0

No cóż , w meczu z PSG Lewandowskiego odsunięto na boczny tor . Było widać, że bardzo go to zabolało . Bardziej niż kontuzja w meczu z Litwą . Poszedł w pewnym sensie tropem Matsa

3

Najważniejsze pytanie kapitanów : jak zostanie podzielona kasa … inne pytania są nieistotne . Opowieść o kibicach Villarealu to powieść w stylu polityków : powołam się na cudze dobro choć tak naprawdę mam to centralnie w dupie. Ale wybrzmi dobrze

0

@Nightraider masz rację, zobaczymy jak skończy się ta historia

0

@Soetie ja napisałem o swoich przypuszczeniach . Mnóstwo ludzi , chyba wraz z trenerem doszło do wniosku, że Lewy jest zbędny . A teraz Torres też cienko i nie ma kto grać . Sytuacja zupełnie nieporównywalna moim zdaniem . Na miejsce Yamala reprezentacja Spain ma wielu innych świetnych graczy , w reprezentacji Polski wygląda to z lekka inaczej . Lewy już ma niewiele do stracenia , przed Yamalem cała kariera . Co do zasady , gracz, który czuje problem nie powinien grać bo kończy się źle : Yamal, Gavi , Lewandowski i wielu innych

0

@Nightraider Flick przecież już mu to zapowiedział jeśli wierzyć przekazom medialnym. Możliwe że chce lub musi to usłyszeć od szefa wszystkich szefów

2

Jedno nie ulega wątpliwości : Robert Lewandowski jest już na końcu swojej kariery piłkarskiej . Poprzedni sezon spowodował, że wielu zawodników dziś jest kontuzjowanych . Wypowiedzi Roberta pokazują, że nadal w FC Barcelona szczegóły są niedopracowane a jak wiadomo diabeł tkwi w szczegółach . Możliwe że Hansi Flick wpadnie na zmianę taktyki wychodząc z założenia że zamęczył zespół a możliwe, że będą grać nadal bardzo intensywnie i cały zespół padnie na pysk. Zobaczymy. Tak czy owak obawiam się że jak Robert Lewandowski zakończy karierę to długo nie będziemy mieć gracza na takim poziomie , a w Barcelonie tym bardziej . Cieszmy się więc tym co mamy , doceniajmy i szanujmy . Barcelonie jako następcę Lewego życzę Alvareza lub Hallanda .ps Lewy , nie rozmieniaj się na drobne , zakończ karierę grą w FC Barcelona …

2

Tako rzecze Inigo , że Yamal ciągnie ten klub. Mam inny punkt widzenia ale szanuję jego słowa jako świetnego gracza i człowieka, który ma znacznie większą wiedzę na temat drużyny niż ja .

1

@Nightraider zgodnie z przepisami w Hiszpanii Klub Kokosa wg Wojciechowskiego jest niedopuszczalny . Zawodnik ma prawo trenować z drużyną . Tu potrzebna jest rozmowa z Deco i Laportą w stylu MATS dzięki ale jesteś teraz 3 lub 4 bramkarzem . Nic się nie da zrobić . I pewnie tak będzie . Ale wcześniej Deco w wywiadzie powiedział mniej więcej tak : nie widzę potrzeby żeby rozmawiać z MATSem ….. Deco na tym polega twoja praca !

4

@Fake69 niepotrzebnie wrzuciłeś kwestię narodowości . Tak jak jakiś Hiszpan napisze o Lewandowskim : toć to Polak to czego się spodziewać … źli i dobrzy ludzie są we wszystkich narodach

0

Ja pierd…. , grają na jakimś boisku treningowym . Kontenery zaplecza jakbym Kotwicę Kołobrzeg widział . Liga Mistrzyń na Disneyu - no bajka po prostu . Dla mnie to jakieś skandaliczne upokorzenie kobiet jako takich . Idźcie sobie pograć gdzieś tam na podwórku . Pokopcie sobie . Aż dziw że Złotej Piłki dla Pań nie wręczają w jakimś garażu

0

@acenooo faktycznie . Przy 38 meczach , 19 na wyjeździe , 1 z tych19 będzie też na wyjeździe , ale na tym meczu fani drużyny przeciwnej będą mniej krzyczeć . Tak , zdecydowanie to wypacza rozgrywki . Przykro mi ale nie zgadzam się z takim punktem widzenia.

1

Doue powinien wygrać ….

