzo jare.

1

Ostatni raz, gdy Amerykanin (turniej mezczyzn) wygral US Open -
2003 Andy Roddick (w trzech setach przeciwko J.C. Ferrero z Hiszpanii)
Ostatni raz w finale 2005 Agassi (przegral w czterech z Federerem) oraz Roddick w 2006, ktory rowniez przegral w czterach z Rogerem.
W latach 90tych, tylko dwa razy nie bylo Amerykanow w finale.

5

Serena przegrywa, la Rambla wiwatuje.

0

@Lamora serio ? Musze włączyć

0

@Grzesior667 A moze wojujacy ateizm ? ;)

0

@Grzesior667 A moze deizm?

0

Ok. Mamy dowod na istnienie Boga.

1

Jak ktos lubi ladne wokale, remiksy i gitare basowa. Ella Fitzgerald -- Slap That Bass (Miguel Migs Petalpusher Remix)


0

@th@les musze wlaczyc skroty

2

@macio_944 Ja czasem sobie wlacze. No calkiem fajnie to brzmi.

0

@Skaramuczi Pewnie zimno

0

Kinga Głyk szyje na basie „September”


0

@th@les dobry meczyk, jak Ney?

0

@Encore Bylo groznie, ale chyba tak, jak powiedzieli komentatorzy - przemotywowany.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Encore Rafa tak daleko stoi przy jego serwisie, ze sam sie o to prosi.

0

@cules96 Dokladnie. Nie ma czegos takiego, jak darmowe obiady.

0

@4drian0 Przelamujac Fale lub Tanczac w Ciemnosciach.

0

Nie wierze, 4 udane skroty juz Wlocha.
edit. 5

0

@Socjopata Za te dwa skroty szacun.

0

2

@Encore RAfa i te rytualy. Klasyk.

0

Firma Tecnifibre nie wygrala jeszcze zadnego z 4 najwiekszych turniejow tenisowych.
Ale czy byla chociaz w finale? Kiedys gral nia Verdasco, Tipsarevic.. Ktos cos?
Teraz w finale bedzie gral nia oczywiscie Medviedev.

2

Wywiad Beckera z Pique na US Open. Ciekawa sprawa.

Game, Schett and Mats tez juz sobie ladnych pare lat leci.

0

Na wykroku. ...

0

Za krotki czesto jest Dimitrov.

0

Dobra Rafa, szykuj sie do wyjscia.

0

Dramat .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?