6

Ferran Torres w akcji - mnóstwo wiatru, żadnych bramek . Ja go nawet lubię , to fajny chłopak ale z punktu widzenia Barcelony pieniądze wyrzucone w błoto . Pep to się jednak poznaje na graczach , dobrego nigdy by nie oddał

0

@pep71 w zasadzie się z Tobą zgadzam ale zebrane doświadczenie wskazywało, że nie wszyscy właściwie ogarną

1

Nie będzie …. A czy Barca nie ma prawa zwrotu Olmo przy zakupie na odległość ???

5

Prawda taka , że Żuk powinien grać dla Polski a wielkie umiejętności zawdzięcza temu krótkiemu ale owocnemu pobytowi w Szczecinie….( żart wymieszany z żalem gdyby ktoś nie wyczuł intencji mych )….

3

@LinekMichal święte słowa . Ile dał Ferran Barcelonie przez ostatnie 3 lata ??? Ciągle się uczy ? Po grzyba go kupili

7

O Jezu , O Jezu … Ferran Torre może zastąpić Lewandowskiego …. No tak na chłodno : Ferran i Lewy przyszli w tym samym czasie do Barcy , i teraz spójrzmy na trzeźwo , bez ichtiologicznej fascynacji rekinami jaki był wkład Lewandowskiego w sukcesy Barcy przez ostatnie 3 lata a jaki Ferrana . Oczywiscie można przyjąć że Ferran cały czas się uczy…. Tak mocno się uczy że większość fanów marzy o Hallandzie czy Alvarezie

2

Louis Dela Fuente to tajna broń Realu Madryt . Taka madrycka wersja Negreiry

4

@ShawnC nie ma sensu bronić czegoś czego nie da się obronić … wszyscy wiedzieli że Olmo to szklany gracz . 1 mecz dobry i 3 mecze kontuzji . Niemcy wygrali los na loterii ze znaleźli jelenia chętnego do zakupu . Za 60 baniek można było kupić zawodnika lub zawodników którzy by ratowali dipe ale także inne części ciała

20

Nowe … nie znałem . Ten transfer to kompletna kompromitacja ! Kasa wyrzucona w błoto . To już nawet zakup Torresa był ciut lepszym zakupem

10

Poukładany chłopak

0

Już bardzo blisko tego, że gdyby Barca zdobyła mistrza to mnóstwo dziwnych ludzi powie że to dlatego że zagrała mecz w Maiami. Athletic to może nawet zażądać walkowera …. Dziady i tyle

2

Tak jest Lapcio , krótko trzymać to towarzystwo . Jeden poleci , drugi nie poleci , trzeci się rozchoruję - ale każdy miliony w Euro by chciał ….

0

Niewiarygodne ! Nie chce przenosić tego na piłkę , nie wiem jak to działa , ze coś takiego jest możliwe ale jak mi ktoś nie płaci to z automatu wysyłam do konkurencji , żeby sobie zakupy u nich robił . Nie cierpię tych którzy żyją ponad stan …. No po prostu nie

0

@Reviven Jaki Brazol? Deco to Portugalczyk .

2

Tak , o dziwo dokładnie o tym napisałem w swoich postam po ostatnim przegranym meczu. Ferran Torres był tak niemiłosiernie przestawiany przez obrońców że aż mi się go żal zrobiło. Odbijał się jak od ściany. Z kolei MR na skrzydle niewiele daje , 0 wygranych dryblingów na 4 próby - to ma być skrzydłowy ? Jedyna opcja to próbować go na 9 tce. Ale wtedy musi być Rapha i Yamal FT kosztował coś koło 50 milionów Euro , gra już 4 sezon , jaki jest jego realny wkład w sukcesy zespołu ? Co pokazał ….

0

@TowarEK jakoś NBA przyjeżdża reprezentować i reklamować mecze Do Europy i nikt nie płacze . Bo to zaszczyt

1

Jestem w znakomitej mniejszości . Mi leży na sercu dobro klubu FC Barcelony A Wam ? Dobro tych kibiców Villareal, którzy nie zobaczą meczu na żywo ??? FDY powinien być zaszczycony, że to jego klub będzie reprezentować LaLige w USA . Powinien wyobrazić sobie też żal w Madrycie ….. Klub się powinien zastanowić nad FDY.

1

Typowo polskie narzekanie tutaj. Nikogo tak naprawdę to nie dotyczy ale lament taki jakby każdemu ukradziono 100 tysięcy . Bardzo dobrze, słusznie , mądrze i zasadnie … Miliony euro kasować chętnie ale jak mają promować rozgrywki to problem. Dla Barcelony i Villareal to zaszczyt że może reprezentować LaLige w USA .