5

Będą tu tysiące może nawet miliony kibiców FC Barcelona , którzy napiszą , że pochwalają Real Madryt bo nie można przenosić meczów poza Hiszpanię ! Puchar Króla można do Arabów za szmalec ale LaLigi do USA nie można za szmalec …

0

@directedbyfcb och , pojawiły sie też informacje , że Barca chciałaby się pozbyć Lewego już w styczniu . Więc zależy kto co czyta. Lewy z dużej litery …

0

Hmm a przed meczem z Litwą był news że Barca nie jest już zainteresowana Lewym . Wielu kibiców wiesza na nim psy . Może facet zacisnął zęby by grać z Litwą skoro Barca już na niego nie liczy , trener go olał w meczu z psg … a teraz płacz, że człowieka nie ma … a może płacz, że 9 zawodników jest kontuzjowanych i ktoś poszuka przyczyn tego stanu rzeczy …

0

@David_Martin dodałbym, że na 18 tce udawał bossa mafii , dookoła biegały niskorosłe osoby nie wiadomo w jakim charakterze , starsze dziewczyny stoją w kolejce do wygłoszenia cytatu z filmu „ Książę w Nowym Yorku” który brzmiał : królewski ….. jest czysty , pomocnik agenta prowadzi kalendarz spotkań Yamala z kobietami a ze to się spóźnił na trening …. Każdy się spóźnia . Mama robi za atrakcje luksusowych kolacji a tata jak to tata biega z nożem lub ktoś za nim
biega z nożem - dokładnie nie wiadomo . Yamal ponoć na własną prośbę gra po wpływem zastrzyków przeciwbólowych co podkreśla jego hart ducha i życzliwość ludzi dookoła . Wakacje w duchu profesjonalizmu spędza z asem wlasciwego treningu oraz ekspertem od dbania o właściwe karty przy stole pokerowym . Nie ma żadnych powodów, żeby się martwić - wszystko jest pod doskonałą kontrolą a w klubie panuje optymizm.

5

Jakoś czuję że kibice w zakresie Yamala dzielą się na 2 grupy : starsi, którzy wiele karier sportowych już widzieli , wiele upadków , sami nieraz dostali po tyłku i młodszych dla których życie Yamala jawi się jako dopust boży . Czas pokaże jak potoczy się jego kariera , gen boskiego talentu ma a teraz tylko od niego zależy czy będzie trenował jak Lewandowski czy żył jak Neymar . Neymar był świetnym piłkarzem ale czy ktoś dziś wymieni go w jednym rzędzie z Messim, Cristiano czy Pele ? Nie . Yamal ma wybór choć wakacje z wujkiem Neyem są prostą drogą drogą do kariery ala Ney .

0

@Cule1797 czas pokaże . Jak na razie dla mnie Yamal idzie ścieżką Neymara . I raczej będzie tworzył problemy niż je rozwiązywał . Oby było inaczej

1

@MaroBrd masz racje

0

@Cule1797 to prawda co nie zmienia faktu że zdobyli LM po sprzedaniu największej gwiazdy . Mbappe kastrował drużynę , oddanie uwolniło potencjał .

0

@Soetie czekaj a to Dembele nie został sprzedany przez Barce ? Bo ciągle kontuzjowany ?

0

@Czyhrynski sprzedali największą gwiazdę . Tak czy nie ?

0

@MaroBrd tylko że w reprze jest kilku ludzi którzy mogą go zastąpić . W Barcelonie nie

0

@KaczorDonald i bardzo dużo racji masz

2

A szkoda … psg pokazało że nie warto opierać gry na wielkich gwiazdach tylko na zespołowości i taktyce . Pożegnali Mbappe i wygrali LM. Fakt

0

@Czarny_ck i nasza taktyka poszła w PiS du . Marcus na 9 , Ferran na skrzydło , na drugim skrzydle zagra Flick . Ale kaszana

1

Marcus to żaden lewoskrzydłowy .

2

Ojojoj chyba zarząd Barcelony musi się poważnie zastanowić nad sztabem medycznym . Inni mogą zwalać na kms , Barca akurat nie może …

0

Szczęsny Garcia Ronald Cubarsi Balde Cassado FDJ, Fermin, Torres , Lewy , Marcus

0

@Czarny_ck kategorycznie się sprzeciwiam ! W Twoim składzie nie ma nikogo kto mógłby zagrać jakąś sensowną piłkę do Lewego i potem znowu będzie płacz . Niech gra Torres , to słuszna opcja , Fabregas będzie szczęśliwy ze Lewego nie ma na boisku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?