1

@lysy1015 no właśnie zmusza . Dostaje powołanie i ma się stawić . I tyle .

2

No i właśnie problem w tym że łysy wuj nie rozumie . I mnóstwo dziwnych ludzi na tym forum też nie . Otóż są zawodnicy którzy grają mecze co 3 dni bo grają w najlepszych klubach i są zawodnicy którzy grają co tydzień bo grają w średnich klubach . I chodzi o to by nie zajechać tych co grają co 3 dni a dać pograć tym co nie muszą tyrać w klubach. Takie to proste łysy . Reprezentacja Hiszpania ma tak silny skład że nie musi zajeżdżać Yamala, Pedriego i innych. W klubie Hansi Flick takiej szansy nie ma , musi grać tym co ma dostępne w tej chwili . Takie to proste łysy ….

0

Kurka wodna , atak Szwecji na papierze to dwa żarłoczne rekiny …

4

Jezu , znowu kupują konkurencję dla Torresa ??? No ile można być rezerwowym napastnikiem ??? Na miejscu Rekina bym się wkurzył

0

Lubię chłopaka ale z niego żaden lewoskrzydłowy. Może Flick go na 9 wsadzi i tam odpali jeśli się na Lewego Flick obraził . Torresa na 10 , Olmo na ławkę siędzie i może jakoś to będzie .

1

@Bykunn czasem lepiej nic nie pisać …

2

Farmazony o odbieraniu lokalnym kibicom ….. o Jezu o Jezu o Jezu , nie zobaczą na żywo meczu wielkiej Barcelony - no to zobaczą w tv . Albo chcecie mieć hajs i konkurować z PL albo lokalnych kibiców chcecie bardzo uszczęśliwić … weźcie się zdecydujcie

1

Dzięki Ci Opatrzności , oby były 4 tygodnie zwykle a nie 4 tyg ala Gavi . Trzymam za to kciuki

0

@Ronad10 któryś z użytkowników dość szczegółowo to wyłuszczał jakiś miesiąc temu tutaj na forum . Bez wglądu w umowę wiemy dokładnie nic a wszystko jest spekulacją. Oprócz tego że właśnie Joan z Espi twierdzi że w zasadzie nie ma podstaw do kar umownych

0

Joan a zasadził ci ktoś kiedyś kopa w tyłek ? Że tak po polsku spytam ?

0

@cules100pro grunt ???? W pięknym miejscu ? Inne nieruchomości ? Bez wglądu w umowę wiemy dokładnie nic

1

On jest nawet lepszy niż polscy politycy we wciskaniu kitu że białe jest czarne lub odwrotnie . 5 zł bym facetowi nie powierzył …. Ktoś kupuje ten słowny shit ? Ciekawe czy socios uwierzą w te brednie czy nie …?

3

@Kismeth potwierdzam , w Hiszpanii ważny jest papier . W skrócie Limak wygrał bo zaoferował nierealny termin . Jak chiński Covec w Polsce . Numer stary jak świat.

1

@BISHBASHBOSH pojechałeś … Ty chyba w Hiszpanii nigdy nie byłeś i tam nie budowałeś . Ja tak . Papier papierem a życie życiem . Już z samego opisu widać jak zrobiono wałek a dodatkowo ktoś tu kiedyś informował że umowa nie z firmą Limak a jego spółka celową, która nie ma żadnego majątku. Dlatego nie będzie żadnych kar . A Mieli hiszpańskiego Feriovala który jest właścicielem większościowym Budimexu

0

@Gregor1899 pytanie z jaką firmą podpisana umowa . Ktoś twierdził że ze spółką córką Limaka która przypadkiem nie posiada żadnego majątku

10

Ktoś kiedyś napisał, że umowa podpisana ze spółeczką córką która nic nie ma bo biuro jest w wynajętym pomieszczeniu . Czyli żadnych kar umownych nie będzie . Laporta i szwagry naprawdę zrobili gruby wałek . Gruby jak Laporta. Mieli hiszpańskiego Feroviala a wzięli turecki ś limak. Oj piękne hacjendy w Turcji będzie miał zarząd FC Barcelona .

