Coveta
Dołączył/a: luty 2025
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja akceptuję opinie archivo tylko jeśli są zgodne z interesem Barcy . A jeśli są wrogie to nie akceptuję . Faul Męczennika ewidentny , archivo wuja warte
14
Hmmm Olmo 6 Ferran 7 wg kibiców . Ja dałem 4 i 7,5 . Olmo w mojej ocenie Kompletnie bez formy . Brak w opisie harowania jak wół w obronie Lewego. Dawno już nie widziałem żeby Lewy by niżej niż Ferran w obronie a w niektórych akcjach nawet na swoim 30 metrze. Tylko w pierwszej minucie gry stanął ale zacząłem krzyczeć przed TV i potem już harował jak nigdy …
1
A jeszcze miesiąc temu większość wysyłała Flicka i Lewego na drzewo. Zły , niedobry, beznadziejny . Laska kibica na pstrym koniu galopuje ….
1
@Fake69 a to prawda . I powinien dać żółtą . Fakt
14
Bez przesady. To było dobre sędziowanie jak na hiszpańską popelinę. 6/10
0
Lewy pracował w obronie jak nigdy . Wystarczyło dać mu opaskę a chłop zapieprza za trzech . To było szokujące
6
I gdzie są ci którzy wieszczyli koniec Lewego ??? Bez niego Barca dostałaby dziś łomot i tyle
16
0/5 wygranych pojedynków ? To jak strzelił bramkę głową ? Statystyki chyba robił sędzia tego meczu , z lekka niedowidzący . Tak czy owak Kibic 84 i Fabregas mają zrypany wieczór
19
Jak zwykle sędzia przeciwko Barcie . Faul taktyczny z bardzo długim trzymaniem bez kartki dla Celty, przypadkowe nadepnięcie drugą żółtą i czerwień dla Bsrcy . Życie po hiszpańsku
5
@Aranjo nie mam nic przeciwko jednemu artykułowi na temat że taka książka powstała . Natomiast tworzenie artykułów w formie sensacji dzień po dniu o jakimś tam zachowaniu oceniam tak jak opisałem wyżej . Zazdrość ? Nie odczuwam , nie stosuje
9
Szczerze , nigdy nie myślałem , że będzie tu tak słabo . Codziennie jakiś artykuł sensacyjka co niejaki Staszewski napisał o Lewandowskim …. Myślę że tak z pół roku , day by day , będziecie coś wyciągać . Proponuję te najgorsze kawałki . Może warto też Laporcie podesłać albo Deco. Niech wiedzą jakim złym człowiekiem jest Lewandowski . Ale to też piękny przykład jak media chcą manipulować nami: ludźmi . Wiemy to od lat , że jak jest jakiś problem to używa się ten portal lub te gazetę . Tutaj akurat doszło do wyjątkowego marketingowego przegięcia , gdzie portal FC Barcelony został platformą promocyjną dla wydawnictwa o Lewandowskim. Mi się to nie podoba .
4
Wszystkie artykuły to słaba nagonko reklama książki … Strasznie to słabe
2
Przetrzewiona - ciekawe słowo . Będę go używać ….
1
@nowy19pl to prawda . Ale za pomysł z meczem w USA ma ode mnie medal .
0
Mówi to gość, który publicznie i wprost skrytykował szefa szefów czyli Laportę. Ale dowiadujemy się, że nie zawsze mówi co myśli ….. To jest rozwiązanie zagadki - on myślał o pomyśle Laporty ( mecz w USA ) dobrze ale kompletnie skrytykował. W tej krytyce dodając, że klub na tym zarobi . Wszystkich tych, którzy będą za chwilę odsądzać mnie od czci i wiary odsyłam do dzisiejszego wywiadu z Flickiem, który stwierdza, że pomysł mu się nie podoba ze względów takich a takich ale taka jest decyzja i trzeba to zrobić. Dla dobra klubu w domyśle . Podobne wypowiedzi , zupełnie inne brzmienie przekazu.
0
Największe protesty będą w Madrycie . Perezowi żyłka pęknie , że to nie jego klub poleci jako ambasador LaLigi do USA. Taki cios w Real Madryt. ps już wcześniej pisałem że to nie jest za 5 czy 10 milionów USD. Tu w grę wchodzi gigantyczny ekwiwalent reklamowy. Ale za chwilę wyśmieje to znawca od finansów i specjalista od zarządzania z Footrola czy jakoś tak …
1
@MirusAmisz dzięki za informację, uśmiałem się .