1

@piJohn uwierz mi że płacze mocno. Przeciez to straszna potwarz dla Realu ze to Batca a nie oni będą teoretyzować LaLige w USA

1

I bardzo dobrze ! Doskonale !!! Pomyślcie jak tyłkami piszczą w Madrycie, że to nie Real Madryt będzie reprezentował LaLige w USA!!! Bardzo się cieszę !!!!

0

@xaart7 jesteś aż tak chory że jako fan Realu przesiadujesz na stronach Barcelony? Co do mnie leczę się ale NFZ średnio daje radę

3

A mogli dać zastrzyk i kazać grać ! Kolejny przykład na faworyzowanie Realu …. A może tu zawodnik bardziej doświadczony lub doświadczony przypadkiem Yamala i powiedział : ni ch….

1

Świetna analiza , przeczytałem do końca . 5 szybkich wniosków

1 Nominalnie słabszym Interem - co to zdanie oznacza ? W kontekście meczów , wyniku, itd…

2. Bardzo się cieszę, że ktoś dostrzega eksploatację zawodników , zwłaszcza Yamala . Piszę o tym od kilku miesięcy, że tak młodego organizmu nie można tak zajeżdżać . Wielu na tej stronie odpowiadało, że co za problem, że sam chce grać . Bardzo proszę : kontuzja .

3. Tak krawiec kraje jak materii staje - jak mówi przysłowie . Barcelonę charakteryzuje jeszcze jeden wielki problem - brak pieniędzy na wzmocnienia i wydatki jak Olmo. Torres jak dobrze pamiętam kosztował mniej więcej tyle co Lewy , minęły ponad 3 lata - jaki jest wkład obu zawodników w sukcesy Barcy ? Czy ktokolwiek uważa, że Torres to top napastnik na lata? Nie, prawie każdy chce Hallanda czy Alvareza bo Ferrana każdy większy obrońca przestawia jak chce .

4 Linia obrony - zmiany, które mówią, że Flick nie wie jak ona powinna wyglądać . Ciągłe rotacje w których niby najlepszy stoper okazuje się najgorszym. Bezmyślnym . Tak ciężko rywalizować nie tylko z najlepszymi ale nawet ze średniakami z LaLigi

5. La Masia - niby pełno wielkich talentów ale taki talent jak Yamal to rzadkość . 2 czy 3 próby w tym sezonie pokazały, że dla tych chłopaków to za duży przeskok . Można ich wpuszczać po 10 min gdy się wysoko prowadzi ale to nie są zawodnicy, którzy mogą ciągnąć wózek .

1

Jeśli ktoś miał do tej pory wątpliwości to teraz ma już wszystko czarno na białym . W Polsce też był jeden taki klub ze stolicy , którego zawsze pchano do przodu a sędziowie pomagali jak mogli .

4

i tylko bramki Polki nie mozna zobaczyc …. mi juz ręce opadają

2

@CurryTheGoat30 wszyscy ci którzy są za Realem . Tłumy jednym słowem

1

@borys27 trochę nie rozumiem. Klub zakomunikował Szczęsnemu i innym że numer jeden to Garcia a Wojtkowi zaproponowano rezerwy był był mentorem dla Garcii . Wojtek propozycję przyjął . Z Sevilla wybronił kilka piłek , do jednej bramki można się przyczepić choć bramkarz chroni przede wszystkim krótki róg . Był najlepszym graczem Barcy. W tym wieku prezentuje taki poziom a nie inny. Pretensje do Deco co najwyżej

0

@Pussy Patrol masz rację ale z drugiej strony bramkarz zawsze chroni krótki róg

1

Świetne słowa . Mądre . Wielu młodych piłkarzy Barcelony powinno spijać te słowa z ust Szczęsnego i głęboko chować w sercu .

7

Katastrofalnie zagrali wszyscy, ale tytuł zaczyna się : katastrofalny Lewandowski . Trochę wygląda to tak , jakby część kibiców szczerze nienawidziła Lewandowskiego i przy każdym złym meczu przeżywała radość , że Lewy zagrał słabo . Zagrał fatalnie , nie ma co go bronić , Flick meczem z PSG ugotował Lewego jak homara . Teraz Flick niech się martwi …. Torres czy Olmo zagrali równie dramatycznie ale jakoś nie ma tytułu : Katastrofalny Olmo . Proszę o równe traktowanie wszystkich .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?