5

Jeśli to prawda to jest pozamiatane . I niestety po raz kolejny wejdzie klątwa drugiego sezonu u Flicka . Hans , gadaj z Lewym, przeproś , zróbcie zebranie i może coś się uda …. I jeśli to prawda to mam nadzieję że socios wywiozą Laporte ze szwagrami za bramę . Sukcesy przykryły skrajne nieudolności ale to już bardziej wk…. niż niedokończony stadion

1

@4Fabregas4 w zasadzie ciężko z Tobą dyskutować . Jakbym słyszał polskich polityków . Nie widziałem ani jednej takiej piłki zagranej przez Marcusa . Ani jednej . Bo trzeba mieć drybling lub dobrze ułożoną lewą stopę . W ostatnim meczu Marcus 0 udanych dryblingów na 4 podjęte próby I to jest konkretna miara a nie jakieś wyobrażenia o wybiciu przez stopera . Szach Mat ps z rzutu rożnego możesz zagrać prawą nogą

0

Jedyne wytłumaczenie : Flick zajechał drużynę w poprzednim sezonie lub podczas przygotowań do aktualnego sezonu . No bo KMS nie da się wytłumaczyć tych kontuzji

1

@Gacek5 boskie . Proste a Hiszpanie nie wpadli

6

@piJohn raczej śmieszy podobnie jak zwolennicy Realu Madryt wchodzący na stronę fanów Barcelony .

7

Oj nowe. Nie znałem. Teraz jeszcze łysy wykończy Pedriego ( odpukać w niemalowane ) i dostanie order uśmiechu od Pereza

2

@4Fabregas4 trudno mi porównać stoperów z klubów hiszpańskich do stoperów z reprezentacji Litwy , nie mam miarodajnego wzorca , bardziej opisałem prezyzyjne dośrodkowanie , świetny nabieg na piłkę i strzał do bramki . Tak wzorcowo powinna wyglądać taka akcja . Na dziś w Barcelonie z lewego skrzydła nikt nie jest w stanie zagrać takiej piłki .

3

Olmo wiadomo. Tunkara - rośnie nowy geniusz ale on ma 15 lat . Mógłby wchodzić na ostatnie 5 minut tak dla fanu . Przyjdzie rzeźnik z Getafe , sfauluje i będzie po karierze . Lub po więzadłach. Tam powinien grać Fermin wiadomo lub Ferran Torres - może to pozycja dla niego ….

1

@Mutas95 sarkazm ….

6

Jest dogranie , jest brameczka … widzisz Hansi jakie to proste …. No tylko że Marcus jest zbyt surowy by tak wrzucić piłkę

2

Mam wrażenie że w Hiszpanii co drugi dzień jest święto . Jak oni mieli na czas stadion wybudować jak co drugi dzień świętują . Nawet jeśli to turecka firma to mnóstwo podłączeń muszą robić Hiszpanie

7

Strasznie te klubowe mistrzostwa świata dały nam w kość ! Nigdy więcej takich sytuacji ! Mogli chłopcy odpocząć , to
Nie , musieli grać … kto odpowiada za ten szpital ? Czy tu opiekę sprawuje hiszpański oddział Rehasportu ?

1

@MessiForeverTheBest czyli kogo ? Kane za 65 milionów z dużą pensją ?

0

Flick w tym sezonie skutecznie i głupio zabił Lewandowskiego . Czy bedzie refleksja ? Wątpię . Torres , ponad 3 lata w Barcelonie - ktoś go widzi jako top 9??? Wczoraj pokazał w meczu Hiszpanii jaki z niego killer . Po prostu Jurek Kiler. Zostaje Marcus , który moim zdaniem kompletnie nie daje rady na lewym skrzydle . Ostatni mecz : 0 udanych dryblingów na 4 próby. Więc gdyby Hansi Flick przypadkiem czytal nasze złote myśli ( w co wątpię ) to albo przeprasza się z Lewym i wtedy Marcus lub Ferran z ławki albo niech próbuje Marcusa w podstawie .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?