0
@Filipem 1. chętnie poczytam jakie ten specjalista od mikrofonu ma doświadczenie w zarządzaniu przedsiębiorstwami . Ilu zatrudniał pracowników i za co ponosił odpowiedzialność. Bardzo fajnie się krytykuje nie mając żadnego doświadczenia 2. Przytoczył wypowiedź FDY i jakby pominął jedną kwestię z wypowiedzi : klub na tym zarobi …. ale FDY jest niezadowolony i koniec . Sam FDY stwierdza, że klub na tym zarobi…. Jak można być kibicem klubu i sprzeciwiać się, że klub zarobi pieniądze w sytuacji gdy brakuje kasy na rejestrację podstawowych zawodników ??? 3 Fair play , jeśli ktoś oglądając ligę hiszpańską mówi o Fair Play to jest niepoważny . I tego chyba nie trzeba uzasadniać . 4. Real Madryt - gdyby to RM otrzymał propozycję wyjazdu , pojechałby a Perez byłby wniebowzięty . I RM nie oglądałby się na nikogo . Jeśli ktoś myśli inaczej jest oderwany od realiów finansowych bo oprócz dolarów w przelewie jest tu gigantyczny ekwiwalent reklamowy . To nie jest mecz za 5 czy 10 milionów USD. Teraz przy każdej umowie FC Barcelona powie : jesteśmy ambasadorem LaLiga w USA , musicie zwiększyć kwoty o nowe zasięgi na tym gigantycznym rynku 5 . Prowadzący wyśmiewa wszystkich jak leci a czy sam zna zapisy z kontraktu FDY ? Ja nie znam to się nie wypowiadam na temat jego kontraktu. Ale jeśli pracownik w tym momencie FDY oficjalnie i otwarcie występuje przeciwko pomysłowi szefa i go krytykuje ( Laporta ) to ja na miejscu Laporty mocno bym się zastanowił nad takim pracownikiem. Jak wiemy kontrakt został podpisany , mam nadzieję, że dorzucili mu jakąś klauzulę na temat publicznych wypowiedzi . 6. Nie zawsze większość ma rację. A świat napędzają z reguły ci, którzy robią coś wbrew osądowi większości . 7 . A pro po kasy: główny punkt z wypowiedzi kapitanów zespołów - jak będą dzielone wpływy finansowe z tego wydarzenia pomiędzy zawodników ? Generalnie się sprzeciwiamy ale jak będzie dzielona kasa nam powiedzcie . 8 uśmiałem się , prowadzący ma talent komediowy
0
Mądre wypowiedzi Hansiego
0
Nie wierzę …. Za mało zarabiają , trzeba im podnieść pensje . To się w głowie nie miesci , jakim cudem w tym kraju wiecznych olewaczy doczekali się tak wspaniałych klubów piłkarskich ? Jak to możliwe ???
0
@piJohn czy z innej beczki : Jóźwiak , Moder , Puchacz , Kamiński , Kownacki . Z Lechowego eksportu ostał się jako tako Bednarek , Skoras , Kamiński młodszy . Orlow brak
0
@Nightraider Beenhakker był ostatnim marzycielem w piłce nożnej …. Świeć Panie nad Jego Duszą, a i tak został potraktowany źle na koniec . Sousa , Santos , Michniewicz , Probierz , ….. Guardiola do nas nie przyjdzie . Nawet na emeryturze
0
Lewego brak bo skutecznie spieprzył swoją marietingowà karierę . Przez tyle lat widziałem tylko jednà dobrą reklamę z nim . Druga sprawa że pochodzenie z Polski nie ułatwia sprawy . Ani w reklamie ani France Fotball
3
A pro po: większość z Was widziała koszulki 2 dni temu w sklepie Barcy po 2999 Euro . Poszły wszystkie . Bogaci powieszą sobie na ścianach , bogaci fani Realu będą sobie coś tam z nimi robić a ci mniej zamożni , te dzieci dla których największym szczęściem jest zobaczyć Yamala ??? Nie nie autografu już nie dostanà, Yamal tylko sprzedaje za gruby hajs …. K…. Napisze szczerze, śmiać mi się z tego chce . Zapytałem się dziewczynie czy chce taką koszulkę a ona przytomnie odpowiedziała : to już jest grube przegięcie
1
@sendesara rozumując w ten sposób odbierasz sens futbolu . Wszędzie są patologie ale ty proponujesz zupełnie nowà. Jak dziecko chce autograf od swojego idola niech zapłaci 3000 euro
1
@arasz1819 za to że będziesz mógł stanąć już zapłacisz …. A powietrze będziesz musiał przytargać swoje , w worku , z domu. Całe powietrze dla gwiazdy niech oddycha a reszta ludzi …..
1
@Rifek tak tak , oczywiście . Zwłaszcza te dzieci na meczach . Młodzi ale handlarze
2
@Capitano5 zgadzam się
4
Oh , a tak go wszyscy chwalà. A on nie będzie składał autografów bo by mniej zarobił . Mamę wystawi na płatne kolacje , a brata ma jeszcze … jakby tu brata zmonetyzowac …. To bardzo fajne słowo u specjalistów od robienia z ludzi idiotów - zmonetyzowac …. To ostatnie to pewnie wujek Ney podpowiedział
1
Jesli to prawda to znak, ze moj ulubiony trener nie wyciąga wniosków ! Zresztą to samo było w BVB Kloppa. 2 lata jak mówił Jurgen grali heavy metal i drużyna siadła kompletnie a bez fizyczności nie było o czym gadać . Niestety obawiam się że tu mamy dokładnie z tym samym do czynienia . Jak mawia koszykarskie porzekadło : mistrzostwo zdobywa się obroną. Tryb atak atak atak zajedzie każdy zespół. Każdy silnik . Howgh !